Şimdi Ara

Kayseri Gs Manchester City Adana 3,5 4 oranlı kombine lazım bu maçlardan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forum sitesinde fotoğrafı var 400 kaybettim zararı çıkartacak param var önerilerinizi bekliyorum bu maçlardan YÜKSEK GİRİLECEK

• geçmiş olsun dün gördüm kuponu 1 golle mi gitti,psg yüzünden.fazla para basma benim gibi parayı 4 e böl biri gelsin en azından.ben 1. kuponda gs handikap ve city var yazdım.2. de gs üst city handikap.3 te gs 1 city 1.4 te.gs 1 h city üst girdim :) bide lillestrom üst ve oss üstü de ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigaerman

geçmiş olsun dün gördüm kuponu 1 golle mi gitti,psg yüzünden.fazla para basma benim gibi parayı 4 e böl biri gelsin en azından.ben 1. kuponda gs handikap ve city var yazdım.2. de gs üst city handikap.3 te gs 1 city 1.4 te.gs 1 h city üst girdim :) bide lillestrom üst ve oss üstü de ekledim.

Sağol kardeşim handikaplar dışında değerlendirecem normal yenemiyorlar çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_1453 -- 19 Ağustos 2013; 19:14:15 >
  • mehmet_1453 kullanıcısına yanıt
    ne demek.yine de kafana yatmıyorsa oynama yeni liste çıktı yarın oynarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigaerman

ne demek.yine de kafana yatmıyorsa oynama yeni liste çıktı yarın oynarsın

Basacağım miktar 200 su nasıl acaba

ARSENAL FENER: ARSENAL YENER 2,7
    A.MADRİD BARÇA: BARÇA YENER 1,77

BUDA EDİYOR 955TL HERSEYLE YETER BANA AMA BİLMİYORUM ELİMDE 200 VAR HEPSİNİMİ OYNAMAK LAZIM FISTIK GİBİ 2 MAÇ
  • mehmet_1453 kullanıcısına yanıt
    barça yener,arsenal 2.70 mi oran 2.20 yazıyor ama.
    bu sene barça,juve,cimboma hep basarım ben.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.