Şimdi Ara

Kendini Geliştirmek mi Ders mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, iyi bir Fen lisesinde 10. sınıfım. Kendimi geliştirmeyi çok seviyorum, kitap okuyorum, sinema kültürümü artıyorum, araştırma yapıyorum bol bol. Oyun oynamıyorum, boş geçirmemeye çalışıyorum vaktimi. Kısaca öğrenmeyi çok seviyorum lakin bunları hallederken ders zamanımdan feragat etmek gerekiyor ki ben de çok sevmiyorum çalışmayı. Aynı anda da yapamıyorum pek bunları. Bir kitaba daldım mı uzun süre bırakamıyorum. Sormak istediğim şu: Ben hala kendimi geliştirmeye devam etmeli miyim yoksa derslere mı sarılmalıyım biraz? Çünkü birazcık düşüş yaşadığımı fark ettim. Sizce 2 yıl falan, sınav geçene kadar bırakmalı mıyım kitabı, interneti vs. ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Planlı yaşamayı öğren. Hiçbirinden feragat etmene gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erennn1s

Planlı yaşamayı öğren. Hiçbirinden feragat etmene gerek yok.

Öyle olmuyor işte hocam, ders çalışmaya zaten meyilli değilim. Elime bir kitap veya internet geçtiği an dalıyorum. :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim ben de 12. sınıfım kendini de geliştir ama derslerini sakın ihmal etme.Ygs de sana hangi kitapları okudun diye sormayacaklar ,biliyorum eğitim sistemimiz berbat o yüzden köprüyü geçene kadar bazı şeylerden fedakarlık etmen gerekebilir.Tabi ki planlı bir insan olursan her ikisini bir arada götürebilirsin.Zaten son sınıfa gelince dersten başka sosyal aktiviten olmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.