Şimdi Ara

Katlanabilir ekranlı Galaxy Z Fold2'nin Türkiye fiyatı açıklandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ömür boyu garanti verse belki fiyatı eder

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yani fiyat pahali. Ama diğer ülkelerdede herkes alamaz. Siz zannediyorsunuzki türkiye hariç heryerde insanlar alabilecek bunu. Malesef öyle değil. Ben almanyada yaşıyorum. Türkiyeye Lüks arabalarla gelenler almanyada golfla geziyor. Almanyadan 1 aylık araç leasing yapip geliyorlar. Asla türkiyeyi savunmuyorum. Ama filmlerdeki gibi değil yani. Bilginize!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kratos2501 -- 2 Eylül 2020; 15:46:15 >
  • Bu katlanabilir teknoloji gerçekten gerekli mi? Bana şu haliyle çok lüzumsuz geliyor.

• Kratos2501 kullanıcısına yanıt
    Begenmedigin golf fiyatina bir bak istersen oda luks burada rezaleti sen dusun

Öyle de hocam bu cihazın öyro fiyatı ve sizin şu an bulunduğunuz yerdeki asgari kazanç ile alım imkanı benim alım imkanımı 4e katlıyor. (6 yıllık memurum)

• TabldotLife kullanıcısına yanıt
    Haklisin ama bunuda bilki 65m2 daire 1200€... abartmiyorum yemin ederim... almanyada genel olarak maaş 1600€. Türkiyede kötü. Almanyada!!!

• Bu şey değil mi ya geçen haberini okuyup gündeme giren "en iyi katlanır akıllı telefon"
    Katlanır başka telefon haberi pek göremediğimiz için yine bu önümüze gelmiş herhalde, ödüllü olduğuna göre herhalde bi 10 telefon ile kapışmıştır diye düşünüyoruz ama öyle değil, kendisi ülkemize girecek ilk katlanır telefon e hazır ödülde almıştı ya bide samsung ya, almaya teşvik gücü hissediyorum ben.

Ceo'lar şey dio, heryere reklam verin para bol, herkesin haberi olsun, ödül falan ayarlayın ödüllü telefon satıyoruz diye bilsinler, boru mu lan ödüllü telefon satıyoruz.

Hocam konum olarak ev fiyatları her yerde değişiyor, benim daire 1+1 55m2 925tl türkiyede, Ankara Kızılay merkezde aynı daire 1550 tl Kadıköyde 2250tl. Ama türkiyedeki 1 asgarili 4 hafta 6 gün 12şer saatten çalışıyor yani 4x6x12=288(devlet kurumunda) saat. Aynı şartlarda almanyada çalışan asgarili birey(almanyada bu kadar çalışmaya izin verilmiyor diye biliyorum) saat ücreti 10.50 euro siz hesap edin. Evet belki almanyada kazanç gider olarak iyi olmayabilir sizin harcamanıza göre ama Almanya iyi değil ise Türkiye çok çok çok çok kötü.

• TabldotLife kullanıcısına yanıt
    E tabiiki konuma göre... Ama durum öyle. Hiçbiryerde hayat tozpembe değil. Malesef. Insallah türkiye düzelecek. Buna inaniyorum.

Ben inanmıyorum hocam, 2014ten beri memurum(sağlık memuru-hemşire) ilk maaşım ile 24 gr altın alabiliyorken şu an 9 gr altın alabiliyorum alım gücüm %60 civarı azalmış. Neredeyse tüm dünya para birimleri usd'ye karşı değer kazanırken değer kaybeden bir elin parmaklarını geçmeyen ülkelerin başını çekiyoruz. Zengin daha zengin fakir daha fakir oluyor.

• limitsizce kullanıcısına yanıt
    Abartma istersen

• Geçen biri vardı sürekli siyaset konuşuyorsunuz teknoloji konuşun diyen hadi gel konuş.

20 bin ver konuşalım beraber.

Türkiye de ekonominin düzeleceğine inanmayı başarmak zor iş tebrik ederim.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 9 Ocak 2021; 19:14:50 >
  • Bütçe noktasında sıkıntısı olmayanlar için iyi fiyat alana hayırlı olsun

• En kral macbook pro yerine sirf "cebime" sokacagim teknoloniyi diye 20.000 lira verecegim. Hahahhah

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.