Şimdi Ara

Keşfedilmeyi Bekleyen Cevher: Final Fantasy XIV : A Realm Reborn & Heavensward (MMORPG) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
8
Favori
25.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan steam'de olan %50 indirim vesilesi ile bizde 5 arkadaş oyunu almış bulunuyoruz.Lich serverinde başlayacağız.Hali hazırda oynayan yada başlamayı düşünüp ekip arayan arkadaşlar varsa pm ile iletişime geçebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza53 -- 10 Mart 2018; 15:8:10 >
  • ragnorak'da oynayan var mı? aktif linkshell falan?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FFXIV hakkında en güncel başlığın bu sitede olduğunu görünce üye olmaya karar verdim. Yaklaşık 1 hafta önce başladım oyuna tüm ek paketleri aldım. Şu anda Heavensward msqlerinin başlarındayım en kısa zamanda end-game yakalamayı planlıyorum. Zodiark sunucusundayım. WHM ve AST oynuyorum 55-60 level dolaylarındayım. Aktif bir Türk topluluğu varsa katılmak isterim.
  • Arkadaşlar oyunu steamden indiriyorum, redditte okuduklarıma göre steam ile oyunun kendi EU serverine bağlanabiliyormuşuz. Free trial olarak oynayacağım, end gamede PvE PvP durumları nasıl, yani content yeterli mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre510

Arkadaşlar oyunu steamden indiriyorum, redditte okuduklarıma göre steam ile oyunun kendi EU serverine bağlanabiliyormuşuz. Free trial olarak oynayacağım, end gamede PvE PvP durumları nasıl, yani content yeterli mi ?
    Evet baglanabilirsin fakat oyunu steam uzerinden alirsan steam uzerinden devam etmek zorundasin. Indirim vs icin steamde olmasini beklemelisin.

End game pve bakimindan gayet tatmin edici bir oyun. Uzun zaman gecirebilecegin icerik mevcut. Pvp bakimindan iyi bir oyun oldugu soylenemez. Pvp bu oyunda daha cok yan aktivite, memnun kalacagini pek sanmiyorum. Amacin pvp ise uzak durmalisin.
  • Teşekkür ederim cevabın için, steam TL üzerinden olduğu için oyunu ve çıkacak ek paketleri alırken daha uygun olur diye düşündüm ama oyun kendi sitesi üzerinden indirim yaparken steam yapmayabilir.

edit: 21 gb patch atıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre510 -- 8 Nisan 2018; 15:29:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre510

Teşekkür ederim cevabın için, steam TL üzerinden olduğu için oyunu ve çıkacak ek paketleri alırken daha uygun olur diye düşündüm ama oyun kendi sitesi üzerinden indirim yaparken steam yapmayabilir.

edit: 21 gb patch atıyor..
    Aynen o sekilde oluyor. Butun odemeleri steam uzerinden yapmak zorunda kaliyorsun.

Bu soyleyecegimden tam emin degilim cunku ben steam uzerinden oynamadim ama sanirim mog station uzerinden gelen skin vs indirimlerinde de ayni durum gecerli.
  • ragnarok serverinde gladiator açtım, oyunun arayüzünü beğenmedim ama combat sistemi hoşuma gitti, biraz oynayacağım bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kingrexx

Ps4 te hala aktif şekilde oynayan Ragnarok serverında yaklasık 5-6 kişiyiz iletişime geçmek isteyenler buradan ya da psn vasıtasıyla ulaşabilirsiniz PSN: WazzupKyLe/ Turgaykral oyun içi BeyazKral
    selam bende ragnaroktayım ilk çıktığından beri ama ara ara oynadım aktif bir türk grup yoktu. oynuyorsanız oyuna döndüm birkaçgündür. psn eklerim sizi
  • Steam üzerinden aylık üyelik alınabiliyormu, alınabiliyorsa ücret farkı varmı?https://www.reddit.com/r/ffxiv/comments/8mu7a4/psa_all_ffxiv_versions_are_currently_60_off_on/ burdan key alasım var ama aylık ücret can sıkmıyor değil doların şuanki hali düşünüldüğünde
  • Steam cüzdanı ile ödeme yapabilmek için oyunu Steam üzerinden almak gerekiyor. Steam cüzdanı aylık ücret için kullansanız bile güncel kur üzerinden Euro'dan TL'ye çeviriliyor. Her türlü tuzlu.
  • Steam'den almanı tavsiye etmem. Pek çok sitede 60 günlük oyun süresi kartını çok daha ucuza bulabilirsin. Şu an çoğunda 120-125 tl civarında ve sık sık indirim de yapıyorlar. Steam'den alırsan güncel kur üzerinden çevirir ki euro üzerinden dolar da değil.
  • Bu oyuna girmemek için çok direndim ama indirimli fiyatı görünce dayanamadım.
    Discord vs. varsa toplanalım.
  • Aldık bakalım burdan daha aktif etmedim bi hangi sınıfı, serverı oynayacağıma karar vereyim sonra aktif ederim . Discord varsa ben de gelmek isterim
  • discord açayım ben bana discord larınızı verin ekleyeyeim.
  • Açtım Discord grup

https://discord.gg/A4qWAyc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerde indirimli fiyat
  • Setunfayks kullanıcısına yanıt
    Greenmangaming'deydi fakat bitti.
  • AngelDust! kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam artık başka bir indirim kovalayacağız.
  • Crossworld Linkshell'i var mı Türklerin? Özellik geleli henüz çok olmadı ama belki kuran vardır şimdiden.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.