Şimdi Ara

:::Kekury rıng Nasıl basılır?::: (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yalnız dikkatli olun bu aralar benim şanssızlığıma mıdır bilmiyorum ama takılarda çok fazla yanma olmaya başladı. geçenlerde elimde 3 tane +5 str küpe vardı (hepsi de aynı tip). çok rahat basacağımı düşünürken anvil kızarıverdi, yani yandılar, nasıl oldu anlamadım. daha sonra 3 tane de mavi renkli +6 str yüzüğü yükseltiyim dedim onlar da yandı. ne oldu anlamadım. o ana kadar +5'ten +6'ya ya da +6'dan +7'e geçişte hiç sorun yaşamamıştım. hatta 2 tane +8 bile yapmıştım. ama bu son olay biraz korkuttu beni. sizde de böyle şanssızlık yaşayan oldu mu son zamanlarda ? yoksa da ilk seferdekiler mi baldı
  • Dün 3*3 tane str +7 küpe,2*3 tane str +8 yüzük yaktım. Normalde bukadar yanmazdı rahat +8 basardım. Bunlar yandıktan sonra 1 tane +9 str yüzük yapabildim. Bunada şükür...
  • heuhuehuehe
  • quote:

Orjinalden alıntı: Maelstrom

yalnız dikkatli olun bu aralar benim şanssızlığıma mıdır bilmiyorum ama takılarda çok fazla yanma olmaya başladı. geçenlerde elimde 3 tane +5 str küpe vardı (hepsi de aynı tip). çok rahat basacağımı düşünürken anvil kızarıverdi, yani yandılar, nasıl oldu anlamadım. daha sonra 3 tane de mavi renkli +6 str yüzüğü yükseltiyim dedim onlar da yandı. ne oldu anlamadım. o ana kadar +5'ten +6'ya ya da +6'dan +7'e geçişte hiç sorun yaşamamıştım. hatta 2 tane +8 bile yapmıştım. ama bu son olay biraz korkuttu beni. sizde de böyle şanssızlık yaşayan oldu mu son zamanlarda ? yoksa da ilk seferdekiler mi baldı

saçmalama +5 ten +6 ya yanmaz diye bişey yok yanma ihtimalide bayağı yüksektir ben bi takıyı +7 yapmadan önce önden +5 leri yakıyorum yani tabiki yanar şanssızlık değil normal bişey

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.