Şimdi Ara

Katılım Rekoru Topiği... (7835. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
163.411
Cevap
28
Favori
1.574.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 78337834783578367837
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=PHAVwPwGzmI
    Philadelphia'dan Alaşehir'e

• https://www.youtube.com/watch?v=S1J6TFHCevg
    Baraka - Dead Can Dance - The Host Of Seraphim [HD - 1080p]

• quote:

Orijinalden alıntı: Loya

bu da asortik suziye gelsin expressooooo

Katılım Rekoru Topiği...

etiketi unutmuşum

Sabah süprüzüüüü züppper
    Huysuzken asortik olmuşum son tahlilde
    Etiket olmasa atlıycakmışım bu güzel menşını

Eski nickini geri almışsın Loyacıım gözün aydın

Ne güzel smişler bunnar yaa
    Günaydın Pıtırcıklar

Hamiş:
    Bunu da özlemişim
    Bi kenarda dursun bugün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Günaydın herkese hadi hooop

Suzi loya nıckımı datadan sildirmişim geri alamıyormuşum. Yarbaydı nıckım. Gecen gün bir konı gördüm eskilerde açılmış, forumda en çok post sayısı olan ilk 100 kişi adı altında. Bil bakalım o dönemler kacıncıyım. 28.
    Bulayım o konuyu bugun.
    Madem geri alamıyorum nıckımı bari aynı isim olsun dedim.

• Tarıkcım Günaydın

• Tarık_Uğur kullanıcısına yanıt
    Jeopol kullanıcısına yanıt
    Loya kullanıcısına yanıt
    Tarıkcım sana söz verdiğim askerlik resimlerimden buldum bir kaç tane ekleyeyim. Ortadaki ben oluyorum.

Katılım Rekoru Topiği...

la yok resimler karışmış

Katılım Rekoru Topiği...

Amele mod aktif durumda gördüğün gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ado -- 23 Ağustos 2016; 9:32:33 >

Al Sana Toz Duman

Katılım Rekoru Topiği...
  • vay benim kocam tozu dumana katmış
    her iş gelir elinden teee o zamanlardan belliymiş duvar mı örüyordun kuzum:d
  • Loya kullanıcısına yanıt
    Elektronik, revir, tören mangası, ani müdahale mangası, ilaçlama, su depolarını klorlama, Çim saha inşaatı, Meydan Harekat Bina İnşaatı, Yeni cephanelik Bina İnşaatı, Tabur komutanı karşılama her pazartesi, Tabur komutanı uğurlama her perşembe, kalan zaman dilimlerinde sürekli eğitim sürekli eğitim sürekli eğitim. tabi arada aldığım teşekkür belge törenleri vs gibi küçük etkinlikler de var dı

Şafak Doğan Güneş derken bile 21:00/23:00 - 05:00/07:00 devriyem vardı. çatışma bölgesine gönüllü yazılıp gidemeyen ama çatışma bölgesinden beter askerlik yaptığım bir yerdeydim hatunum.

Katılım Rekoru Topiği...
     Katılım Rekoru Topiği...

• resmi biraz eskitseydin inanırdım potansiyel var
    abi baya baya üçgenmişsin buram buram tarih koktu be
    aracın çok iyi diyemeden geçemicem

bacım merhabalarrr

Espri iyi anlaşılsın diye en belirgin resmi koymak istedim, önce rambo düşündüm, sonra Arnold düşündüm, baktım hepsi klişe geldi sonra bunu ekledim. En amele resimlerimden birisini de arkasına ekledim

62 Kilo da ancak o kadar üçgen olabilmiştim

Sana bir kaç tarih daha paylaşıp şimdilik benden bu kadar diyor ve topu sana paslıyorum

Katılım Rekoru Topiği...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Espri iyi anlaşılsın diye en belirgin resmi koymak istedim, önce rambo düşündüm, sonra Arnold düşündüm, baktım hepsi klişe geldi sonra bunu ekledim. En amele resimlerimden birisini de arkasına ekledim

62 Kilo da ancak o kadar üçgen olabilmiştim

Sana bir kaç tarih daha paylaşıp şimdilik benden bu kadar diyor ve topu sana paslıyorum

Katılım Rekoru Topiği...

ah şu 'espiriler'
    sen de şafağı çifter çifter attırmışsın be abi her yerdesin..

Abi, bizim taburda bir spor müsabakası yapıldı birlikler arası.
    Spor sahasından bana telli hat ile bildirim yapıyorlardı, telsiz hattan ise teyit geliyordu, ben de amplifikatör ve mikrofon ile anons geçiyordum bütün tabura. Aynı belediyelerin anons sistemi gibi

Boyun uzun tipin düzgün dediler tören mangasına aldılar.
    Çeviksin dediler ani müdahale mangasına aldılar.
    Diksiyonun düzgün dediler kolordu komutanı ile aynı masaya yemek yemeye oturttular, anons yaptırdılar.
    Aklı başında adamsın dediler araç zimmetlediler.
    İyi koşarsın dediler 3000 metreyi tam teçhizat dolu matara ve Amerikan çelik başlık ile 12 dakika 52 saniyede koşturdular Ağustos ayında.
    Bu deli bozuklara ilaç teslim edilmez dediler taburun su depolarını klorlama ve taburu ilaçlama işini bana verdiler.
    Tabip Teğmenimiz çok titiz sen temiz arkadaşsın dediler reviri bana kilitlediler.
    Hangar Astsubayın televizyonu düşmüş anca sen toplarsın dediler avionik odayı bana emanet ettiler.
    Tabura CİNE5 takılacak dediler taktım. Sonra kalkıp taktığım çanağı bana zimmetlediler.
    O'nu dediler orayı, Bunu dediler burayı kakaladılar kardeşim, Artık çifter mi dersin üçer mi dersin bilemiyorum

