Şimdi Ara

kasada display port çıkışı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
8.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    yeni bir bilgisayar topladım ancak kasada display port çıkışı yok sanırım.ekran kartı rtx 2060.anakart da asus tuf b450 plus gaming.çıkamadım işin içinden.ona göre monitör alacağım.yardımlarınızı bekliyorum.teşekkürler şimdidden.

• Anakart uzerindeki cikislar sizi ilgilendirmiyor. Ekran kartinin cikisina baglayacaksiniz monitorunuzu. Kasanin arkasinin fotografini cekip atin bulamadiysaniz gosterelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

Anakart uzerindeki cikislar sizi ilgilendirmiyor. Ekran kartinin cikisina baglayacaksiniz monitorunuzu. Kasanin arkasinin fotografini cekip atin bulamadiysaniz gosterelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Anakart uzerindeki cikislar sizi ilgilendirmiyor. Ekran kartinin cikisina baglayacaksiniz monitorunuzu. Kasanin arkasinin fotografini cekip atin bulamadiysaniz gosterelim.

Su ustleri kapali olanlardan biri mi yoksa ?

• technoB T kullanıcısına yanıt
    Evet kulaklik JAK girislerinin uzeri ile sizin bir isiniz yok. Asagidaki siyah kapali yerleri acin(HDMI in yanindaki 3 diger giris), onlar olmali.
  • quote:

Evet kulaklik JAK girislerinin uzeri ile sizin bir isiniz yok. Asagidaki siyah kapali yerleri acin(HDMI in yanindaki 3 diger giris), onlar olmali.
    Cok sagol kardesim en sondakiymis.
    Edit : basta da bir tane var :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technoB -- 19 Şubat 2019; 17:49:33 >

Kasanin en altinda da Wifi anteni takabileceginiz yer var dikkat ettiyseniz. Wifi antenlerini takip kablosuz internette kullanabilirsiniz.
  • quote:

Kasanin en altinda da Wifi anteni takabileceginiz yer var dikkat ettiyseniz. Wifi antenlerini takip kablosuz internette kullanabilirsiniz.
    Wifi adaptor aldim anakarta takilan.hallettim onu da o sekilde

Monitor olarak aklinizda ne dusunce var? PUBG - Apex - BF - COD gibi FPS - Online oyunlar oynuyorsaniz 1080P 144 Hz veya 2k 144Hz monitor alin derim. Tomb Raider, Witcher tarzi AAA oyunlar oynuyorsaniz 4K 60Hz bir monitor sizi daha mutlu edebilir. Her secenekte aldiginiz monitorun FreeSync veya G-Sync destekli olmasina dikkat edin.
  • quote:

Monitor olarak aklinizda ne dusunce var? PUBG - Apex - BF - COD gibi FPS - Online oyunlar oynuyorsaniz 1080P 144 Hz veya 2k 144Hz monitor alin derim. Tomb Raider, Witcher tarzi AAA oyunlar oynuyorsaniz 4K 60Hz bir monitor sizi daha mutlu edebilir. Her secenekte aldiginiz monitorun FreeSync veya G-Sync destekli olmasina dikkat edin.
    Kac gundur monitor konusunu arastiriyorum bir turlu sonuca ulasamadim.oynayacagim oyunlar genelde gta v gibi acik dunya oyunlari , fifa , nba gibi oyunlar.pubg , cs go tarzi oyunlari oynamayacagim.o yuzden de tn panel dusunmuyorum.pek de begenmedim zaten videolarda.ips veya va panel olsun diyorum ancak bu hz ve ms olaylariyla kafam karisti.1000 tlyi pek gecmek istemiyorum.full hd dusunuyorum.4k falan agir gelir ilerde.75 hz mi olmasi lazim en az ve 4-5 ms arasi iyi mi ? herkes bir sey soyluyor.tn paneller zaten 1 ms genelde onu biliyorum.bir de display port olacak tabiki.soyle bir durum da var.ekran kartim nvdia oldugu icin freesync ile isim olmaz diyordum ancak Nvdia freesnyc monitorlere gsync destegi getirmis.simdi bir de o cikti :)) bunlari goz onune alarak sizin tavsiyeniz ne olur acaba ?

