Şimdi Ara

Kaspersky - ESET - Windows & OFFİCE LİSANS [ Lisans Satış ] Uygun Fiyata (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
88
Favori
41.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karacazade

Merhabalar.

Total security 1 yıllık ücret ne akdar. 2018 sürümü tr de kullanıma açılmadı. Lisans bu sürümle uyumlu olur mu?

Pm atilmistir olmaz sanirim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noisywan -- 12 Ekim 2017; 10:51:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noisywan

Arkadaşlar, gittigidiyor'daki GEZWEB adlı kullanıcı hakkında sizi uyarmak istiyorum.
    Bana geçersiz lisansı sattı ve iade almıyor.

Aktivasyon kodunu Kaspersky Desteğe yollayıp sordum, dediler ki;
    Aktivasyon kodlarımız bölgeseldir ve kodlar her bölgede ayrı olarak aktif olmakta olup başka bir bölgede geçersizdir.
    Size satış yapan kişi Güney Asya KIS lisansı satmış. İade talep edin.

Gittigidiyor satıcısı GEZWEB ise iade almıyor. Almayacağını da açıkça söylemiyor, oyalıyor, 30 TL için günlerdir 40 takla atıyor.
    Yani özetlersek; dolandırıldım.

Üç kuruş için böyle alçalan insanları görmek üzücü.

tamam da buraya niye yazdın o adam dolandırdıysa seni hocam burdan alsaydın bizim satışlar sorunsuz

• Evet olayın sizinle ilgisi yok ama ucuza AV arayanların baktığı bir başlık olduğu için yazdım.
    Başkaları da mağdur olmasın diye böyle olayları her ortamda afişe etmek lazım.
    Ayrıca günlerdir çözüm üretmeyen satıcı, bu mesajları foruma ekledikten hemen bir kaç saat sonra ağız değiştirip ücret iadesi yapmak istediğini belirten mesaj attı.
    Yani afişe etmek işe yarıyor. Tekrar edeyim ki net olsun, olayın sizinle ilgisi yok. Tamamen başka bir satıcı ile ilgili bir problem.

EDIT : Satici ücret iadesi yaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noisywan -- 12 Ekim 2017; 10:52:18 >
  • Arkadaşın nick in de de belirttigi gibi tam kayserili dikkatli alışveriş yapın. yapmayın daha iyi aslında...
  • satıslar aktiftir kampanyalı ürünler eklenmiştir arkadaşlar
  • Çok ilgili arkadaş hiçbir sıkıntı yaşamadım hızlı alış veriş oldu teşekkür kendisine.

• Kaspersky secure connection varmı? Ya da gelme ihtimali var mı?
  • hiçbir sıkıntı yaşamadım. teşekkürler kendisine. lisans süresi 371 gün olarak aktif edildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atalay35

Kaspersky secure connection varmı? Ya da gelme ihtimali var mı?

var hocam satalım size istiyorsanız onu pm atın konuşalım

fiyatlarda indirim olmuştur arkadaşlar bütün versiyonları vardır artık !!!
  • Guvenilir bir satici. Lisanslarin kara listete dusmesi gibi sorunlar soz konusu olmuyor. En onemlisi cozum ve musteri memnuniyeti odakli olmasi. En ufak bir sikintida fazlasiyla yardimci olmaya calosiyor. Hayirli satislar.

• Format attıktan sonra tekrar kurabiliyor muyuz?
  • n11'de 1 pc 1 yıl kis 25 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusbeen

Format attıktan sonra tekrar kurabiliyor muyuz?

evet mesajı yeni gördüm
  • konu günceldir özel mesaj kapayıp bana mesaj atan arkadaşlar var dikkat edin lütfen
  • arkadaştan bir yıllık kaspersky total security key satın aldım sorunsuz aktifleştirdim şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım teşekkürler güzel hizmet
  • satış devam ediyorsa pm lütfen
  • arkadaşlar almıcak kişiler pm atmasın boş yere
  • ilgili bir arkadaş
  • Güvenilir bir arkadaş,teşekkür ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.