Şimdi Ara

keyshot partlar birleşiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • swden yaptığım bi 3dyi keyshota render için atıyorum ama örneğin 10 parçadan oluşan çizimim 2 parça olarka çıkıyor keyshotta, parçalar birleşmiş yani
    nasıl düzeltebilirim?@SolidWorks Eğitmeni

• merhaba.
    2:10 dan sonra yaptığım işlemleri anlamaya çalışın. montajları birbirinden ayırmanız gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SolidWorks Eğitmeni

merhaba.
    2:10 dan sonra yaptığım işlemleri anlamaya çalışın. montajları birbirinden ayırmanız gerekiyor.

yaptım ama yine aynı
    sorun orda değil sanırım
    sw de 10 parçadan oluşan tasarımım keyshotta 2 parçaya bütünleşmiş gözüküyor
    mesela kılı yaptım: kulubu ayrıntıları falan hepsini ayrı ayrı yaptım sw de
    keyshotta kılıcın ucu ve kulubu olarak 2 ye ayrılıyor, ayrıntılar yok

• quote:

merhaba.

swde meteryal ekleyip kaydettikten sonra keyshota geçirince düzeldi
    teşekkürler

• eğer çizimi montajda değil partta yaptıysanız, 2 body var demektir. resmin ekran goruntusunu yuklerseniz anlarım durumu ve bir daha boyle bir problem ile karşılaşmamanız için ne yapmanız gerektiğini soyleyebilirim.
  • quote:

eğer çizimi montajda değil partta yaptıysanız, 2 body var demektir. resmin ekran goruntusunu yuklerseniz anlarım durumu ve bir daha boyle bir problem ile karşılaşmamanız için ne yapmanız gerektiğini soyleyebilirim.

evet partta yaptım
    keyshot partlar birleşiyor

• kramponcu kullanıcısına yanıt
    bak unsur ağacında "katı gövdeler (2)" yazıyor. bu parçada 2 tane gövden olduğu anlamına geliyor.
    katılama yaparken "merge result (sonucu birleştir)" tikini kaldırırsanız o an yaptığınız katılama, bir önceki gövdeden ayrı bir gövde oluşturur.
  • quote:

bak unsur ağacında "katı gövdeler (2)" yazıyor. bu parçada 2 tane gövden olduğu anlamına geliyor.
    katılama yaparken "merge result (sonucu birleştir)" tikini kaldırırsanız o an yaptığınız katılama, bir önceki gövdeden ayrı bir gövde oluşturur.

peki teşekkürler
  • layerlara ayır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.