Şimdi Ara

Kediyi evde yalnız bırakmak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Arpadan Ölen At

He robot demi kediler,

Benim kedim 1 hafta ayri kaldik 1 hafta sonunda kapidan girdim kedim ustume atladi acayip özlemişti beni her zamankinden daha cok ilgi gosterdi 1-2 gun

cins falan mı o ya
    canı sıkıldığı için öyle yapmıştır

bizimkiler de evden yarım saat çıksan döndüğünde kapıya koşup sevdirmek için yere yatıyolar ama tamamen kendisi için yani seni özlediğinden değil
    trip falan da atmaz üzülmez
  • evin farklı farklı yerlerine çok sayıda kaba su ve mama doldur hocam bırak git

ama kapları falan deviremeyecek sekilde ayarla kedileri pek bilmem ama kendi kendine ortalıkta uçup kaçarken yıkıp dağıtıp aç susuz kalmasın
  • Ben 1 hafta bıraktım. Tabi her gün bir arkadaşım gidip mamasını ve suyunu verdi, 20-30dk ilgilendi fakat 3 gün kalırsa sıkıntı olacağını sanmıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evin farklı noktalarına bol bol şu ve mama koy, . Mümkünse iki kum kabı yap. Biri çok kirlenirse eve yapmasın diğerini kullansın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bence durabilir ama kediden kediye degisebilecek bir durum bu. Cok haylaz kedi de olur cok sakin kedi de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir koca su yerine, kaselere koy evin her yerine büyük büyük mama ve suyu. onları göster yerini ve mümkünse 2 kum kabı yapman lazım. 3 günde acayip kirlenir kum. Biz daha yavruyken 2 gün bırakmıştık hiç sıkıntı olmadı. kediler kalıyo bence götürmek yerine dediğim gibi yap hayvan için daha iyi. Ama 2 kum kabı önemli..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.