Şimdi Ara

Kendi evine çıkmak istediğini ailene nasıl söylersin ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Eyw aradığın için de benim kalacak yer sorunum yok bir sürü 1+1evler var şükür tekbaşıma kalacak kadar kendime yetiyorum benim sorunum bunu aileme nasıl anlatabilirim 😞☹️🙁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzelmiş dediklerin de insan aile evindeyken rahat olamıyor ne bir arkadaşın gelebiliyor ne sevgilin gelebiliyor bizim kültürlerde bunlar ters arkadaşın yine gelir ama rahat olamazsınız bi konu konuşurken bi anda küçük kardeş girer anne girer ortanca özürlü hareketler yapar salondan babam çağırır yani gelen geri kaçar gece dışarı çıkmak için bile 100 tane izin istersin daha çok şey sayarım para konusunda sen 15 yaşındayken çok mu doğru karar verdiğini düşünüyorsun o zamanlar anne baba kuzusu olur insan bence kendi evinde yapabileceklerinle aile evinde yapabileceklerini karşılaştır 😉😏😋

• Ailene maaşını veriyorsun tamam peki bu maaşla ailen senin geleceğin, evlenme ya da ev alma vs. yatırımını yapıyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: my brave

Eyw aradığın için de benim kalacak yer sorunum yok bir sürü 1+1evler var şükür tekbaşıma kalacak kadar kendime yetiyorum benim sorunum bunu aileme nasıl anlatabilirim 😞☹️🙁
    Al karşına konuş madem. ben hayatımı yaşamak istiyorum diye.
  • Osman_E kullanıcısına yanıt
    Hayır 😒😕

• my brave kullanıcısına yanıt
    O zaman bunu dile getir. Güzel bir bahane.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.