Şimdi Ara

kenwood em608 unlock yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar geçen benim hurdaları karıştırırken cihazdan iki tane buldum ve ikisi de aynı sebepten hurda telefon kilidini unutmuşlar ve çalışmıyor bu gün de bir arkadaşım elimde eski çalışan bir telefon olup olmadığını sordu yani bu telefon çalışsa iş görecek hurdalıkta durmayacak bilgisi olan var mı? acaba nasıl kırılıyor bu cihazın telefon kilidi?
    iyi forumlar...

kenwood em608 unlock yardım lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zoptrik -- 16 Kasım 2008; 4:26:32 >

• Forumda telefon kodları mevcut. Belki uygun olanı bulabilirsin... Olmadı bir telefoncuya götür 5 Lira gibi bir ücrete kırıyorlar sanırım.. ( Telefon o kadar etmez diyorsan ayrı ) (lazmobil.. Burayada bak )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 16 Kasım 2008; 11:23:58 >
  • teşekkürler cevabın için telefoncuya götürürüm artık içindeki pili bir gün çıkardım işe yaramadı internette de hiç bilgi yok senin verdiğin site de de kenwood konusuna ilk yazı yazan benim çok garip tekrar teşekkürler
    yardımları bekliyorum
    iyi forumlar...
  • host.ru. diye bi güvenlik kodu kırma sitesi var... imei numaranı yazıyon otomatikmen güvenlik kodunu çeviriyor ben her türlü markada denedim. %100 etkili..............
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.