Şimdi Ara

kentnet duyan,hizmet alan var mı? fiber için (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
16.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Hghuseyin

Şaka gibi son 3mesajı atan şahıslar aynı gün üye olmuşlar ve ilk mesajları bu konu 3ü de kentneti övüyor araştırmalar için girdim cevabımı aldım

Söz sizin gibi boş vaktim olunca bende sizin kadar mesaj yazarım şimdilik bu yazdığımla idare edersin böyle saçma şeymi olur kaç tane yazdığımdan sanane birader demek istiyorsunki bunu kentnet yazdı evet beni kentnet olarak görebilirsin çünkü senin gibi süperonline çalışanı değilim gerçekten kentnet kulllanıcıyım istersen gel yapracığa gel ispat edeyim çokta menmunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ramiz-dayı R kullanıcısına yanıt
    ramiz dayı boşuna yorma kendini ikinci mesajın da bu konu üzerine rekora koşuyorsun
  • savaş_tan S kullanıcısına yanıt
    isteyen istediğini kullanır hatta ben de kentnet kullanırım belki ama bu kadar da amatör olmayın fake hesap açacaksanız da 3 5 farklı konuya girin mesaj yazın da belli olmasın Allah aşkına söyle sence mantıklı mı bütün olumlu görüşleri olan kişilerin sadece 1 mesajı olması hadi diyelim ki tesadüf bir defa gördün yazdın 2.yi de nasıl gördün sadece kentnet mi ilgini çekiyor bu hayatta başka hiçbir konu yokmu ilgini çeken onlara yaz
  • Birgün bende sizin gibi satış ekibine dahil olursam zannetmiyorum ama neyse sizin gibi kişi kendinden bilir misali fake hesabı açar 160 gereksiz mesaj atarım sonra kimse bilmez üstadım taktikler için sağol

• Ankara - Mebuskent -20 Mbps fiber- (26 Mbps veremediklerinden dolayı) Kentnet Hakkında;
    Arkadaşlar öncelikle bulunduğum yerde Kentnet dışında hiç bir internet altyapısı bulunmamaktadır. 2018 temmuz ayının sonuna doğru buraya taşındım. Eski evdeki Ttneti teknik sebepten dolayı hiç bir para ödemeden kapattırdım. Mebuskente taşındıktan sonra Kentnetle tanıştım. Biraz araştırma yapınca özellikle şikayetvar da yazılanları okuduktan sonra ayvayı yedim dedim. Çünkü online oyun ve twitch de yayın yapan biri olarak önümü çok açık göremedim. Gerekli bir takım araştırmalarımdan sonra müşteri hizmetindeki -herkesin tanıdığı o bayanla- açık açık konuştum. İşin aslı sonuçta başka hiç bir seçeneğim yok Kentnet dışında! Müşteri hizmetleriyle internetteki şikayetlerden bahsettim falan konuştuk. Daha sonra gerekli işlemleri başlattım. 2 gün sonra evime teknik servisten baya ilgili ve halden anlayan bir arkadaş geldi. Şikayetler konusunda onunla da baya bir konuştuk. 20 Mbps ile sıkıntı yaşamayacağımı söyledi. 1.5 aydır interneti kullanıyorum. Açıkça hiç bir bağlantı problemi yaşamadım henüz. Oyunlarda ping değerleri gayet başarılı.(PUBG-CSGO-Rainbow vs.) Hangi kalitede video izlerseniz izleyin donmadan ilerliyor. Yani cayır cayır interneti kullanıyorum. Twitch'den 900p60(kaynak) yayın izlerken (2 faklı yayın) arkada 1080p video donmadan açılıyor. Bir problemle karşılaşmadım.
    Lakin 10.09/11.09/12.09.2018 de son üç gündür akşam 7'den sonra anlam veremediğim internette yavaşlama söz konusu. Ölçüm testlerinde ping 80 üstü hız ise 1-2-4-5 Mbps çıkıyor. E haliyle 166p de bile sıkıntı çıkartıyor.Sadece karıncaların nasıl çalıştığını görebiliyorum. Bu durum hakkında henüz Kentnete bir bilgilendirme yapmadım.Önce bir kaç gün bekleyip aynı sorun devam ediyor mu diye baktım ve 3 gündür aynı problemi yaşıyorum. Akşam herkes evlere gelip internete yüklendiğinden mi diye aklımdan geçiriyorum ama gelen teknik servisteki arkadaşa bu konuyu özellikle sordum.Herkes bağımsız hiç bir şekilde onlarla ilgin yok dedi. Bakalım yarın konuşacağım. Ne dicekler nasıl bir çözüm bulacaklar ?

• kkokko K kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabildiniz mi ? Bende yaklaşık 4 gün önce kentnet bağlattım mecburiyetten.(Sadece Kentnet ve TTnet var ; TTnet port yok diyerek bağlantı yapmadı.)
    Bende bağlantıya gelen teknik servis elemanlarına aynı şekilde internetteki şikayetlerden bahsettim hızlarda düşüş olduğundan bahsettim sorun olmayacağını söylediler. Fakat akşam 19.00 dan sonra internetde hız düşüklüğü yaşıyorum , paket 20 mbit ama akşam saatlerinde 5-10 arası hız alıyorum ve twitchde 480 p izlerken bile donma yaşıyorum. Aradıysan bilgilendirirsen sevinirim
  • burak0632 B kullanıcısına yanıt
    Evet görüştüm. Bir güncelleme yaptılar hattıma. 10 dakika sonra enerjisini kesip takmamı söylediler. Uyguladım. O günden sonra bir problem yok şimdilik.
    Dediğiniz gibi akşam saatlerinde 1 - 2 mb hız alıyordum. Şu anda (19.50) test yaptığım zaman olması gereken değerler çıkıyor. Bakalım şimdilik bir problem yok.
  • Yumurta hesaplar
  • ANKARA simge Şehir konutlarına taşındım. Memnun olan var mıdır bilmiyorum? Yardımcı olur musunuz? 169 tl modem parası isteniyormuş

• Ankara Mamak Kentsel Dönüşüm konutlarında oturuyorum. İki yıldır aktif deneyimim oldu. Başlarda altyapı problemleri nedeniyle anlık kesintiler yaşıyordum. Ancak şikayetlerim sonucu mu bilmem ama, 1,5 yıl önce bina altyapısı güncellendi. 18 aydır sorunsuz kullanıyorum. Tavsiye edilir. Fiyat/performans değerlendirmesinde Türkiye'nin en iyisi olabilir. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.