Şimdi Ara

## KENELERİN SONU GELDİ ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Panzehiri vücuda bile verirken belli miktarlarda veriliyor.Herşeyin fazlası zarar
  • Kuş giribi nedeniyle öldürülen tavuklardan sonra bu olay çıktı meydana. Ondan önce kene olan pek vakası hatırlamıyorum ben. Denge çok önemli. Herşey zincirleme çünkü. O çekirgelerin de başka bir canlı ile dengelenmesi gerekir.
  • Peki bu keneleri yiyen cekirgeler hastalık tasımıyorlar mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: metalok

Doğanın sistemini yenilemesi için insanlığın yok olması gerekiyor!

buzul çagı olmalı ............nasılki karlar eridiginde toprak ,cimenler vs.... herşey daha canlı daha saglıklı görünüyorsa buzul çagından sonra da öyle olacaktır ......zaten buzul çagı dedikleri dünyanın kendi kendini yenilemesi degilmidir.......................................tabi bu insan ırkının sonunu getirmez yaşayan birçok kişi olacaktır........
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcebi001

quote:

Orjinalden alıntı: metalok

Doğanın sistemini yenilemesi için insanlığın yok olması gerekiyor!

buzul çagı olmalı ............nasılki karlar eridiginde toprak ,cimenler vs.... herşey daha canlı daha saglıklı görünüyorsa buzul çagından sonra da öyle olacaktır ......zaten buzul çagı dedikleri dünyanın kendi kendini yenilemesi degilmidir.......................................tabi bu insan ırkının sonunu getirmez yaşayan birçok kişi olacaktır........

Kanımca dünya nüfusunun yarısı yok olsa gene yeter

Tabi bir de şu var; hangi yarısı?
    Gelişmiş ülkeler bazında mı, gelişmemiş ülkeler bazında mı bir yok etme politikası belirlemek gerek?

Ya da dünya geneli bir sınav yapıp geçemeyenleri mi yok etmeli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalok -- 8 Haziran 2008; 13:12:04 >

• durun ronaldo preleri kenelerle arkdaşlık kurarak onları meşgul eder 1 kavanoz alıp vucudunuza dökün kenelerle haşır neşir olsun tüm müzik marketlerde ısrarla isteyiniz fazla daezdirmeyin kendinizi 1 kere isteyin
  •  ##  KENELERİN  SONU  GELDİ  ##
  • quote:

Orjinalden alıntı: _CooL_

Peki bu keneleri yiyen cekirgeler hastalık tasımıyorlar mı

DOğru virüsü direkt olarak alıyolar vucuda Bende merak ettim bak şimdi..
  • ama bişey var denge nasıl bzulursa öylede kendisini tamir eder
  • hadi bakalım.. inşallah öyledir..yoksa ölümlerin sonu gelmeyecek..
  • çok bilgim yok ama çekirgenin kene yemesi garip geldi bu böcekler bitki yemiyomu?
    bilgisi olan aydınlatsın haber uydurma olabilirmi?
  • Bu KKKA aşısı ile ilgili bilgisi olan var mı, Avrupa'da uygulandığını duydum böyle bir aşının?
  • Bu sefer de çekirgeler çoğalır doğal denge bozulur.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.