AOC C24G1 modeline bakabilirsiniz. Butcenizi biraz asiyor ama guzel bir oyuncu monitoru. VA panel kullaniyor, Full HD 144Fps ve gecikme sureleri gayet iyi. Onun disinda Vievsonic'in de VA panel kullanan monitorleri var, ayni panel bile olabilir, fiyatlari biraz daha uygun gibiydi. Inventus un sitesinden bakabilirsiniz.

Online ve rekabetci oynamayacaksaniz VA panel, FreeSync destekli ve 144Hz bir monitor alabilirsiniz. Kaliteli bir model aldiginzida, FreeSync destegi ile Tearing - Stuttering sorunu olmadan keyifle oyununuzu oynayabilirsiniz. Surekli 144 FPS almasaniz bile, 60+ aldiginiz her fps sizin kariniz olur. 75Hz e yonelmeyin derim.
  • CCaaNN kullanıcısına yanıt
    ViewSonic VX2458 da iyiymiş.hoparlorü de var ancak bunlar curved :)) bir soru işareti daha çıktı
    VA paneller curved. Curve olmasin derseniz tn veya ips bakmaniz lazim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CCaaNN kullanıcısına yanıt
    aynen ips benim için daha uygun olacak.https://www.epey.com/monitor/acer-b227qbmiprx.html
    bu modele karar verdim.dahili hoparlör de var.24 inc odama ve masama göre büyük gelecek.bütçeyi daha fazla aşmak istemiyorum
  • quote:

AOC C24G1 modeline bakabilirsiniz. Butcenizi biraz asiyor ama guzel bir oyuncu monitoru. VA panel kullaniyor, Full HD 144Fps ve gecikme sureleri gayet iyi. Onun disinda Vievsonic'in de VA panel kullanan monitorleri var, ayni panel bile olabilir, fiyatlari biraz daha uygun gibiydi. Inventus un sitesinden bakabilirsiniz.

Online ve rekabetci oynamayacaksaniz VA panel, FreeSync destekli ve 144Hz bir monitor alabilirsiniz. Kaliteli bir model aldiginzida, FreeSync destegi ile Tearing - Stuttering sorunu olmadan keyifle oyununuzu oynayabilirsiniz. Surekli 144 FPS almasaniz bile, 60+ aldiginiz her fps sizin kariniz olur. 75Hz e yonelmeyin derim.
    Merhaba.simdi ben monitoru aldim yalniz soyle bir sorun var.freedos kurulu pcde.windows kurmam gerek ancak display port ve hdmi kablolari kullaninca ekrana goruntu gelmiyor.sanirim once windows kurmam gerekiyor.isin tuhaf tarafi monitor vga destekliyor anakart da dvi.vga to dvi kablolar satiliyor.sanirim boyle bir kablo almam gerekiyor degil mi ?

Ekrana goruntu gelmesi icin isletim sistemi gerekli degil. Hangi girise bagliyosunuz? Sisteminiz nedir? Eger dahili grafik birimi varsa BIOS dan aktif edilmis olabilir, harici ekran kartindan mi goruntu almak istiyosunuz dahiliden mi?
  • quote:

Ekrana goruntu gelmesi icin isletim sistemi gerekli degil. Hangi girise bagliyosunuz? Sisteminiz nedir? Eger dahili grafik birimi varsa BIOS dan aktif edilmis olabilir, harici ekran kartindan mi goruntu almak istiyosunuz dahiliden mi?
    Ekrana goruntu simdi ama "cable not connected " yazisi cikiyor :(

• Hallettim herseyiyle.tesekkurler yardimlariniz icin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.