Şimdi Ara

Kaspersky kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Programın sitesinde birden fazla ürün var. Bunlardan hangisini indirmem lazım?

Ayrıca ürünün 30 günlük deneme sürümü bitince ne oluyor? Bununla ilgili bir yazı bulamadım. Muhtemelen bazı özelliklerin kullanımını kapatıyorlardır.

Kaspersky kullananlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 6 Mayıs 2020; 8:15:2 >

• Kaspersky Security Cloud en son çıkarttıkları koruma çözümleri. En iyisinin zaten o olduğunu belirtmişler. Benim bildiğim kadarıyla 30 günlük deneme bitince programı kaldırmanız ve yerine Kaspersky Free kurmanız gerekiyor. Yoksa zaten koruma sonlanıyor. Kaspersky Free, bazı özelliklerinin kırpılmış sürümü.
  • Vazgeçtim yüklemekten. Tekrar Avira yükledim. Casus uygulama olduğu yönünde bazı iddalar vardı. Açıkcası güvenemedim.

@The Hollow
  • quote:

Casus uygulama olduğu yönünde bazı iddalar vardı.

İşiniz gereği tehlike oluşturacak bir durum yoksa sorun olmaz. Trend Micro ve McAfee'de aynı. Bu konuda içlerinden sadece Symantec daha ciddi.

Kaspersky'nin koruması iyidir. Rusya bağlantısı hoşuma gitmese bile koruma anlamında hakkını vermek lazım. GDPR uyumlu versiyonunu indirir ve aşağıdaki ayarları yaparsanız daha iyi olur. Fakat Türkçe kullanamazsınız. Sorun olmayacaksa önerebilirim.

Kaspersky kullananlar Kaspersky kullananlar

RAM kullanımı da oldukça düşük. Fakat sürümden sürüme ve sistemden sisteme farklılıklar olabilir.

Kaspersky kullananlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

quote:

Casus uygulama olduğu yönünde bazı iddalar vardı.

İşiniz gereği tehlike oluşturacak bir durum yoksa sorun olmaz. Trend Micro ve McAfee'de aynı. Bu konuda içlerinden sadece Symantec daha ciddi.

Kaspersky'nin koruması iyidir. Rusya bağlantısı hoşuma gitmese bile koruma anlamında hakkını vermek lazım. GDPR uyumlu versiyonunu indirir ve aşağıdaki ayarları yaparsanız daha iyi olur. Fakat Türkçe kullanamazsınız. Sorun olmayacaksa önerebilirim.

RAM kullanımı da oldukça düşük. Fakat sürümden sürüme ve sistemden sisteme farklılıklar olabilir.

gdpr versiyonunun linkini ekleyebilir misiniz? sitesinde baktım ama bulamadım.

• Holy Templar kullanıcısına yanıt
    Global sitesinden The European Union olanı seçip indirmeniz gerekiyor.

Kaspersky kullananlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Global sitesinden The European Union olanı seçip indirmeniz gerekiyor.

teşekkür ederim, yükleme tamamlanınca kurulum yapacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.