Şimdi Ara

Kendinizi sıfır sese alıştırmayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıllardır Ösym sınavlarına girerim hiç ses konunda sorun olmazdı, bugünki Aleste öndekinin sırası gacırt gucurt edip durdu, gözetmen ayağına Air max gibi bir ayakkabı giymiş yürüdükçe tısır tısır ses çıkarıyordu. Haliyle 20cm paragrafları yine ondan aşağı kalmayan matematik sorularını yapamadım. Bundan sonra evde sıfır ses ortamında değil, milletin oturup kalktığı, fısır fısır konuştuğu, şakır şakır sayfa değiştirdiği kütüphane ortamında çalışacağım. Sizede tavsiyem bu yönde olur. 2 ay sonra yine Ales var ama bu olumsuzlukları Tytde yaşamanız 1 yılınıza mal olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• keske tytde 2ayda bir olsa

• burda elhamdülillah domates patates arabaları , eskiciiiiiğğeeeğğ falan var.Sese alıştık
  • Çok doğru. Yılın sonlarına doğru tytde 90-100 netleri görürken sınavda arkamdaki aptal kızın öksürük hapşırık sesinden 80 net yapabildim. Sonuç: mezun

• Ben kulaklığı takıp şu şarkıyı son ses dinlerken paragraf çözüyorum, benim üstüme yok galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moving On -- 23 Eylül 2019; 0:5:48 >
  • takatukutaka T kullanıcısına yanıt
    Yazın nasil grip olduysa artik. Kızda bi sıkıntı varmıs

• Sese mecbur alıştırıyorlar. Evde çalışsan üst kattan-yan daireden gelen malların sesleri, başka yerde çalışsan toplum içinde yaşamayı bilmeyen insanların sesleri. Mecburen sesli ortama alıştırıyorlar.
    (şuan bunu yazarken mesela üst kattaki mallar tepiniyorlar son ses tv sesi ile. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeryüzündebirdamla -- 23 Ocak 2020; 18:41:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.