Şimdi Ara

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.161
Cevap
17
Favori
596.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

Ben aldım.bi internet sitesi üzerinden arçelik yetkili bayisinden aldım.359 tl fiyatı vardı.50 tl de bonus ile birlikte 320 tl ye geldi.istanbulda ki bayilerdeki 450 tl lik fiyata göre çok uyguna geldi.
    Hayırlı olsun. Şimdi bile fiyatı diğer markalara göre uygun görünüyor. Memnuniyet durumunuz nasıl? Biraz büyük göründüğü için almamıştım.
  • enarr kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.daha iyileri sizin olsun.
    Henüz kullanmadım.kısmetse 2 ay sonra kızım olacak.ek gıdaya başladıktan sonra katı meyvelerin suyunu çıkarıp içirmeyi düşünüyorum.anca o zaman kullanırım.zaten alma amacım da oydu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M.ERTEN kullanıcısına yanıt
    Sağ olun. Allah analı babalı büyütsün, hayırlı olsun :) Sebze ve meyve suyu için düşünüyorduk ama koyacak yer sorunu nedeniyle ertelemiştik. Migros'ta ufak boyutlu Philips vardı 300 liraya, karar verelim derken stokta bitmişti. Webden almayı düşünmediğimden mağazalara bakacağım, kısmet nasip artık.
  • enarr kullanıcısına yanıt
    İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
    Evet makine biraz hantal,yer kaplıyor.küçük mutfaklarda sorun olabilir.tercih yaparken motor gücüne göre tercih yapın.sonra sert meyvelerin suyunu çıkarırken zorlanmayın.

• biz bu ürünü aldık. bugün de yaklaşık 6 kilo meyveyi sıktım ve çok memnun kaldım. bu performansı vereceğini beklemiyorduk.

BİM'den aldığım KİWİ PREMİUM KJ-1904 Katı Meyve Sıkacağı

• Slow juicer olarak en ekonomik olan Schafer Slow Star Katı Meyve Sıkacağı kullanan var mı acaba? Tavsiye eder misiniz?

https://www.epey.com/kati-meyve-sikacagi/schafer-slow-star.html

• Arkadaslar ozellikle havuç suyu sıkmak için bir meyve sıkacaği arıyorum,
    Nette bazı meyve sıkma mak. videolarında tam olarak sıkmayan ve traktor gibi ses cikaran cihazlar gordum,
    Bu sekilde olmayan uygun fiyatli bir cihaz ariyoruz, tavsiyeleriniz nelerdir ?

• @Legend_84 hocam homend 2705 kullanıyorum size önericektim ama fiyatını görünce vazgeçtim . Yorum yapmam gerekirse homend her zaman ürünün arkasında bir kaç kere kopçası kırıldı servis gönderdi ücretsiz olarak . yaklaşık 3 senedir kullanıyoruz maşallahı var fiyatının da öyle tabiki .

• Sevenhillli S kullanıcısına yanıt

Evet guzel cihaza benziyor yorumlarda iyi ama bu fiyat benim icin çok fazla,

Bu fiyatin 3/1 kadarlik birsey ariyorum

• Sinboyu tavsiye eder misiniz? Hanım tutturdu alalım diye. Biliyorum iki gün sonra kenara atılacak. Amazonda 200 TL .30 TL kodla 170 e geliyor. Bimde kiwi var 250 TL. Hangisi mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altan0348 -- 4 Aralık 2020; 22:48:20 >
  • Arkadaşlar sıkma işleminin temizleme işleminden kısa olan bir model tavsiyesi olan varmı 8 senedir evliyim toplasan 15 20 kere kullanıldı. Oda çoçuk doğdu diye inanın temizliği kapladığı yer kazandırdığından fazla hediye gelmişti geride veremedik büyük bir model. Ömrüm boyunca canım istediğinde aşağıda kafede içsem maliyeti ürünün maliyetini geçmiyecek küçük bir model arıyorum.

• Philips HR1836/00 Viva Collection Katı Meyve Sıkacağını geçen sene Aralık ayında 700 Tl ye aldım. Küçük olmasına rağmen iyi sıkıyor ve pratik bir şekilde temizleniyor. İki üç kişilik bir aile için yeterli. Parçalama haznesi küçük olduğu için meyveleri ufak parçalara ayırmak suretiyle sıkma işlemleri kolayca yapılabilmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tablavi -- 2 Şubat 2021; 16:8:15 >
  • Arkadaşlar 2 gün önce tefal xxl katı meyve sıkacağı aldım sıkacağı çalıştırınca bir koku oluyor sizdede var mı bu koku .

• var mı guncel tavsiye

• valerio V kullanıcısına yanıt

Bosch alın tavsiyem en az yarım bardak fazla su çıkar.

• valerio V kullanıcısına yanıt

Tefal xxl aldım pek memnun kalmadım az su veriyor gibi.

• airspeed kullanıcısına yanıt

buldunuz mu hocam bende bu tarz bir şey arıyorum uygun küçük bir model

• arkdaşlar merhaba

Philips HR1836/00 Viva Collection Katı Meyve Sıkacağı

modelini kullanan var mı?

yada önerceğiniz model

• Biraz köpüklü sıkıyor imiş ben Bosch tavsiye ederim .

• Temizliği kolay makina tavsiyesi olan varmı?

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.