Şimdi Ara

Katlanan Mutlu Mega 140GB 12 Ay 575₺ Turkcell Faturasız YILIN FIRSATI (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
529
Cevap
27
Favori
34.648
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam böyle şeylerde hep böyle oluyor ama ya :D

• Arayip faturasız gecis talimatını iptal ettik saglik olsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aynen, 25 lirayi aldi. Katlanan bir şey yok. 25 lirayi nasıl geri aliriz?

• Dün katılmıştım. Katlanan internet yazıyordu. Bugün aynı yerde null internet yaziyor. Herhalde kullandirmayacaklar bu interneti

Katlanan Mutlu Mega 140GB 12 Ay 575₺ Turkcell Faturasız YILIN FIRSATI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slcksnmz S kullanıcısına yanıt

Yok artık! Adamlar kampanya yaptı, biz de katıldık. Kurallara uygun şekilde internet tanımlandı. Geri alamazlar, thh'ye gideriz topluca.

• TacoNikky T kullanıcısına yanıt

Bari 25 liramizi geri iade etseler.

• slcksnmz S kullanıcısına yanıt

Paketin bittiğinde null u kullanıp kullanamayacığını çok merak ediyorum

• Konu sahibi arkadaş başlığı güncellese iyi olur.
    Bilmeden para kaptırmamış olur kimse, Yazık günah.

• Ben de de null yazıyor olayı ne bunun tlsiz kullanım ücreti için yapmadiysalar bende bişey bilmiyorum sere*sizler

• 2 Ay kalmasına rağmen paket yeniledik. Böyle bir şey yaparlarsa gerekli yerlere başvurarak hakkımızı almış oluruz.

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    Wifi kullanıyorsan hocam bitmez tabi benim wifi varken 6 ayda yüklüyordum yani gerek yok bip dk ile de aramayı hallediyordum ölücü tim 😀

• Anaa daha hat geçmeden iptal olmuş, mutlu mega 70 almaktansa daha mantıklı olanı var mı acaba onu alırdık.

• Arkadaslar vodafone'dan turkcell faturasiza geciste hat tasima ucreti aliyorlar mi? Ona gore 4-5 hat tasiyacagim.

• evet arkadaşlar numarası kampanya bittikten sonra taşınan veya bu gece geçiş yapmış olacak olan arkadaşlar ortaklaşa nasıl bi yol izliyoruz :D ben uygun bi tarife bulamadım maalesef

• Ücretsiz.

• Tearz kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• benim 20 gün sonra taahhütüm bitecek aylık ortalama 15 gb + 750 dk görüşme yapıyorum sanırım en uygun maksi 14 tarifesi (130 TL) şuan ya da başka önereceğiniz tarife var mı?

• Müşteri hizmetleri mi aradım yönlendirmesiyle uygulama dan kayıt oluşturduk ss de yükledim, son bir ayda daha önce 2 ye katla dan faydalanmadiysaniz böyle bişey olmaması gerekiyor dedi düzeltilecekmis gibi konuştu bakalım duzelmesse e devletten şikayet kaydı açıcam

• Turkcell gibi çakal sirket yedirmez bunu bize ota .oka abonelik yaptıran anneme cihaz aldik paycell kullanimi 30tl başka biseye daha almis bir de lifebox 2 aylik abonelik hediye etmiş amac bitince para sizdirmak
    Bunlari da nerdeyse turkcell ile yaşıt 3 hat deneyimimle söylüyorum kendilerine çözüm ekibine vs hep söylüyorum ve hakkim neyse de hep alıyorum fazlasiyla eski olduğumdan hatta kendileri 50tl bakiye yukleyelim memnuniyet icin diyor ben daha çıkın diyorum bu memnuniyet icin özel diyor ve yükleniyor 🙂 faturalılara da 1 kez akilli faturalı yillik vermişlerdi internet paketi yansittiklarinda aradım sozlesme bitti kendileri lehime güya paketleme seçmiş ben de benim adıma nasil seçersiniz dedim 3 ay 50tl fatura indirimi aldım ses kaydınızı da alıyorum dedim biraz çetin cevizim gibi istediğimi koparıyorum 🙂 ki az bile 99 2004 den beri 2 faturalidan zaten fazlasiyla giydirdiler 1 tane de 2001 faturasız hattım var
    Niye buradasın diye sorarsanız ailemi ikna edemiyorum yazları 4 5 ay turkcellin bile tek diş çektiği yerde kalıyorlar katlanıyoruz
    ben faturaliya geçmem hattin birine en ucuz mobilde 90tl görünürken aradım 4gb 1100dk 250sms 80tlden ilk ay 20gb verelim dediler kabul ettim ki en düşük rakam bu başka operatörde 2 katında paket içerikleri o yüzden turkcelli hediyeleriyle kullanırsaniz değiyor yoksa kesmece her şeye razıyım deyip teslim oluyorsunuz 😬😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07ENGİNEER -- 4 Kasım 2022; 23:42:54 >

• Faturalıdan kontörlüye geçişi iptal ettirdim bende. Kontörlüde olan arkadaşlar için çok güzel fırsat oldu. Güle güle kullansınlar. Konu sahibi arkadaşa da teşekkürler.

>>Biten Sıcak Fırsatlar

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.