Şimdi Ara

Kazanmak icin bir tarafini yirtarsin assas gelir 1 bucuk itemle tek atar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunu kazanmak icin elinden gelen her seyi yaparsin limitlerini zorlarsin bir tarafini yirtarsin 3-4 item olursun hatta, sonra mid veya toptan 0-7 0-8 1 itemi bile zar zor almis kata akali lb uca kaca gelir, sicra ruzgarin hiddeti basip kitelemeye calisirsin sonra adam gelip sana tek atar, sonra adam sende ki odulude aldiktan sonra oyuna doner bu olay hic sasmaz. Istersen 200-300 zirh veya mr olsun adam hiclik veya dominik ile sana tek bir skill ile 1000 vurabiliyor. Oyun resmen sana assas al oyna diyor. Onceden boyle degildi bu assaslar ne olduysa ara sezon 10 daki yeni esyalar ile assaslar cok op hale gelmeye basladi. Zirh delme desmeler havalarda ucusmaya basladi bol keseden bekleme sureleri verilmeye baslandi; itemlerini tamamla kafadan %50 bekleme suren var onceden boyle degildi; %45 bekleme suresi icin hem runlerinden feragat ediyordun hemde esyalardan bu durum senin fazla vurmani engelliyor ama fazla yetenek kullanmani sagliyordu ama simdi oyle degil ki; yeni esyalar ile hem cok op sin hemde surekli yetenek spawnliyor duruyorsun. Bu durum senin strateji yapmini engelliyor ki al akali lb kata zedi tek ata dondu oyun. Simdi diyebilirsiniz ki bir ara tank esyalarini buff geldi, geldigi gibi nerf yiye yiye alinmaz hale geldiler. Tanklari uzuluyorum, dovuscu herolarini olumun dansini bir cikiyorsun tanklardan daha tank hale geliyor tf lerde takimi korumayi birak kendisini koruyamiyor bir kac saniye hayatta ya kaliyorlar ya kalmiyorlar, 2 item ile tum adcleri tek atarsin assas ile.

• 2023 yılında hala lol oynuyosan ağlamıcan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jungian_Shadow kullanıcısına yanıt

ne oynasin

• Muhafız. kullanıcısına yanıt

Bilmiyom çok zamanım yok artık 1-2 el HS atıp çıkıyorum ben de. HS de oynamayın çöp.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.