• Tek kişilik dev kadro olmuşsun sen abi biraz daha tezkere almasan doğuyu temizletirlermiş
    Tezkere aldığına çok üzülmüşlerdir ama

Acemi birliğim Manisa 8 inci piyade alayı idi. seçmelerde gönüllü yazıldım Güneydoğu için, malum sene 1994, orada beni gazımadılar abi.
    Askerliğimin bitimine yakın teskere bırakmak için sinsile yolu ile önc ekendi astsubayıma dilekçe verdim, önce dilekçemi yırttı sonra da ''Askerliğin boyunca elimi kaldırmadım sana, şimdi ayağımın altına almadan çık dışarı'' dedi, Korkumdan ''Gık'' bile diyemedim ve Askerlik hayatı benim için bitti orada

Sen anlat bakalım, bu işler tek taraflı olmaz öyle anlat anlat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Acemi birliğim Manisa 8 inci piyade alayı idi. seçmelerde gönüllü yazıldım Güneydoğu için, malum sene 1994, orada beni gazımadılar abi.
    Askerliğimin bitimine yakın teskere bırakmak için sinsile yolu ile önc ekendi astsubayıma dilekçe verdim, önce dilekçemi yırttı sonra da ''Askerliğin boyunca elimi kaldırmadım sana, şimdi ayağımın altına almadan çık dışarı'' dedi, Korkumdan ''Gık'' bile diyemedim ve Askerlik hayatı benim için bitti orada

Sen anlat bakalım, bu işler tek taraflı olmaz öyle anlat anlat

beni de almadılar abi çok isteyince olmuyormuş.ben kısa dönem olarak yapmak istemedim yedek subay muhabbeti.önce ordan almadılar.doğu dedik kısmet dediler.komando dedik olmadı.fazla deli buldular heralde..işin komik tarafı acemi birliğimde sakaryaydı usta birliğimde.şehir bile değiştirmedim
    yaklaşık 70 80 tane acemi kısa dönemle 21 gün geçirdim.bunların meslekleri doktor,veteriner,öğretmen,mühendis,avukat vs hep böyle idi.adamlar orjinal poşet yani.tamam bizde kısa dönemiz ama gelmeden önce uyarılmış olan istanbul çocuklarındanım.erzincandan gelmiş bir başçavuş eğitim verecekti ikinci gün böyle bir komutana şöyle bir sual geldi 'hocam tuvaletlerde tuvalet kağıdı yok ayrıca alafranga yok burda'..devamını az çok tahmin edebiliyorsundur abi
    3.gün bir tane rdm'ye saldırmamla benden biraz uzak biraz da temkinli yaklaşmaya başladılar. sonrası her akşam cips,kuruyemiş,kola al karşına hepsini anlat hikayelerini.beykozlu aşağı beykozlu yukarı. hepsi güzel insanlardı
    acemilik bitti kura çekimiyle ilçe karakollara dağıtılıp usta birliğimize başlayacağız.acemilikteki usta askerler aman diyorlar cezaevini çekmeyinde nereyi çekerseniz çekin.herkesi bir güzel korkuttular.bir güzel toplandık il jandarma komutanımız konuşmasını yaptılar ilk benim ismim okundu gittim onca kağıttan çekiş o çekiş cezaevi

• Ado kullanıcısına yanıt
    Birazcik daha ugrassan james bond olacakmssin

10 parmakta 20marifet

• quote:

Orijinalden alıntı: Loya

Günaydın herkese hadi hooop

Suzi loya nıckımı datadan sildirmişim geri alamıyormuşum. Yarbaydı nıckım. Gecen gün bir konı gördüm eskilerde açılmış, forumda en çok post sayısı olan ilk 100 kişi adı altında. Bil bakalım o dönemler kacıncıyım. 28.
    Bulayım o konuyu bugun.
    Madem geri alamıyorum nıckımı bari aynı isim olsun dedim.

Çok kesin bi karar olmuş Datadan silmek
    belli bi işe yaradı mı bari sildirdiğin?

Nasıl bi istatistikî topicmiş o
    hesapları nasıl yapmış

Gerçi doğrudur ilk 10'daydın benim için

• Ado ve Tarık askerlikten başlamışlar anılara

10 gün 10 gece sürer

mutfak hariç tüm birimlerde aktifmişsin Ado maaşallah

"Gözüaçığı Jandarma yaparlar" dememişler boşuna

• suzi dilara kullanıcısına yanıt
    Mutfak işini cezaevinde hallettim suzicim. İzinden geç dönünce cezayı da kilitleyiverdiler, 5 gün boyunca ekmek hamuru yoğurdum teknede

Askerlik muhabbeti bitmez ama seviyoruz biz erkekler.

Seni sıkmasın diye askerden 1-2 gün öncesini de paylaşayım o zaman

Katılım Rekoru Topiği...

• 
Sayfa: önceki 78337834783578367837
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.