Şimdi Ara

Kaspersky - ESET - Windows & OFFİCE LİSANS [ Lisans Satış ] Uygun Fiyata (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
88
Favori
41.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ***Alış-Veriş başarılı. Sadece küçük gecikmeler yaşandı onun haricinde lisans aktif. Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raccun -- 30 Temmuz 2018; 19:58:48 >
  • 2 yıllık total security satın aldım lisans aktif güvenilir satıcı.
  • ödeme yapıldı bekleniyor...

lisans aktif teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antitabac -- 9 Ağustos 2018; 13:23:21 >
  • Ben kaspersky int security almak istiyorum. Fakat deneme sürümünü bilgisayara kurunca internetimde takılmalar söz konusu oluyor. Yani bir çakışma oluyor. Bu sorunu giderebilir misiniz ? Çünkü satın almayı düşünüyorum. Fiyatlarınız çok uygun, hayırlı satışlar.

not: windows 10 pro orjinal sistem kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maldoror2 -- 22 Ağustos 2018; 13:4:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maldoror2

Ben kaspersky int security almak istiyorum. Fakat deneme sürümünü bilgisayara kurunca internetimde takılmalar söz konusu oluyor. Yani bir çakışma oluyor. Bu sorunu giderebilir misiniz ? Çünkü satın almayı düşünüyorum. Fiyatlarınız çok uygun, hayırlı satışlar.

not: windows 10 pro orjinal sistem kullanıyorum.
    mailden yazmıştım size sanırım çözeceğinizi söylemişiniz lisanslayınca olmaması lazım yazılımsal problem olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

mailden yazmıştım size sanırım çözeceğinizi söylemişiniz lisanslayınca olmaması lazım yazılımsal problem olabilir

Alıntıları Göster
    Dostum google chrome olayını çözdüm ama online oyun oynamada sıkıntı yaratıyor. Yani sonuçta crackli bir dosya indirmiyorum; kendi sitesinden deneme sürümlerin hepsini denedim ve sonuç hep aynı...Her yerden adamlar ulaşmaya çalışıyorum ama ilgisizler. Kaspersky'ın Türkiye forumunda admin olan insan hele, kendini beğenmiş resmen. Adama sistem logunu yolladım. Bana dönüp diyor ki anakartın ses driver ını kur :D Şaka gibi. Böyle insanları admin yapmışlar ve insanlara yardımcı oluyorlar.

Not: Dostum internette baktım SSL...Ben o ayarı kapattım, yani denedim. Sadece google chrome için geçerli, online oyunda takılmalar devam ediyor. Ayrıca cs go istisnalara ekledim. Bununla birlikte güvenilir uygulamalara da ekledim. Ekstra olarak uygulama açıldığında kaspersky otomatik duratlatmaya ayarladım. Tek çaresi kaspersky tam anlamı ile bilgisayardan silmek oluyor. O zaman düzeliyor. İşin ilginç tarafı kaspersky ı ilk kurduğumda bir problem yok. Sadece update yapınca sorun yaratıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maldoror2 -- 24 Ağustos 2018; 18:38:5 >

• Ödeme yapıldı, key bekleniyor.

Ekleme: Lisans sorunsuz alındı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allaturca89 -- 4 Eylül 2018; 14:5:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • antivirüs lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xquba

antivirüs lazım
    pm atın oda sağlanır 2 yıl uyguna
  • 2 yıl KİS alındı aktivasyon yapıldı.
  • Ödeme yapıldı bekleniyor..

Kod alındı, sıkıntı yok. Güvenli satıcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EskiDostlar -- 11 Eylül 2018; 21:39:11 >
  • Kaspersky total security 1 yıl 1 pc istiyorum pm attım numaram var. lütfen iletişim kurun hemen almak isterim.
  • mesaj atanlara sağlanmıştır iyi günlerde kullanımlar
  • 1 adet total 1 yıl 1 pc alindı sorunsuz alış veriş oldu.
    Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • biraz gecikme yaşasakta sonunda cözdü arkadaş sonuna kadar güvenilir ilgili problem yok
  • Mesajım bulunsun. Lisans bitince lazım olacak...
  • Ödeme yapıldı, kod alındı. Çok teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mathman20 -- 14 Ekim 2018; 17:32:11 >
  • Ödeme yapıldı, kod alındı, aktif edildi. Güvenilir satıcı Çok teşekkür ederim.
  • Pm.den gereken bilgileri gönderir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.