Şimdi Ara

Kendi Sosyal Rol Yapma Oyunumuzu Kuralım !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aklima bir fikir geldi ve bunu sizlere sunacağım. Rol Yapma oyunumuz şöyle olacak:
    1- Dünya haritası belirlenecek
    2- Discorddan veya Whatsaptan iletişime geçeceğiz.
    3- Dünya haritasında ülke belirleyip yöneteceğiz.(ÖNCE TÜRKIYEYI SECECEĞIZ; CUMHURBASKANI,BASBAKAN GİBİ KADEMELER OLACAK MESLEK SAHIBI OLARAK SIYASETE ATILACAKSINIZ)
    4- Hoş bir rekabet olacak. Mesela meclise bir karar sunulacak ve bunu oylayacağız. Oynarken aynı zamanda birçok dostluk ilişkisi kuracağız.
    5- Diyelim ki 30 kişi olduk ve ben cumhurbaskaniyim bir kisi basbakan, digerleri milletvekili. Benim çizelgem olacak tek tek isimler veya ismini vermek istemeyen nickini verir. Herkesin bir bolgesi olacak ve orayi idare edecek.
    6- Oyun için belirli bir yaş aralıgı olmayacak ancak böyle bir oyunu 14-30 40 arasi olacagini dusunuyorum.
    7- Öncelikle bir as kadroyu kuralım ve fikirlerimizi paylaşalım.
    8- Gerçekten cok zevkli bir sosyal oyun olacağını düşünüyorum. Böyle bir aktivitenin içinde olmak isteyen özelden numarasini yazsin ve Whatsap grubu olarak iletişime gecip fikirlerimizi paylaşalim. Gelen ilk 10 kişi arasinda Türkiye Cumhuriyeti Başbakanligi oylamasi olacak.
    9- PM den numaranizi rahatlikla yazabilirsiniz. Adinizi vermek zorunda degilsiniz.
    10- Arkadaşlariniza da soyleyin. 3 5 kisilik bir arkadas grubunuz varsa bu oyun tam size göre, kendi liderinizi seçip parti kurup oylama ile iktidara gelebilirsiniz. Tabi bir meslek sahibi olacaksiniz ve oyunda para birimi de olacak.
    11- Boyle kurallari gelen as kadro ile karara varacagız. AS kadrodakilerin ideolojiler uzerine bilgisi olursa iyi olur.

PM DEN bi konuşalım. NUMARANIZI YAZIN VE KATILIN.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu dediğiniz oyun zaten yapılmış hocam. Adı Rival Regions masaüstü ve mobil versiyonları mevcut. Bilgi edinmek istiyorsanız bu siteye göz atabilirsiniz
    http://www.rivalregionstr.tk/2017/10/rival-regions-nedir.html?m=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RivalRegions -- 2 Kasım 2017; 23:38:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.