Şimdi Ara

...:::Kendi Yaptığınız Kartlar:::...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
2
Favori
192.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kendi yaptığınız kartları buraya koyabilirsiniz...

koymaya başladım yaptıkça güncelleyeceğim. Ama resimler çok büyük olduğu için link halinde vereceğim.

Lightning
    Dark King
    Dark Tiger
    Crazy Frog
    Orc Warrior
    Dragon War
    Exodia Reborn
    Archer Centaur
    Dark Tiger Ritual
    Horsemon of Light
    Lord of The Dragon

Bunları nerden mi yapıyorum?
    Burdan!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr_trainer -- 17 Mayıs 2007; 23:21:04 >

• Yanılmıyorsam bu kartları bilgisayarında kendin yaptın. Güzel kartlar.
    Bunları nasıl hazırlıyorsun?
    Bir ara bir sitede görmüştüm, kart yapmak için gereken materyalleri veriyordu, sen de onları birleştirip kartını oluşturuyordun.
    Sen nasıl yaptın?
  • yanılıyorsun bi siteden yapıyorum ilk mesajı editleyip yazdım ordan bakabilirsin
  • Teşekkürler mr_trainer. Keşke sitede Türkçe karakter sorunu olmasaydı :(
    Ben de iki tane kart yaptım. Umarım beğenirsiniz:
  • quote:

Orjinalden alıntı: yugioh_duelist

Teşekkürler mr_trainer. Keşke sitede Türkçe karakter sorunu olmasaydı :(
    Ben de iki tane kart yaptım. Umarım beğenirsiniz:

Dostum bende süper kartlar yaptım ama onları nasıl koyacam buraya senin koyduğun gibi üzgünüm çok aptal bir soeu ama bilmiom bi sölersen bnde yapacam

• EVET KİM EN İYİ DRAGON KARTINI YAPACAK

iki tane ben yaptim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif' -- 11 Mayıs 2007; 2:50:19 >

• Bunlarda benden ama bunlar ejder kartı değil. NOT:Beyler derme çatma ingilizcem yüzünden kızmayın daha yaşım 13 o bakımdan biraz eziğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Ozan -- 11 Mayıs 2007; 16:32:04 >

• İşte size yeni kartlarım. İçlerinden biri de ejderha kartı:

• bi tane daha kart yaptım. bakmak istiyorsanız ilk mesajımı editleyip koydum
  • Beyler çalışmalarınız harika. Özellikle fırçalı fare çok güldürdü beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duello kralı -- 25 Mayıs 2007; 14:55:52 >
  •  ...:::Kendi Yaptığınız Kartlar:::...

bi effect kapmayı bulamadım
  • Kartın türünü belirlerken (monster vb.) oranın yanındaki kutu boş. oraya tıklayınca Effect oluo
  • Bu kartları nasıl yaptığınızı banada söylermisiniz.Bende bu konuya sizinle eşlik etmek istiyorum beyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duello kralı -- 25 Mayıs 2007; 14:56:23 >
  • duello kralı, kartların nasıl yapıldığını sormuşsun. İşte şöyle yapılıyor:

Öncehttp://www.yugiohcardmaker.net/ adresine gir.
    Sayfada sol tarafta alt alta:

Name
    Card Type
    Attribute
    Level
    Trap/Magic Type
    Picture URL
    Set ID
    Type:
    Description:
    Circulation:
    ATK / DEF
    Creator
    Year
    Serial Number
    Bölümlerini göreceksin.

Name: BURADAKİ KUTUYA KARTIN ADINI YAZ
    Card Type: Monster Ritual Fusion Spell Trap SEÇENEKLERİNDEN BİRİNİ SEÇ. MONSTER'ININ EFFECT MONSTER OLMASINI İSTİYORSAN Effect KUTUCUĞUNU İŞARETLE
    Attribute: BİR CANAVAR KARTI YARATIYORSAN Light Dark Fire Water Wind Earth SEÇENEKLERİNDEN BİRİNİ SEÇ
    Level: CANAVAR KARTI YAPIYORSAN BİRDEN ON İKİYE KADAR BİR SEVİYE SEÇ
    Trap/Magic Type: EĞER KARIN TRAP VEYA MAGİC KARTI İSE None Equip Continuous Counter Quick-Play Field Ritual SEÇENEKLERİNDEN BİRİNİ SEÇ.
    Picture URL: BURAYA KARTIN RESMİNİN İNTERNET ADRESİNİ YAZ
    Set ID: BURASI O KADAR DA ÖNEMLİ DEĞİL
    Type: EĞER BİR CANAVAR KARTI YAPIYORSAN BURADAKİ KUTUYA CANAVARIN TÜRÜNÜ YAZ (WARRİOR GİBİ) EĞER CANAVARIN KUTSAL BİR CANAVARSA Divine KUTUCUĞUNU İŞARETLE
    Description: BURADAKİ KUTUYA KARTININ ÖZELLİKLERİNİ YAZ. RESİMİN ALTINDA BU YAZILAR YAZACAK
    Circulation: BURASI DA ÇOK ÖNEMLİ DEĞİL
    ATK / DEF: EĞER CANAVAR KARTI YAPIYORSAN ATTACK VE DEFENSE PUANLARINI MUTLAKA YAZMALISIN
    Creator: BURAYA ADINI YAZ
    Year: BURAYA KARTI YARATTIĞIN YILI YAZ
    Serial Number: BURASI DA PEK ÖNEMLİ DEĞİL

Eğer tam anlatamadığım bir yer varsa söyle, daha ayrıntılı anlatayım.

