Şimdi Ara

Kassadin Rune ve Build

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba beyler. 3 gündür kassadin aldım ve aralıksız oynuyorum çok sevdim gerçekten midde harika bi haras gücü var. Kassadin için runeleri quints-flat ap marks-magic pen seals-armor ve glyph-18 lvlde toplu ap veren runelerden. item buildimde dorans ringle başlıyorum sonra magic pen bot daha sonra rod of ages sonra rabaddon ve oyun bitmesse lich bane. Görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler

• Eğer burst için oynayacaksan oyun başı farm yapıp 3 doran + deathcap al. Biraz daha oturakli olsun diyorsan RoA rush yap. Bot + potla başla RoA rush yapacaksan. Adamlar mr stackliyorsa Void al. Glass cannonlarsa deathcap al.
  • ben ilk baş tear of goddess çıkıyorum mana sıkıntısı olmaması açısından. gerisi roa rabadon falan takıl işte
  • bot + 3 pot başlayıp rod of ages rush yapmak en iyisi gibi duruyo doran stack + rabadondan çok daha etkili çünkü kassadine mana regenden çok raw mana lazım rune olarak kırmızı mpen sarı mana regen mavi ap/level quint flat ap kullanıyorum ben.
  • roa - rabad - dfg -absyal- sorcerer - zhonya
  • Ben genelde bot + 3 pot ile başlayıp direk tear çıkıp onu biraz stacklıyorum sonra bir tane catalyst alıp bir tane mejai çekiyorum sonra cata'yı direk roa , tear'ıda aa yapıyorum son olarak rabadon ve karşıya görede birşeyler ayarlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoyoTe ! -- 26 Kasım 2011; 15:09:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoyoT31

Ben genelde pot + 3 pot ile başlayıp direk tear çıkıp onu biraz stacklıyorum sonra bir tane catalyst alıp bir tane mejai çekiyorum sonra cata'yı direk roa , tear'ıda aa yapıyorum son olarak rabadon ve karşıya görede birşeyler ayarlıyorum.

4 pot yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • edit: fail-okumadan alıntı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertkosova -- 26 Kasım 2011; 16:22:48 >
  • 3POT + Boots , Tear of the goddess , RoA, Deathcap, Void, Archangel Staff, son itemde karşı takıma göre Zhonya - Banshee, Frozen Heart çıkabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuneForce

quote:

Orijinalden alıntı: CoyoT31

Ben genelde pot + 3 pot ile başlayıp direk tear çıkıp onu biraz stacklıyorum sonra bir tane catalyst alıp bir tane mejai çekiyorum sonra cata'yı direk roa , tear'ıda aa yapıyorum son olarak rabadon ve karşıya görede birşeyler ayarlıyorum.

4 pot yani

bot demek istemiştim :P
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.