Şimdi Ara

Kaspersky Total iyi mi? Biligsayarımı yormayan AV önerisi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayarımı yormayan yanlış alarm çok az veren ve tam kapsamlı bir AV arıyorum. Kasperskyi gördüm sizce fiyat farkını verip Eset SS Premium almaya değer mi? Bir de Bitdefender nasıldır? Bu üçü arasında kaldım, okuduğunuz ve cevapladığınız için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TakemasterTR -- 29 Nisan 2017; 10:40:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Emsisoft iyidir.
  • Ejihov E kullanıcısına yanıt
    Emsisoft antivirüs değil, anti-malware.

• Sana onların yerine iyi koruyan ve yormayan olarak Norton önerebilirim. Avira da olabilir. Norton'un deneme sürümünü indirmeni öneririm.
    Üçünü denediysen Bitdefender. Bence denemeden alma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 29 Nisan 2017; 19:47:53 >
  • Emsisoft hem antivirus hem antimalware. Çünkü malware=virüs,trojan,worm,adware vb. Aynı şekilde şu örneği de verelim https://support.kaspersky.com/4231 burda Kaspersky Antivirus malware tehditlerinden de koruyormuş ondan bahsetmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ejihov -- 29 Nisan 2017; 20:6:37 >
    Avira mesela çoğunlukla trojan algılıyor. Emsisoft bence gelişmiş bir seçenek sunmuyor. Güvenlik duvarının olmadığını hatırlıyorum yanlış hatırlamıyorsam.

• Emsisoft hepsini algılıyor. Güvenlik duvarı Internet Security versiyonunda var.
    ESET'ten iyidir en azından.

ESET ile ilgili son zamanlarda kuşkularım bayağı bir arttı.

Emsisoft son zamanlarda daha çok tanınır oldu.

Şurada denilenleri okumanı öneririm:https://www.technopat.net/sosyal/konu/antiviruesuen-yaninda-antimalware-gerekli-mi.223554/

Dediğin gibi olmuyor işte. Ben de bunu demeye çalışıyordum.

• Emsisoft bir antiviruste olması gereken tüm özelliklere sahip. Eğer gerçek zamanlı koruma, sörf ve dosya koruması sağlamasaydı dediğin doğru olabilirdi. Malware=virus,trojan,adware vb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ejihov -- 29 Nisan 2017; 22:28:44 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.