Şimdi Ara

Kaspersky 3 Bilgisayar 1 yil lisans 18 TL (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.243
Cevap
183
Favori
264.621
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onda ki 2 yıllıkmış 1 yıllık lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayarı 1 sene sonra çöpe atmayacaksan veya satmayacaksan al iki yıllık kafan rahat olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y!Ğ!DO -- 4 Temmuz 2017; 7:12:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Listesine ortak arayan arkadaşlar pm atabilir mi?

• Arkadaşlar Kaspersky Total Security lisans aldım. Ancak buradan değil, VPN felan gerekmiyor global normal lisans. İsteyen 20 TL karşılığı alabilir, 1 kişilik yer kaldı. Lisans 1 yıllık, Total Security'nin malum KIS'ten artıları var.

Ekleme: Satıldı, kalmadı elimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturkemin -- 9 Temmuz 2017; 17:3:26 >
  • Saat 18:00 gibi satın aldım ancak hala gelmedi. Bu kadar sürede gelmesi lazım değil mi?
  • Bana 3 hafta sonra geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: susqunkinq

Bana 3 hafta sonra geldi.

of of of. benimki hiç bir şey değilmiş o halde
  • Benim odemeyi almislar sistemde gormemisler o an odeme kaniti sundum ondan sonra gonderdiler o yuzden 3 hafta surmustu

• Bence fiyat iyi.

• Benim internet security lisansım var, 300 gün kaldı. Buradan lisans alsam kaspersky hesabıma eklesem 300günün üzerine mi ekleniyor?
  • Saat 18:00 gibi verdiğim sipariş sabaha karşı 3:40 gibi mailime düşmüş. Sabah da aktive ettim ilk sayfadan paylaşılan vpn ile. Herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım.

• beyler 2 kişi arıyorum lisans satın almaya ücretleri bana göndermeniz durumunda alıp key geldiğinde tarafınıza gönderebilirim. Pm ile iletişime geçin lütfen
  • Key satın alıp da ortak arayan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Puredistance P kullanıcısına yanıt
    1 veya 2 yıllık İnternet Security almayı düşünüyorum 2 kişi ortak olan varsa 3 pc olsa tek alacağımda boşa gitmesin. Yıl süresi fark etmez kullanırız derseniz 2 yıllık alalım beyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onRGizliGarage -- 10 Temmuz 2017; 23:49:24 >
  • internet security mi alcaksınız ortak olabilirim öyleyse

• quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

internet security mi alcaksınız ortak olabilirim öyleyse

1 veya 2 yıllık İnternet Security almayı düşünüyorum
  • Merhabalar. Elinde fazladan key olup da hediye etmek isteyen varsa ben talibim.
  • ortak olunur.pmden ulaşın.
  • righteous@ kullanıcı almayı düşünüyor 2 kişi olduk.

1 arkadaş daha lazım beyler. 1 yıllık internet security almayı düşünen son 1 kişiye daha ihtiyacımız var. Lisanslar aynı anda başlaması için henüz satın alım gerçekleştirmedim.

Pm yolu ile ulaşınız lütfen gün içinde halledelim birlikte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onRGizliGarage -- 11 Temmuz 2017; 8:29:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikarusbasarsa

righteous@ kullanıcı almayı düşünüyor 2 kişi olduk.

1 arkadaş daha lazım beyler. 1 yıllık internet security almayı düşünen son 1 kişiye daha ihtiyacımız var. Lisanslar aynı anda başlaması için henüz satın alım gerçekleştirmedim.

Pm yolu ile ulaşınız lütfen gün içinde halledelim birlikte.

Ürün satın alımı gerçekleştirilmiştir. 1 kişi daha arıyoruz righteous ile birlikte wp üzerinden iletişim halindeyiz şuan son 1 kişi pmden iletişime geçiniz.

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.