Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

kaspersky

14
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      340 Mesaj
      02 Temmuz 2005 01:39:21 Konu Sahibi
      kaspersky 5.0 anti virüs kullanıyorum. amd 2500 /asus a7n8x-x / 512 kingston+256 oem ram war....sp2 kullanıyorum..ama ne hikmetse program aktif(enable) durumdayken pc yi inanılmaz kasıyor...neden olabilir

|
      |

HAYATTA BEŞİKTAŞ
    • Yüzbaşı
      340 Mesaj
      02 Temmuz 2005 01:42:22 Konu Sahibi
      ha ayrıca pc de bir de antivir kullanıyorum..ama kasper çalışırken o program disable yapıyorum yada kapatıyorum.....şimdiden teşekkürler
      |
      |

HAYATTA BEŞİKTAŞ
    • Yüzbaşı
      258 Mesaj
      02 Temmuz 2005 01:48:08
      bende kaspersky ile bitdefender programını kullanıyordum çok kasıyordu. 5-10 dakika bekliyordum pc açılırken. bitdefenderi kaldırdım hiç bir sorun kalmadı. antivir i kaldır bence. zaten kaspersky varken onlara hiç gerek yok. kaç ay oldu kaspersky kullanıyorum virüsün, trojanın adını bile anmıyorum artık.

sistemim seninki ile aynı bu arada.
      |
      |
      340 Mesaj
      02 Temmuz 2005 01:58:00 Konu Sahibi
      ya ama bende açılırken kassa ii.daha sonrada kasmaya dewam ediyor.sayfa bile açılmıyor..ayrıca antivir disable..etkiler mi ki yoksa neden böyle olabilir
      |
      |

HAYATTA BEŞİKTAŞ
    • Yüzbaşı
      674 Mesaj
      02 Temmuz 2005 11:40:06
      quote:

Orjinalden alıntı: karamamba

ya ama bende açılırken kassa ii.daha sonrada kasmaya dewam ediyor.sayfa bile açılmıyor..ayrıca antivir disable..etkiler mi ki yoksa neden böyle olabilir

update oolayından dolayı kıasıyor
      her açılışta kendisini gunzellemek istiyor
      onun suresini depğiştirisen mesela 3 gundse bir o zaman rahat edersin
      |
      |
      02 Temmuz 2005 11:46:18
      valla onun ayarlarınında doğru yapılması gerekir. sana pm den atayım bari buraya yazmayayım hangi sitede ayarlarıyla ilgili bilgi bulabileceğini.

quote:

|
      |
      340 Mesaj
      02 Temmuz 2005 13:44:08 Konu Sahibi
      arkadşlar teeşkkürler konu antivirdemiş..çalışmasa bile yani aktiv olmasa dahi etkiliyormuş...kaspersky ın tek olması lazım pcde....başka anti virüs programlarıyla 2 li çalışmıştım ama bunda antiviri kaldırdım...ve herşey süper ldu..pc uçuyor hiç kasmıyor
      |
      |

HAYATTA BEŞİKTAŞ
    • Binbaşı
      1070 Mesaj
      02 Temmuz 2005 13:44:12
      iki tane virüs programını aynı anda kullanıyorsunuz ondan sonrada neden kasar diye şikayet ediyorsunuz.bi araştırın bakın iki virüs programını birlikte kullanın diyecek tecrübeli bi insan çıkacakmı
      iki virüs programın aynı anda kullanılması yarardan çok zarar getirir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necat -- 2 Temmuz 2005, 13:45:40 >
      |
      |
      02 Temmuz 2005 13:49:43 Konu Sahibi
      kardeş mc afee ve avg yi ayni anda kullanıyordum ama hiç de kasmıyordu hem de ikiside enable idi..

bunda ise sadece antivir enable idi diğerinin giörev yöneticisinden de sonlandırıyordum.ama demek ki o halde bile etkiliyormuş..

ok?
      saol yinede kardeş
      |
      |

HAYATTA BEŞİKTAŞ
    • Binbaşı
      1070 Mesaj
      02 Temmuz 2005 13:52:29
      quote:

kardeş mc afee ve avg yi ayni anda kullanıyordum ama hiç de kasmıyordu hem de ikiside enable idi..

bunda ise sadece antivir enable idi diğerinin giörev yöneticisinden de sonlandırıyordum.ama demek ki o halde bile etkiliyormuş..

ok?
      saol yinede kardeş

rica ederim abicim.bende ilk olarak bişey bilmeden kalkıp kaspersky ve panda yükledim pc'yi bida açamamıştım tek çare olarak format atmıştım
      ve bide tavsiye kasper kullanacağına f-prot 3.16 veya nod32 2.50 kullan kesinlikle hem kasperden daha iyi hemde sistemi asla kasmazlar.çalıştıklarının farkında bile olmazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necat -- 2 Temmuz 2005, 13:55:08 >
      |
      |
      02 Temmuz 2005 14:54:20
      merak etme onun sistemde hiç bişi kasmaz :P (8 mb ram mi :S nsı yaşıyosn :S )
      |
      |
      02 Temmuz 2005 16:32:07
      quote:

Orjinalden alıntı: GLurhing

merak etme onun sistemde hiç bişi kasmaz :P (8 mb ram mi :S nsı yaşıyosn :S )

sen herhalde benim imzayı gerçekten ciddiye almadın.sadece espiri olsun diye yazdım onları 8mb ramle win98 bile çalışmaz kaldıki 3dmar05 skoru yazmışım bu program sistem gereksinimi olarak sanırım win2000'den düşük bi yazılımıda kabul etmez.biraz mantıklı düşündükten sonra cevap verelim.
      baktım herkes bişeler yazmış bende yazayım dedim ama tam tersi şuan piyasadaki en düşük sistemi yazdım gırgır olsun diye ama nerden bilecektimki ciddiye alacak biri çıkacak

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=981227

minimum sistem gereksinimi 3dmark05 için
      * x86 compatible processor with SSE support, 2GHz
      * 512MB of RAM
      * 1.5GB of free hard disk space
      * Windows® 2000/XP with the latest updates & Service Packs
      * DirectX®9.0c or later
      * DirectX®9.0 compliant graphics adapter that has 128MB of memory and is capable of PixelShader 2.0 or higher
      * Microsoft® Internet Explorer 6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necat -- 2 Temmuz 2005, 17:41:29 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      340 Mesaj
      03 Temmuz 2005 00:19:55 Konu Sahibi
      ok sorun çözüldü
      |
      |

HAYATTA BEŞİKTAŞ
    • Yüzbaşı
      430 Mesaj
      03 Temmuz 2005 00:49:04
      ben antivir kullanıyorum pc yi hiç kasmıyor.kaspersky çok kapsamlı olduğu için pc yi kasar bu gayet doğal birde sen 2 tane virüs proğramı kullanıyorsun hiç gerek yok 1 tane yeter.
      |
      |
      03 Temmuz 2005 03:22:13 Konu Sahibi
      kardeş tamam sorun halloldu saolun
      |
      |

HAYATTA BEŞİKTAŞ
Reklamlar
sohbet
üniversite
SEO
Satılık Köpek
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.