Şimdi Ara

KENDİME İNTERNET SİTESİ AÇMAK İSTİYORUM (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
220.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeş sana yardımcı olayım beleş site var hemde 1gbwww.bedava-sitem.com dan açabilirsin süper bi site bende açtım siteme beklerimwww.hacker-timleri.tr.gg
  • çok zorluyosunuz

bedava sitte yapmak

ya gidin öğrenin.bende hiç birşey bilmiodum ama gayet güzel bir wep sitesi yaptım

http://www.bedavasiteyapmak.com/
  • slmkızlar
  • Fake
  • arkadaşlar msnr veriyorum şifreleriylhe berabermanyakktikifhotmail.com şifretayfun66
  • O kadar büyük bi site buLamassın ama bedava sitem iyidir...
  • arkadaşlar Merhaba bende bir internet sitesi kurmak istiyorum açıkçası müşteriler bana iş atabilecekleri bir alanım olsun istiyorum siteme girip iş yükleyebilsinlier bana yardımcı olursanız çok sevinirim
    Grafik tasarımım iyidir ama web, ftp, işlerini hiç bilmiyorum şimdiden çok teşekkür ederim
  • O kadar çok alan gerektirecek bir projen var da neden ücretsiz arıyorsun? Al yıllık 50 YTL'ye düzgün bir host.
  • Tamam Alayım 50 YTL sorun değil ama nasıl yapacam bilmiyorum
    Bana yardımcı olursanız çok sevinirim
    Şimdiden çok teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: cepdoktoru

kardeş sana yardımcı olayım beleş site var hemde 1gbwww.bedava-sitem.com dan açabilirsin süper bi site bende açtım siteme beklerimwww.hacker-timleri.tr.gg

Nick güzelmiş

• slm
  • bdavasitem.com
  • bedavasitem.com

• arkadaşım siz kafayı mı yediniz

www.bedava-sitem.com ne güne duruo 1 GB Li kalan hatta yardım bile ediyorlar
  • internet sitesi almak isteyenler elimde alanı sınırsız traffic sınırsız istedigin zaman girip degiştirebilecegin ve düzeltmelerin bedava oldugu tasarlanmamış site war ilgilenenler irtibata geçebilir j_anisery@hotmail.com
  • selmn alykm cümleten.. dreamveawer de bi site tasarladım we .net uzantılı 2gb lık sitem kullanımda şu an, fakat siteyi arkadaş aldıgı için ben yaptıgım değişiklikleri nasıl atacağımı bilmiorum hiç bilgim yok bilen cewap werirse sevinirim acil.. şimdiden teşekkürler
  • Bedava site açmak için

Site bedava
  • www.bedava-sitem.com dan açabilirsin html kodları bildikten sonra tasarım çok kolay ben bi tane yaptım
    http://mkr3292.tr.gg/
    bakmak isterseniz üstelik ücretsiz
  • Ücretsiz HOST ve DOMAIN verdiğini söyleyen firmalardan alım yapmak size muhakkak pahalıya patlar. Ya açtıgınız sitede ADULT reklamlar çıkar ya site hacklenir ya da bi bakmışsınız kullandıgınız site kapatılmış sebepsiz yere. Bu sebeple ilk önce cüzzi müktar ödeyerek te olsa bu işi para vererek yapmak. Para dediysek öle yüksek bir rakam değil

Mesela aylık $1 vererek domain (.com uzantılı alan adı) ve hosting alınabilir. Evet arkadaşlar şaka değil. Hemde dünyanın en iyi firmasından sadece burada kampanyaları takip etmek önemli aslında.

bu videoda kaliteli firmadan nasıl uygun fiyata host ve domain alabileceğiniz, nasıl WEB SİTE açacağınız ADIM ADIM anlatılmış.

https://www.youtube.com/watch?v=ZkZ88NFDrKY

Tek yapmanız gereken anlatılanları yapmak.

yaptım oldu :) dilekevim.com

Yardımcı olabilmişimdir inşallah...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whoyouare -- 15 Kasım 2016; 0:47:25 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.