Şimdi Ara

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.161
Cevap
17
Favori
596.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: papillo

quote:

Orijinalden alıntı: birmezun

bende katı meyve sıkacagı arıyorum iyi denk geldi bu link
    neyi önerirsiniz ?? ve niçin??
    favori modeller varmı? sıcak fırsatlarda olan modeller varmı? alıpta baş ağrımayacak modeller nelerdir?
    çok tşkkrler

Hocam ben sana PHILIPS HR1871 AVANCE almanı öneririm.İnterneten tavsiyeler üzerine satın aldım ve oldukça memnunum.
    Elmayı olduğu gibi kemiriyor.Hiçbirşey yapmana gerek kalmıyor.Philips'in son meyve sıkacaklarından.
    Aşağıdaki adresten ürünün videosunu izleyebilir ve satın alabilirsin.Siparişimden 3 gün sonra teslim aldım.Güvenilir bir site.

http://www.alisveristutkusu.net/philips-hr1871-avance-collection-800-w-xxl-kati-meyve-sikacagi.html

tavsiyeniz için teşekkür ederim
    ismini vermeyeceğim ilindik bir firmadan fakir alacarte aldım geçen hafta
    meyve sıkacaklarının fiyatı epey tuzlu geldi:)şimdilik askıya aldım bekliyorum yaz aylarını
    birde çorba yapma makinası gördüm o yerde onun fiyatıda epey tuzluyduaa teknolojinin hızı çok ilerlemiş hayran olmamak elde değil
    bu arada tüplü tvlerde ve lcdlerde fiolm izleten full hd midir nedir o cihazlar çıkmış şu anda onlarla ilgileniyorum
    iyi paylaşımlar ve iyi alışverişler

• Selamlar arkadaşlar, bende bir katı meyve sıkacağı almaya karar verdim. Bugün saturn'de gördüm Bosch Antrasit MES20A0 katı meyve sıkacağı 190 TL'ye düşmüş... Sizce alınabilir mi? Kullananlar varsa yorumlarını duymak isterim.
  • PHILIPS HR 1861 katı meyve sıkacağını 3 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. hiç tereddütsüz alabilirsiniz.
  • Philips HR 1871' in artıları : çelik gövde, 800 watt motor Philips HR 1870'in artısı narenciye sıkma fonksiyonu bunların dışında aralarında ciddi bir fark var mı? bilen, kullanan arkadaşlar neden tercih ettiklerini anlatabilirler mi? Philips HR 1871' almaya niyetliyim ama piyasada neredeyse bu üründen yok, olanlar da çok pahalıya satıyor. Philips HR 1870' in narenciye sıkma özelliği olmasına karşın Philips HR 1871'den daha ucuz.
    Geçenlerde metro'yu aradım çalışan arkadaşa sordum Philips HR 1871 var mı diye, abi philips kendi kargosuyla ürünleri taşıyor, bir kaç haftadır biz de bekliyoruz ancak hala ürünler gelmedi, dedi. Biraz daha bekleyip Philips HR 1871 mi alsam yoksa, 1870 mi alsam,ne yapacağımı şaşırdım. Önerisi olan beri gelsin...
  • Bosch Antrasit MES20A0 hakkında fikir sahibi olan yok sanırım.

Peki bu Philips HR 1871 ile PHILIPS HR 1861 arasında ki neredeyse 200 TL'lik farkı vermeye değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arjin81

Philips HR 1871' in artıları : çelik gövde, 800 watt motor Philips HR 1870'in artısı narenciye sıkma fonksiyonu bunların dışında aralarında ciddi bir fark var mı? bilen, kullanan arkadaşlar neden tercih ettiklerini anlatabilirler mi? Philips HR 1871' almaya niyetliyim ama piyasada neredeyse bu üründen yok, olanlar da çok pahalıya satıyor. Philips HR 1870' in narenciye sıkma özelliği olmasına karşın Philips HR 1871'den daha ucuz.
    Geçenlerde metro'yu aradım çalışan arkadaşa sordum Philips HR 1871 var mı diye, abi philips kendi kargosuyla ürünleri taşıyor, bir kaç haftadır biz de bekliyoruz ancak hala ürünler gelmedi, dedi. Biraz daha bekleyip Philips HR 1871 mi alsam yoksa, 1870 mi alsam,ne yapacağımı şaşırdım. Önerisi olan beri gelsin...

Belirtiğiniz modeli papillonun önerdiği siteden satın aldım.fiyat olarak daha uygun siteler var ama güvenemedim açıkcası.Siparişi verdikten 3 gün sonra elime geçti ürün.
    İlk olarak havuç denedim ve oldukça başarılı.Kalitesiz meyve sıkacakları gibi püresinide bardağa akıtmıyor.Ben aldığıma çok memenun oldum.Şiddetle tavsiye edebilirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslicesur -- 7 Şubat 2013; 10:59:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

Bosch Antrasit MES20A0 hakkında fikir sahibi olan yok sanırım.

