Şimdi Ara

KEMAN MI KLARNET Mİ ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet hangisi daha kolay öğrenilir soru basit yorumlariniz benim için değerli şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• QILARNET AQAM , AH İSTANBULLL İSTANBULL OLALIIII
  • İkisi de öğrenmesi zor enstrümanlar. Yani birini birine daha kolay olduğu için tercih edemezsin böyle bir durumda Ben şahsen klarnet tercih ederdim.
  • Eyv up

• Klarnet başlangıçta kolay, komalara girince falan zor o yüzden etrafında pek çok ben klarnet çalıyorum diyip blok fülütten hallice üfleyen görebilirsin. Burdan hepsine kafam girsin.
    Keman, yayı, tutuş pozisyonu ve parmak becerisi ile başlangıçta bana göre en zor enstruman, ama ilerlemen bu kıstasları yerine getirmenle hızlanacaktır. Ha işte bu yüzden de çevrende öyle başlangıç seviye kemancı görme olasılığın az, benim tanıdığım konservatuarlı kemancı arkadaşlar bile 2-3 senedir öğrendiği bu enstrumanı bir kere çıkarıp resital verememişlerdir. Ta ki oturana kadar.
  • atarlımühendis kullanıcısına yanıt
    Yeni enstrümana başlamak isteyenler kısa sürede birşeyler çalmak ister. bence klarnette daha mümkün.
    hüsnü şenlendirici performansı beklemeyin tabi :-)
  • zegerezen kullanıcısına yanıt
    Kendime 5 sene ayırıyorum öğrenmek için hergun boşluğum olucak hiç acelem yok keman hem prestij hemde ses ve az çalınan ve çalındığında ilgi toplayan saygı gören bi enstrüman olduğu için kısacası keman tercih ettim sağolun

• atarlımühendis kullanıcısına yanıt
    Sabırlı çalışmalar diliyorum :-)
  • TABİKİDE KEMAN
  • bir kemanist daha geldi aramıza hoş geldin
  • klarnet
  • figtnrm F kullanıcısına yanıt
    Eyv bayramdan sonra alıyorum çalan arkadaşım var 8 yıldır çalıyor o öğretecek

• arkadaşınla samimiysen doyma keyfine öyle daha bi eğlenceli oluyor
  • figtnrm F kullanıcısına yanıt
    Çocukluk arkadaşım sıkıntım yok ben gitar çalıyorum o keman ikinci bi enstrüman istiyodum oda biras ikna edince iyi oldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.