Şimdi Ara

Kerastase şampuan orjinal mi değil mi anlayamadım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar anlayabilen bu ürünü kullanan yorum yapabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• FarmasiGirisi.Net Farmasi Ücretsiz Üyelik, Farmasi Üye Ol, Farmasi Üyelik

Site Adresi :http://www.farmasigirisi.net

Konu : Farmasi Ücretsiz Üyelik Başvurusunda Bulunup Farmasi Ailesine Sende Katılabilirsin.Farmasi Ücretsiz Üye Ol up %75 varan indirimlerden yararlanabiliyor 275tl değerindeki başlangıç paketlerini 69tl sahip olabiliyorsunuz.Üstelik her yapmış olduğunuz siparişlerde birçok hediyeye sahip olabiliyorsunuz.Her Ay güncellenen 1. ay 2. ay ve 3. ay ürünlerinle beraber 275 teşvik puan ve 500 tl teşvik puanları ile birlikte bir çok ürünüde hediye olarak alabiliyorsunuz.Hemen Farmasi Ücretsiz Üye Olun Bu Fırsatları Kaçırmayın.Farmasi Ücretsiz Üyelik Başvurusunuzu Oluşturduğunuz anda Farmasi Temsilci Arkadaşlarımız Sizlere Destek İçin Dönüş Sağlayacaklar.

Sürüm : Wordpress
  • Nerden aldın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • memnun musun?

• Zendo kullanıcısına yanıt

kerastase en iyisi saçı çok canlı dolgun gösteriyor ha dökülme kısmında genetik yapacak bişey pek yok vitaminlerinize hormonlarınıza baktırın onlarda eksik yoksa yapacak pek birşey yok ama bu şampuan sayesinde dolgun gözükür olduğundan

• TavukMemesi kullanıcısına yanıt

normal saçlar için hangisini önerirsiniz peki? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zendo

normal saçlar için hangisini önerirsiniz peki? Teşekkürler.

yine kerastase hocam piyasada ulaşılabilir fiyatta alabileceğin en iyi ürün kerastase ha daha üst segment ürünler vardır ben bilmiyorum ki benim sınırlarım bu markalar.
    Ne kadar para o kadar köfte bu düzen kozmetikte de aynen böyle devam ediyor fiyat arttıkca kalite artıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.