Peki bu Philips HR 1871 ile PHILIPS HR 1861 arasında ki neredeyse 200 TL'lik farkı vermeye değer mi?

Dostum, bosch hakkında bir fikrim yok.
    Philips konusuna gelince bana sorarsan aradaki farka değmez ancak eşimle aynı kıyaslamayı yaptık eşimin bakış açısı şu: ne kadar az bulaşık, ne kadar güzel görüntü, ne kadar az yer kaplama o kadar iyi. bu açıdan bakıldığından da HR 1871 oval yapısı, posa haznesinin içinde olması, çelik gövde olmasından ötürü plastik gövdeli olanlara nazaran göze daha güzel görünüyor olması ve zamanla meyve lekesine bağlı renklenmenin oluşmama ihtimalinin yüksek olması, ayrıca daha az bulaşık çıkarıp, daha az yer kapladığından tercih edilmesi gereken ürün olma özelliğini kazandırıyor. katılıyor muyum? kısmen, fiyat farkına değer mi? değmez, sonuç: HR 1871
    sebep:el mahkum:)

• quote:

Orijinalden alıntı: aslicesur

quote:

Orijinalden alıntı: Arjin81

Philips HR 1871' in artıları : çelik gövde, 800 watt motor Philips HR 1870'in artısı narenciye sıkma fonksiyonu bunların dışında aralarında ciddi bir fark var mı? bilen, kullanan arkadaşlar neden tercih ettiklerini anlatabilirler mi? Philips HR 1871' almaya niyetliyim ama piyasada neredeyse bu üründen yok, olanlar da çok pahalıya satıyor. Philips HR 1870' in narenciye sıkma özelliği olmasına karşın Philips HR 1871'den daha ucuz.

Belirtiğiniz modeli papillonun önerdiği siteden satın aldım.fiyat olarak daha uygun siteler var ama güvenemedim açıkcası.Siparişi verdikten 3 gün sonra elime geçti ürün.
    İlk olarak havuç denedim ve oldukça başarılı.Kalitesiz meyve sıkacakları gibi püresinide bardağa akıtmıyor.Ben aldığıma çok memenun oldum.Şiddetle tavsiye edebilirim :)

Hocam, hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın. umarım memnun kalırsınız.
    muhtemelen bende hr 1871'i alacağım zira 1870 plastik gövde, 700 watt ve en önemlisi narenciye fonksiyonu var o sebeple almayacağım:) zira hanım, evdeki narenciye sıkacağını katletti, bu philips'i de katleder:) tırsıyorum yalan değil. o yüzden ne kadar az fonksiyon o kadar uzun dayanım süresi:)

• Aradaki 200 TL'lik farka aynı üründen tekrar alabileceğimden PHILIPS HR 1871 çok gereksiz geldi. Bende PHILIPS HR 1861 siparişini verdim, bugün kargoya verilir, yarında elime ulaşır büyük ihtimalle.
  • Philips HR1866/30 800 Watt Alüminyum Gövde XL Katı Meyve Sıkacağı
    Kullanıyorum.
    Bugün misafirimiz limonu kabuğuyla attığı için üst plastik borusu kırıldı.Acaba nasıl temin edebilirim.
  • www.cookplus.com dan güya philips hr 1871 modelini 12.02.2013' te aldım, almaz olaydım. bugün 20.02.2013 hala ürün gönderilmedi. ürün yok ellerinde, olmayan ürünü satıyorlar. sakın olaki cookplus.com dan alış veriş yapmayasınız. ellerinde olmayan ürünü varmış gibi satıyorlar, sonrada güya sağdan soldan ürün arayıp bulup size gönderiyorlar. Stoksuz çalışmanın da bir adabı olur bunlarda o da yok, iş ahlakı diyeceğim ne gezer. Sitede Sık Sorulan Sorular kısmında Siparişim Ne Kadar Sürede Elime Geçer Kısmında: “Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir.” Yazmakta oysa kazara bir ürün satın aldıktan sonra o 2 iş günü önce 7 gün sonra 7 iş günü sonra yarınlara dönüyor tabi yarınların sonu da gelmiyor. kredi kartı ile tek çekim 390 küsur liraya aldım. kredi kartı borcunu ödedim hala ürün gönderilmedi, arayıp sorduğumda isterseniz siparişinizi iptal edelim diyorlar. iptal edilen parayı da 1 haftada sonra hesaba göndereceklermiş tabii yersen. Aman diyorum aklı olan benim gibi kargo bedava deyip sakın bulaşmasın. Karaca'nın sitesiyse sağlamdır falan sandık alakasız (en azından sitede karaca 'ya ait olduğuna dair bir ibare yok) hoş olsa ne yazar müşteri memnuniyeti sıfır. Müşteri eziyeti için sikayatvar.com daki şikayetlere bakın ben ürünü satın aldığımda sikayetvar.com' da 2 sikayet vardı şimdi 15 oldu, yarın öbür gün giderek artacak. çözüm buldukları da yok, muhatap kabul edeceğiniz kimse de yok.

