Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.103
Cevap
358
Favori
815.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
55. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İos da yok şuan için link ile erişebiliniyor iOS için geliştiriyor olabilirler android uygulamada vardı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mustafa1300 kullanıcısına yanıt
    gece denedim sordun diye odadan mutfaktaki city modemin yanına gittim bu arada iphona 6s telefona bakıyordum wifi ayarlar açma kapama menüsü açıktı routerin yanına varınca 2 yada 3 saiıye sürdü geçmesi sonra odaya döndüm extra dsl geçişi belli bile olmadı anında geçmiş bu arada denediğim 5g ağıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 23 Mayıs 2020; 20:34:40 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Omni ve start ı iade edip 5ghz eztra dsl ve giga alacağım hemde geleceğe yönelik yatırım olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enistasci E kullanıcısına yanıt
    sana tavsiyem ayırmadıysan 2.4 ve 5g yi ayır derim
  • Yaklasik 1 aydir keenetic air kullaniyorum. İzlenimlerim su sekilde.
    Mevcut sistemim: ttnet verdigi zyxel modemi bridge modda, keenetic air cihazin biri router modda. 2 adet diger keenetic air cihazi da mesh sisteminde. Evim dikdortgen oldugu icin ve telefon hatti evin bir tarafinda oldugu icin mecburen 3 cihaz ile kurmak zorunda kaldim. Ana modem biraz evin ortasinda olabilseydi bir tane daha air cihazi ile tum evi 5 ghz i kapsama alanina alabilirdim.

-evde iphone x ve iphone 11 var. Yaptigim denemelerde 2.4ghz dan 5ghz a kolay kolay gecmiyor hatta cihaza biraz uzaksaniz 2.4 de takılı kaliyor. Suan tum evde 5ghz cekiyor.
    -facetime ile goruntulu gorusme yaparken cihaz degisinde telefon wifi baglantisini kopariyordu. İos ve keenetic cihazlarina yakin zamanda guncelleme geldi. Hangisinden kaynakli bilmiyorum ama artik facetimeda da cihaz degistirirken wifiyi kopartmiyor telefon.
    -kullandigim telefon iphone x. 2.4 ghzda 10-15mbit arasinda hiz aliyor. Kanal degistirdim sunu denedim bunu denedim ylm en fazla 20mbit gordu. İs yerinde de iphonelar ayni bu hizlarda. Samsung cihazlari vs tam hiz aliyor. Evde eifi sinyali fazla acaba ondan mi dedim, isyerinde baska wifi yayini yok. Orda da oyle.
    -keenetic cihazlarinda arayuz basit, kullanici dostu ve en onemlisi cok hizli. Mesh sistemini kurmak ve takip etmek kolay. Ancak web arayuzu ile mobil uygulamasinda farkliliklar var. Mobil uygulamasi gayet basarili bu arada.
    -35mbit vdsl internetim var, zyxel modem bridge modda ve tum evde 5ghz ile 33mbit hiz alıyorum. 2.4ghz i zaten bir iki tane cihazim icin acik tutuyorum.

• teqali kullanıcısına yanıt
    Başkan 2.4ghz iPhonelarda Bluetooth açıkken düşüyormuş bende düzeldi tekrar. Ayarlardan Bluetooth u kapatıp iPhone la tekrar hız testi yaparmışım

• Ruslar keenetic telegram grubu kurmuş yazışıyorlar, biz de kuralım, daha rahat olur

• Mustaka89 kullanıcısına yanıt
    Gerizekali apple. Harbiden bt yi kapattim 24-28 filan gordu. 5ghzda tekrar denedim 32 cikti. Biraz dusuk ama evde baska bt cihazi da vardir belki ondan dolayi dusuk cikmis olabilir.

Bu hatayi nasil yapabilir ya?

Abi geçen gün demekki benim 2.4 yüksek çıktığında Bluetooth kapalıymış, kulaklık için açmıştım o yüzden geri düşmüş. @FastegL uyardı bugün o farketmiş sorunu gerçekten çok üzücü bi sorun iPhonelarda Bluetooth açıksa Wi-Fi kalitesi düşüyor :)

• Saldıray_TR kullanıcısına yanıt
    KEENETİC destek merkezine yazdım gelen cevap.

Torrent dosyalarının tartışmalı doğası nedeniyle, Apple tüm torrent istemci uygulamalarını çevrimiçi mağazasından yasakladı. Resmi olarak, iOS cihazınıza herhangi bir torrent dosyası indiremezsiniz.

• Mustaka89 kullanıcısına yanıt
    Cok saçma cidden. Bende apple watch oldugu icin bende surekli yavas cikmasinin nedeni buymus demek ki :) Mal apple.

• Arkadaşlar birde şunu farkettim aplle cihazlarda pil tasarruf modunda kullanıldığında wifi bağlantı hızı düşüyor önemli bir Bilgi bence sorun yaşayanlar nu şekilde kontrol edebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknotakip_tr

Arkadaşlar birde şunu farkettim aplle cihazlarda pil tasarruf modunda kullanıldığında wifi bağlantı hızı düşüyor önemli bir Bilgi bence sorun yaşayanlar nu şekilde kontrol edebilir.
    Hocam bu kabul edilebilir ve tahmin edilebilir birsey. Sonucta amac pili tasarruflu kullanmak. Ama bt acikken wifi hızının dusmesi cok sacma. Kaldi apple watch, airpods, pencil butun cihazlarinda bt kullanıyorsun.

İos ile ilgiliyse sorun KEENETİC ile ilgiliyse çözerler kayıt aç bence ama önce ios ile ilgili mi onu test et.

• Bende de Bluetooth 7/24 açık modeme 867 Mbps ile bağlanıyorum ben iphone 8.

• teknotakip_tr T kullanıcısına yanıt
    Hocam 5ghz da sorun yok zaten. 2.4 ghzda sorun.

• quote:

İos ile ilgiliyse sorun KEENETİC ile ilgiliyse çözerler kayıt aç bence ama önce ios ile ilgili mi onu test et.
    Yillardir bu sorun varmış. Yabancilarla cok tartismis zaten. Ben de yeni ogrendim aslinda.

Sorun muhtemelen donanımsal. Cozse cozerdi simdiye kadar.

2.4 ile kaç bağlanıyor sende?

• quote:

2.4 ile kaç bağlanıyor sende?
    Bt acikken (watch surekli bagli) 11-12 en fazla 17 filan gordum. Bt kapali iken 28 i gordum az once

Modeme bağlantı hızın ne gözüküyor açıkken ve kapalıyken orada bir değişiklik var mı?

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.