Şimdi Ara

Kaşım Yandı. Yardım;)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
6.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce köyde yanan biryeri söndürken suratıma ateş atladı. Saçlarım yandı. Tabi yanan yerleri kestirdim. Ama farkettimki kaşlarımda biraz yanmış. Tek kaş değildim ama kaşımın bir tarafı kötü gözüküyor. Buda moralimi bozdu. Sizce ne yapmalıyım? İnternette badem yağı felan sürün diyorlar. Berberde hint yağı verdi sağolsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayGlock -- 20 Aralık 2014; 15:16:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• HEPSİNİ MAKİNEYLE FALAN KES REYİZ SIFIRDAN UZASINLAR XD
  • sıfırla, her gün tatlı badem yağı sür. Bir arkadaşımın yüzüne benzin parlamıştı, şimdi eskisinden daha güzel kaşları yeminle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1alexdeğil

sıfırla, her gün tatlı badem yağı sür. Bir arkadaşımın yüzüne benzin parlamıştı, şimdi eskisinden daha güzel kaşları yeminle

Yok dostum. Hepsini kesince ben insan içine çıkamam. Millet içine çıkamam. Neyse yine çıkarlar illaki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

quote:

Orijinalden alıntı: 1alexdeğil

sıfırla, her gün tatlı badem yağı sür. Bir arkadaşımın yüzüne benzin parlamıştı, şimdi eskisinden daha güzel kaşları yeminle

Yok dostum. Hepsini kesince ben insan içine çıkamam. Millet içine çıkamam. Neyse yine çıkarlar illaki.

hocam illa ki bunu yapmak zorunda kalacaksın. Şekilsiz bir kaşla mı uzun dönem dolaşmak istersin yoksa 1.5-2 ay sabredip güzel kaşlara kavuşmayı mı dilersin? Karar senin. Sıfırladın ya diyelim, olmalı göz kalemi ile koyulaştırırsın belli olmaz cidden. tabii bunu badem yağını sürdükten sonra yapacaksın ki boyayı cildin emmesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• no ss no güven
  • SS isterük
  • quote:

Orijinalden alıntı: affiliation

HEPSİNİ MAKİNEYLE FALAN KES REYİZ SIFIRDAN UZASINLAR XD

İzmir'de öyle mi yapıyorlar ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.