Şimdi Ara

Kendi numaram beni arıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
16.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar olay arkadaşımın başına geldi. Sabahtan beri kendi numarası onu arıyor açıyor ses yok bisüre sonra kapanıyor. Mesaj atmış az önce kendisine gelmiş cevap komik bi durum ama tırsmış biraz sebebi nedir sizce? İnternette araştırdım hattı dinleniyor olabilir yazmışlar benimde kafam karıştı biraz

• arkadaşın lanetlenmiş acilen bir kilisede günah çıkarması lazım
  • Arkadaşının sesini kaydediceksiniz . Sonra telefonu diyelim 0505 987 65 43 . Onun telefonuna aynen bu şekilde kaydediceksin . Sonra arayınca 0505 987 65 43 gözükücek . Telefonu açtığında kendi sesini duyunca mefta olur heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: donda

arkadaşın lanetlenmiş acilen bir kilisede günah çıkarması lazım
    Böyle bi film mi vardı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: donda

arkadaşın lanetlenmiş acilen bir kilisede günah çıkarması lazım
    acilen hocaya gitmeli kendini ve telefonunu okutmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DieselTRoniC

Arkadaşının sesini kaydediceksiniz . Sonra telefonu diyelim 0505 987 65 43 . Onun telefonuna aynen bu şekilde kaydediceksin . Sonra arayınca 0505 987 65 43 gözükücek . Telefonu açtığında kendi sesini duyunca mefta olur heralde

mümkün mü sence bu yazdığın
  • quote:

Orijinalden alıntı: V.aLi

Böyle bi film mi vardı?

Alıntıları Göster
    Ciddiyim arkadaşlar aradığını bende gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: _kej_

Ciddiyim arkadaşlar aradığını bende gördüm

Alıntıları Göster
    SENİ YEMİŞ BENCE KEJ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Kruspe

SENİ YEMİŞ BENCE KEJ

Alıntıları Göster
    Yok arkadaşım niye yesin ya garip bi durum sadece bilen birisi varsa açıklamasını söylesin bende arkadaşa iletim rahatlasın Olay bundan ibaret yani

• quote:

Yok arkadaşım niye yesin ya garip bi durum sadece bilen birisi varsa açıklamasını söylesin bende arkadaşa iletim rahatlasın Olay bundan ibaret yani

Alıntıları Göster
    interesting story

• quote:

Alıntıları Göster
    tipik bir stigmata belirtisi direk kiliseye git

• Arkadaşın seni yemiş. Muhtemelen telefonu Samsung. Ve Samsung'ların bazılarında kendini arama özelliği var. Hani beni arıyorlar gitmem gerekiyor diyebilmen için telefon istediğin zamanda seni başka birisi arıyormuş gibi yapıyor.

Eğer Samsung değilse de bir program ile bunu yapıyordur. Ayrıca benim telefonumdan da kendi numarama mesaj gönderince tekrar benim telefonuma geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 1 Kasım 2010; 2:51:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Arkadaşın seni yemiş. Muhtemelen telefonu Samsung. Ve Samsung'ların bazılarında kendini arama özelliği var. Hani beni arıyorlar gitmem gerekiyor diyebilmen için telefon istediğin zamanda seni başka birisi arıyormuş gibi yapıyor.

Eğer Samsung değilse de bir program ile bunu yapıyordur. Ayrıca benim telefonumdan da kendi numarama mesaj gönderince tekrar benim telefonuma geliyor.
    Telefonu nokia 5800 yemesi imkansız yani şaka konusu yok ortada
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Arkadaşın seni yemiş. Muhtemelen telefonu Samsung. Ve Samsung'ların bazılarında kendini arama özelliği var. Hani beni arıyorlar gitmem gerekiyor diyebilmen için telefon istediğin zamanda seni başka birisi arıyormuş gibi yapıyor.

symbian telefonsa şaşırmadım programla bende yapıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

symbian telefonsa şaşırmadım programla bende yapıyorum

Alıntıları Göster
    Ortada program falan yok arkadaşlar cfw yi bile ben kurdum o telefona ben mi sorunu anlatamıyorum siz mi anlamıyorsunuz ya neyse tamam boşverin hadi herkese iyi geceler
  • quote:

Ortada program falan yok arkadaşlar cfw yi bile ben kurdum o telefona ben mi sorunu anlatamıyorum siz mi anlamıyorsunuz ya neyse tamam boşverin hadi herkese iyi geceler

Alıntıları Göster
    lütfen telefonu yan yatırıp tekrar deneyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agressive`

lütfen telefonu yan yatırıp tekrar deneyin

Alıntıları Göster
    Rehbere başkasının numarasının adını kendi telefon numarasını yazmıştır...Yada fakecall kullanıyordur...Böyle arama yapabilen program var
  • quote:

arkadaşım bende 5800 kullanıcısıyım bende senin o arkadaşının dediğini yapıyorum ufak bir program hatta aynı programın mesajlı versiyonuda var istediğin saatte istediğin kişiden mesaj geliyor falan garipsenecek bir şey değil ilk bahsettiğim fake call diğeri ise fake messages programı bunun gibi birkaç değişik isimde daha program var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 1 Kasım 2010; 3:09:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyc

Rehbere başkasının numarasının adını kendi telefon numarasını yazmıştır...Yada fakecall kullanıyordur...Böyle arama yapabilen program var

Alıntıları Göster
    İnternette böyle ücretli programlar var, önce hangi numaranın aramasını istediğini yazıyorsun sonra aramak istediğin numarayı. Yani aramak istediğin numarayı o numarayla arayabilirsiniz.

0 555 555 55 55 'i yine bu numaradan (0555 555 55 55) arayabiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

İnternette böyle ücretli programlar var, önce hangi numaranın aramasını istediğini yazıyorsun sonra aramak istediğin numarayı. Yani aramak istediğin numarayı o numarayla arayabilirsiniz.

0 555 555 55 55 'i yine bu numaradan (0555 555 55 55) arayabiliyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Birisi telefonunu senin arkadaşının telefonuna kayıt ederken kartvizit bilgilerinde İsim yerine arkadaşının numarasını yazmış olmasın?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.