Şimdi Ara

Kendi Modifiyemizi Kendimiz yapalım (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • birader çok güzel olmuş eline sağlık. fiestalar bence modifiyeye çok yatkın. yakışıyor ufaklığa. işine karışmak gibi olmasın ama st bantları çektirsen süper olur. tabi göz zevkine hitab ediyorsa...
  • quote:

Orjinalden alıntı: karenin

birader çok güzel olmuş eline sağlık. fiestalar bence modifiyeye çok yatkın. yakışıyor ufaklığa. işine karışmak gibi olmasın ama st bantları çektirsen süper olur. tabi göz zevkine hitab ediyorsa...

valla fena fikir değil ama " çektirsen " değilde "çeksen" desen daha mantıklı konu kendi başımıza bişeyler yapabilnek olunca önce arabanın resimlerini çekip doğru dürüst sonra photoshop ile oynaraka bakalım yakışıp yakışmadığını görmek lazım, tabi bu olayı yapmam için daha önce oturup tamponlarını bi düzeltmek lazım çünkü bu boyasız tamponlarla bu şekildeki bi işlem 90 model merkezi kılıdı olmayan şahine NOS takmak gibi olur

• quote:

Orjinalden alıntı: CYBORG00TR

sdR Tuning te xenon far sadece 375 Ytl -- 2 sene garantili....
    www.sdrtuning.com demekki sdr tuning ucuza satıo
    tavsiye ederim.

eyer çifti cidden bu fiyata ise ve h4 destekli ampülleri var ise xenona karşı olan biri olarak ben bile takabilirim ama bide şu var lütfen kimse üzerine alınmasın megane lardaki xenon sisteminden nefret ediyorum cidden cok kötü inanılmaz rahatsız edici ama bi okadar da aydınlatmayan megane xenonları gibi ise üstüne para verseler takmam ama bu xenonları bi araştırıcam teşşekürler önerin için

• doğru söylüyorsun hocam çeksen demem gerekirdi. yakışacağı kesin çünkü st lerde inanılmaz duruyor. tampon konusunda da hemfikirim. bence fiestalar kaliteli görsel modifiyeye (şahin modifiyesi olmayacak ama) çok yatkın.
    Orjinalden alıntı: msserin

valla fena fikir değil ama " çektirsen " değilde "çeksen" desen daha mantıklı konu kendi başımıza bişeyler yapabilnek olunca önce arabanın resimlerini çekip doğru dürüst sonra photoshop ile oynaraka bakalım yakışıp yakışmadığını görmek lazım, tabi bu olayı yapmam için daha önce oturup tamponlarını bi düzeltmek lazım çünkü bu boyasız tamponlarla bu şekildeki bi işlem 90 model merkezi kılıdı olmayan şahine NOS takmak gibi olur

• quote:

Orjinalden alıntı: msserin

quote:

Orjinalden alıntı: CYBORG00TR

sdR Tuning te xenon far sadece 375 Ytl -- 2 sene garantili....
    www.sdrtuning.com demekki sdr tuning ucuza satıo
    tavsiye ederim.

eyer çifti cidden bu fiyata ise ve h4 destekli ampülleri var ise xenona karşı olan biri olarak ben bile takabilirim ama bide şu var lütfen kimse üzerine alınmasın megane lardaki xenon sisteminden nefret ediyorum cidden cok kötü inanılmaz rahatsız edici ama bi okadar da aydınlatmayan megane xenonları gibi ise üstüne para verseler takmam ama bu xenonları bi araştırıcam teşşekürler önerin için

Gerçekten fiyatı bu civarda sdR tuning de ve Japon malı 2 senede garantisi var.

• kendi başına yapma isteğin çok hoşuma gitti açıkçası

benim de bikaç fikrim var, hoşuna giderse uygula istersen:
    -jant kapakları üzerine birer mavi "ford" logosu;
    -bilmiyorum aşırı gösteriş seven biri değilsin sanırım ama, farlara angel eye;
    gerçi çubuk sinyaller çemberin bi kısmını kapatabilir ama..
    -far ve stopların camlarını boya kullanarak hafif karartmak;
    -tamponların altları ve kapı çıtalarına da siyah boya...

yanlış anlama sadece benim görüşüm bu ama bence krom aksesuarlar yakışmamış, siyaha boyasan daha güzel olurmuş...

son olarak herşeyi kendim yaptım diyosun ama, cam filmini de mi kendin yaptın?
    filmin camların tüm yüzeyini kaplaması için camların tamamen sökülmesi gerekmiyo mu?

• basit demişsin ama merak ettim kapı kolları va erkadaki kromajı nasıl yaptın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: fircam

kendi başına yapma isteğin çok hoşuma gitti açıkçası

benim de bikaç fikrim var, hoşuna giderse uygula istersen:
    -jant kapakları üzerine birer mavi "ford" logosu;
    -bilmiyorum aşırı gösteriş seven biri değilsin sanırım ama, farlara angel eye;
    gerçi çubuk sinyaller çemberin bi kısmını kapatabilir ama..
    -far ve stopların camlarını boya kullanarak hafif karartmak;
    -tamponların altları ve kapı çıtalarına da siyah boya...

yanlış anlama sadece benim görüşüm bu ama bence krom aksesuarlar yakışmamış, siyaha boyasan daha güzel olurmuş...

son olarak herşeyi kendim yaptım diyosun ama, cam filmini de mi kendin yaptın?
    filmin camların tüm yüzeyini kaplaması için camların tamamen sökülmesi gerekmiyo mu?

dediklerin mantıklı olabilir, ama inan kromajlar olmasa kapı kollarının şahin den farkı yok fotoraflarda cok net gozukmuyor gercekte aslında baya hoş durdu cam cıta kromajınıda alıcam, ewet filmi ben cektım , film için camların sökülmesine gerek yok zaten boyle bu durumda arac garantı kapsamı dışı kalır daha 2006 model arac

• quote:

Orjinalden alıntı: limankalesi

basit demişsin ama merak ettim kapı kolları va erkadaki kromajı nasıl yaptın?

kapı kolu kromajları düşündüğün gibi zor bi iş deil öyle kandırılmaya falan gelme yok kalıp alıcaz yok alıp krom kaplıycaz falan derlerse bunlar hazır satılıyor omsa marka krom aksesuar olarak yanı alıyorsun hangı arac hangı modelı ıcın ıstıorsan hazır kalıp seklınde cıft teraflı band la yapıstırıyorsun 4 kapı kolunu ben 45 mılyona aldım daha fazla ısterler ise alma nternetten arastır cok ucuza bulursun

• bu arada angel eye ıcın en uyumsuz araba ford fiesta bu boyutto kocaman farları ıle sımıt floresan takmışşım gibi olur yanı bılmıorum bence cok ozenti durur yaa yenı golfler gıbı falan olsa eywallahtaa işte uyuz arabaya bişi yakışmıor
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.