• İşte size yaptığım tüm fare kartları. Umarım beğenirsiniz:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yugioh_duelist -- 11 Mayıs 2007; 20:02:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: yugioh_duelist

İşte size yaptığım tüm fare kartları. Umarım beğenirsiniz:

ne komik kartlar bunlar
  • Fare kartlarına devam:

• düello kralı, ilk mesajda yazıyo zaten sitesi

bu arada Farecikler manyak.

yugioh_duelist bazı şeyleri düzeltmem gerek.

Set ID: Kartın ... nasıl anlatayım yha. Mesela "Dark Magician"ın SYE(Starter Deck Yugi Evolution)-EN001. kartın hangi destede, dili ve kaçıncı sırada olduğu fln.
    Creator: buraya yapımcıyı yaz.
    Year: istersen yazmayabilirsin bir gereği yok bunun yerine Creator'e yazmak daha matıklı.
    Serial Number: kartın seri numarası gerekli bişey.

işte bu kadar
  • Set ID, Serial Number ve Circulation kısımlarına yazılacak şeyleri anlatmadım çünkü kafaların karışmasını istemedim. Ama şimdi güzelce anlatacağım.
    Rahat anlatmak için "Starter Deck: Kaiba" isimli hazır bir desteyi ele alalım.
    "Starter Deck: Kaiba" destesinin ilk kartını alalım. Bu kart "Blue-Eyes White Dragon" kartıdır. Ejderin resminin altında, sağ tarafta, açıklama kutusunun da üst sağ tarafında kısa bir harf-rakam dizisi bulunur. Burada:
    "SDK - 001"
    yazar. SDK, tahmin de edebileceğiniz gibi Starter Deck Kaiba isminin kısaltmasıdır. 001 de Blue-Eyes WHite Dragon kartının SDK destesindeki yerini gösterir: birinci kart.
    Eğer SDK gibi bir deste hazırlamak istiyorsan (Yani kendine ait, sırf kendi oluşturduğun kartlardan örülü bir deste) Set ID kısmını kullanacaksın.
    Soldaki kutuya destenin adının kısaltmasını (Mesela Mr_Trainer'ın Destesi gibi bir isim için MTD gibi bir kısaltma) sağdaki kutuya da yaptığın kartın destedeki sıra numarasını yazacaksın.
    Orijinal kartlarda, kartın sağ alt köşesindeki parlayan karenin solunda şu yazar:
    © 1996 – KAZUKI TAKAHASHI
    Sen de kartının yaratıcısı olarak ismini ölümsüzleştirmek istiyorsan (Tabi bu ölümsüzleştirme kısmı kart beğenilirse ve çoğaltılıp satılmaya başlanırsa gerçekleşir ancak ) Year kısmına kartı oluşturduğun yılı, Creator kısmına da gerçek adını veya nickini yazarsın. Böylece kartı görenler, senin tarafından oluşturulduğunu anlar.
    Gelelim Serial Number kısmına. Bildiğin gibi, bir sürü değişik Yu-Gi-Oh! kartı var. Bu serial number, yani seri numarasını, kartın ikinci adıymış gibi düşünebilirsin. Her kartın değişik Serial Number'ı vardır. Fakat farklı destelerdeki aynı kartların Serial Number'ları aynıdır. Bu da demektir ki: bir kart oluşturulduğu anda bir seri numarası alır ve hangi desteye giderse gitsin, resmi nasıl değişirse değişsin bu numara değişmez.
    Bir de Circulation var. Bu da basılma sayısı demektir. Bazı kartlarda, resmin altında, sağ tarafta şu yazıyı görebiliriz:
    1° Edition
    Bu "birinci basım" anlamına gelir. Yani elinizde bu yazıyı taşıyan kartlardan oluşturulmuş bir deste varsa o, ilk üretilen destelerden biridir. Bu desteler tükenince yeniden basılırlar. Bunlar da ikinci basım kartlar olurlar. Senin yapacağın kart ilk kez oluşturulmuş bir kart olduğu için Circulation kısmına "1° Edition" yazısını yazabilirsin.
    Bunlara gereksiz dememin nedeni, bu kartların ticari kullanım amacıyla oluşturulmaması, eğlence için oluşturulması yüzündendir. Eğer kartını satacaksan bunlar gereklidir fakat burada, bunları yazmadan bir kart koyarsan kimse sana neden koymadın diye sormaz. Bu yüzden bunlarla vakit kaybetme, diğer özelliklerle ilgilen.

• sağol duelist ben bakalım başarabilicekmiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duello kralı -- 25 Mayıs 2007; 14:56:52 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.