Şimdi Ara

Kendimi Geliştirmek Açısından Kitap Önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba sevgili dostlarım, kitap okumayı son zamanlarda çok sevmeye başladım gerçekten geliştiğimi gördüm fakat kitap önerisi hakkında isteyeceklerim var. Ben kendimi geliştirmek açısından kitap istiyorum yani Kişisel Gelişim kitapları olabilir vb. önerdiğiniz kitaplar nelerdir hangi tür kitapları öneriyorsunuz ?

• Kişisel Gelişim kitapları zırvalıktan başka birşey değil. Boşver sen onları.
    Zaten her türlü kitap ufak tefekte olsa sana katkı sağlar.
    Hangi tür hoşuna gidiyorsa bilgi ver ona göre kitap önerisi yapalım biz sana. Bizim önerdiğimiz türle olmaz o işler.
  • Roman olabilir, Polisiye kitapları çok merak ediyorum onlardan da önerebilirsiniz.
  • Onca ünlü yazarın, yıllarını verip oluşturduğu tüm kitaplara, 'Boşver sen onları..' demek nasıl bir kafa acayip merak ediyorum.

Tamam %90-95'i boş kabul de, hepsini birden çöpe atmak olmaz.

Konuya gelirsek, hangi tür okuman gerektiği, ne istediğine bağlı.
    Hayat görüşüm gelişsin, elim ayağım, konuşmalarım düzelsin istiyorsan, tüm serileri oku.
    Olaylara farklı perdelerden bakmak, hiçbir şeyi kolayca geçiştirmemek istiyorsan polisiye oku
    vs. vs..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arnold_Ringles

Roman olabilir, Polisiye kitapları çok merak ediyorum onlardan da önerebilirsiniz.

poşisiye için grange'ın itaplarına bakablirsiniz.
  • Thess geritsen , agatha christena , peyami safa kitapları olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrem-

Kişisel Gelişim kitapları zırvalıktan başka birşey değil. Boşver sen onları.
    Zaten her türlü kitap ufak tefekte olsa sana katkı sağlar.
    Hangi tür hoşuna gidiyorsa bilgi ver ona göre kitap önerisi yapalım biz sana. Bizim önerdiğimiz türle olmaz o işler.

Aynen öyle. Yani bir kişisel gelişim kitabı okuyup hayatının değişeceğini falan düşünme. Saçma sapan kitaplar. Asıl ufkunu geliştirecek kitaplar bence diğer kitaplardır. Klasikler mesela çok büyük bilgiler vermez ama bir çok yandan katkısıda olucaktır hayatına.
  • Kişisel gelişim kitapları bence insana bilgi vermez anca gaz verir. Normal bir insanın bir şeyleri yapmak için başkalarından gaz alması tuhaf bi durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arnold_Ringles A kullanıcısına yanıt
    Sherlock Holmes romanları güzeldir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.