Şimdi Ara

KAYKAY HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 83 gün 13 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ferreizlemeoç (8 mesaj) BlindGuardianNN (6 mesaj) bosyapmanisa (3 mesaj) Yusuf goksen (3 mesaj) Guest-7FA365660 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10 mesaj) Mobil (8 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bosyapmanisa

Hala burda olan var midir bilmiyorum ve snrm bu mesaji 2 kere yazdim neyse ben kaykay almak istiyorum ve daha yeni baslayacagim için uygun fiyatlı birs¸eyler ariyorum 250-300 tllik birs¸eyler olsun istiyorum delta diye bis¸i buldum ama kemik teker ve silikon teker olayi varmis hangisi daha iyi ve ikisi arasindaki fark nedir biri beni aydinlatabilir mi ? *Hem hizli surmek hem hareket ogrenmek istiyorum ona göre yardimci olursaniz sevinirim

Silikon tekerlek daha hızlı daha rahat ve daha sessiz gider. Öğrenmek ve hız yapmak için idealdir ama hareketler ve numaralar için iyi değildir. Profesyonel kaykaycılar bu sebepten dolayı hep kemik tekerlek kullanırlar. Fakat silikon teker ile de ollie gibi başlangıç hareketlerini yapabilirsin. Zaten ilerledikçe kaykayın eskir ve kemik tekerlek ihtiyacını hissedene kadar elindeki kaykayın ömrünü tamamlamış olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Er
    1 Mesaj

bende almak istiyorum ama çok fazla araştırdım 250 300 tl lik olan tüm kaykaylar kalitesiz sakın alma en düşük 500 tl den başlayan skateboardingtr sbc gibi sitelerden al paran boşuna gider

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Webtures SEO;SEO Nedir?
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.