• arkadaşlar 8 aylık yeğenim için kullanılmak üzere katı meyve sıkacağı almak istiyorum. forumda meyve sıkacağını konusunu araştırken homend ve philps sıklıkla önerildiğini gördüm (ayrıca braunda azda olsa önerilmiş). ayrıca narenciye de sıkılacak elbette aletle. bazı ürünler narincye sıkacağı aparatı mevcut. hangi modelleri öneriyorsunuz. bütçe 150-250.

homendin bütün ürünleri birbirine yakın fiyatlarda. hatta 2071, 2076 dan daha pahalı bazı yerlerde. 2071 den 2076 kadar (2074 gücü çok düşük). bu modellerden hangisini öneriyorsunuz. bunların güçleri dışında birbirinden farkları varmı?

ayrıca bu bütçe aralığında philpsmi alayım homend mi.

1-2 gün içinde alacağımdan acil bilgiye ihtiyacım var.
  • Arkadaşlar dün yani 23.02.2013 tarihinde ürün elime ulaştı, satış sonrası kargolama sürecinde ve sonrasında ilgisinden dolayı cookplus yönetici Fatih Bey' e teşekkür ederim (Yiğidi öldürüp hakkını yememek lazım.Firmanın tedarik sürecindeki hatasını tedarik sonrası süreçte düzeltmeye çalıştı).

ürünü denedim çok beğendim, açıkçası ben gürültülü çalışır diye bekliyordum beklediğimin aksine çok sessiz çalışıyor. denemek amacıyla hanımla heyacanla ne var ne yok teptik içine sürahisinin dolmasıyla anca durabildik:) yıkaması falan çok rahat, kullanım sonrası yanlış hatırlamıyorsam yıkanan parça sayısı: 5 idi. Bir de sürahisinin dolmasıyla posa haznesinin dolması aşağı yukarı aynı. Posa haznesi çok büyük değil,o sebeple sürahisi dolduğunda posa haznesine bir bakın muhtemelen o da dolmuştur, devam etmeniz gerekiyorsa posa haznesini boşaltıp devam edin. Çıkan posa kupkuruydu (sıktıklarımız: elma,havuç,ayva,armut), makinenin boyutu falan da gayet ideal, yer kaplamıyor. Tezgahta tefal actifry var o daha fazla yer kaplıyor. Tavsiye ederim 3 kuruş fazla para verirsiniz ama hakkını ziyadesiyle alırsınız.

• 100 TL civarında katı meyve sıkacağı arıyorum :
    Şu iki model dikkatimi çekti !

http://www.morhipo.com/ev-yasam-elektrikli-aletler-mutfak/198/liste#os=0&pg=0&ps=28&stt=1064_41769&prv=1064
    fiyatı çekle beraber 99+kargoya geliyor (Cucinox JG8002X Inox Katı Meyve Sıkacağı 800 W )

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=22020&Productid=mtstileaks1850
    105-110 civarı da bunun fiyatı

sizce hangisini almalıyım ya da bunlar haricinde başka bir cihaz öneriniz var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfmrv -- 25 Şubat 2013; 15:59:01 >

• Kimseden yorum gelmedi

Hbdeki yorumlara güvenerektenhttp://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=22020&Productid=mtstileaks1850 bunu aldım
  • http://www.morhipo.com/jg8002x-inox-kati-meyve-sikacagi-800-w/3216159/detay

acilen kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thorondor06

Philips alu alın, pişman olmazsınız.

bende Philips HR 1870 almayı düşünüyorum bu cihaz sadece sıkmamı yapar çalkalama pervanesi varmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: lapacı35

http://www.morhipo.com/jg8002x-inox-kati-meyve-sikacagi-800-w/3216159/detay

ürün bugün geldi ürünü 89 liraya aldım.

görünüş olarak çok şık. sağlam bir yapısı var.

motor gücü gayet güzel . 1 kademede bile kocaman havuçları zorlanmadan sıktı.

köpük ayırıcı sürahisi gayet başarılı. damlama önleyici sistemi gayet güzel.

çıkan posa gayet kuru.

ürüne 10 üzerinden 10 veriyorum.

yakında resimlerini de ekleyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: vanini

quote:

Orijinalden alıntı: lapacı35

http://www.morhipo.com/jg8002x-inox-kati-meyve-sikacagi-800-w/3216159/detay

ürün bugün geldi ürünü 89 liraya aldım.

görünüş olarak çok şık. sağlam bir yapısı var.

motor gücü gayet güzel . 1 kademede bile kocaman havuçları zorlanmadan sıktı.

köpük ayırıcı sürahisi gayet başarılı. damlama önleyici sistemi gayet güzel.

çıkan posa gayet kuru.

ürüne 10 üzerinden 10 veriyorum.

yakında resimlerini de ekleyeceğim.

Sitede 139 yazıyo nasıl 89 a aldın?

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.