Şimdi Ara

Kendi milyoner yarışmanızı hazırlamak ister misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
6
Favori
19.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar action script 3 kullanarak hazırladığım arayüzü kullanarak kendi milyoner yarışmanızı hazırlayabilirsiniz.

Program iki dosyadan oluşuyor bir tanesi yarışma uygulaması diğeri ise metin belgesi dosyası. Hiç bir programlama dili bilmeden sadece metin belgesine hazırladığınız soruları yazarak bir yarışma hazırlamanız mümkün. Joker hakları çalışır durumda. Öğretmenler için de faydalı olacağını düşünüyorum.

Program biraz çabuk hazırlandığından görsellikle ilgili geliştirmeler yapmaya devam ediyorum. Yeni sürümleri yine buradan paylaşmaya devam edeceğim. Veritabanı olarak metin belgesi kullanıldığından hazırladığınız soruları yeni sürümlerle de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Programa biraz daha efekt falan ekleyeceğim. Şimdilik bir deneme sürümünü sizlerle paylaşıyorum. Tavsiyelerinizi beklerim.

v1.0 Dosya linki :http://yadi.sk/d/Pf8A1k_SHnypx

Düzenleme Tarihi : 15.02.2014
    Kıymetli arkadaşlar gelen bazı talepler üzerine gözden kaçan birkaç noktayı düzelttik. Aşağıdaki dosyayı indirerek daha önce varsa hazırladığınız soru dosyası ile birlikte de kullanabilirsiniz.

Yenilikler:
    - Mesaj kutularının boyutları küçültüldü.
    - Sağ tuş menüsü kaldırıldı.
    - İlk 10 soruya 30 saniye süre eklendi.
    - Daha uzun soru ve şıklar için yazı tipi biraz küçültüldü.

Tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi çalışmalar

Milyoner v1.1 :http://yadi.sk/d/RP16HLAEHvTh3

Tags : Milyoner, 500milyar, kim 500 milyar ister, milyoner hazırla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerfarukaslan -- 15 Şubat 2014; 14:28:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tesekkurler işime yarayacak

• Eline Sağlık Güzel Bir Paylaşım. Eski Bir AS 3.0 Programcısı Olarak Gurur Duydum
  • Kıymetli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.
  • stage.showDefaultContextMenu = false;

ile sağ tık menüsünü iptal ederek cevap vermeden son soruyu görmeyi engelleyebilirsin.

seyircilere sorma jokerde doğru cevaba otomatik %20 verdirip kalan %80 i random paylaştırırsan her zaman seyirciden gelene güvenmez kişi (soru sayısı ilerledikçe %20 değişebilir)

aldığı parayı vs göreceği bir kapanış sayfasıda güzel olur.
  • zebani kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Kesinlikle çok haklısınız hemen değerlendiriyorum. Katkılarınız için saolun.
  • Hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spartico

Hayır.

• V 1.1 Eklendi. Tavsiyelerinizden dolayı teşekkürler.
  • omerfarukaslan kullanıcısına yanıt
    Ömer Faruk hocam, elinize sağlık. Gerçekten kullanması çok kolay ve çok güzel olmuş, tam da böyle bir şey arıyorduk, öğrencilere İngilizce yarışma hazırlamak için. Teşekkürler
  • hocam süre olmasını istemiyoırum ve programın oluşturacağım yüzlerce soru havuzundan rastgele sorular seçerek sormasını istiyorum.yazılımı bu şekilde değiştirmeniz vaktinizi almayacaksa yardımcı olur msuunuz lütfen.şu şekliyle program sadece 1 kez kullanilabilir soru havuzu oluştututrsak daha faydalı olacaktır. teeşekkürler @

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mars200555 -- 29 Şubat 2016; 19:53:32 >
  • benim de mars200555 nickli arkadaş gibi bir beklentim var. soruları hep aynı sırayla değil de rastgele sorsun istiyorum. ayrıca arapça dersinde kullanacağım için arapçaya uyumlu olmasını da istiyorum. herkese iyi çalışmalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazan3519 -- 11 Aralık 2016; 1:24:18 >
  • Slm aleyküm hayırlı günler

Bir yarışma sitesi hazırlatmak istiyorum

Bilgi almak istiyorum

Tel:

‭‭+49 176 28953241‬‬

Wahtsapp var

• Hocam merhabalar ben tibbi sekreter ogrencisiyim bir odevimiz var ben plan proje herseyi ayarladim video falan cekecegiz ve bunu sunacagiz fakat bize 5 adet şık lazim 300 adet kelimeyi sigdirmak icin bunu ayarlayabilirmisiniz sadece bir E sikki daha eklermisiniz bunu yapmam bu dersi komple gecmemiz demek 6 kisiyiz grupta cani gonulden sevgiler ve saygilar olumlu haberlerinizi bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanaygun97

Hocam merhabalar ben tibbi sekreter ogrencisiyim bir odevimiz var ben plan proje herseyi ayarladim video falan cekecegiz ve bunu sunacagiz fakat bize 5 adet şık lazim 300 adet kelimeyi sigdirmak icin bunu ayarlayabilirmisiniz sadece bir E sikki daha eklermisiniz bunu yapmam bu dersi komple gecmemiz demek 6 kisiyiz grupta cani gonulden sevgiler ve saygilar olumlu haberlerinizi bekliyoruz.

Hocam tam anlayamadım biraz açma şansınız var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba bu oyunu para ödüllü yapamazmıyız yani google buna izin veriyor mu?

• mesajim bulunsun

• Merhaba, ben bu uygulamayı öğrencilerim için kullanmak istiyorum. Ancak ingilizce olarak. Sorularım hazır. Ancak uygulamadaki her şeyin de ingilizce olması lazım, nasıl yapabilirim? Yardımcı olabilir misiniz?
  • Anka_9 A kullanıcısına yanıt
    Buyrun Hocam zamanında unity ile yapmıştım. Textleri ingilizce hale getirdim.
    Soruları Eklemek için StreamingAssets klasöründe bulunan milyoner.db dosyasını DBBrowser for SQLite programı ile açarak kendi sorularınızı ekleyebilirsiniz.
    https://drive.google.com/open?id=1zZjA50Q9L2EmvRNmhRaVZ-f23hd_ciLF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joshualinekano -- 11 Mart 2019; 18:27:18 >
  • Joshualinekano kullanıcısına yanıt
    Çok Tesekkur ederim. Yalnız programda Türkçe yazan yerler var. "Çıkış, kazanç,"vs...
    Bunları nasıl düzeltebilirim?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.