Şimdi Ara

Kasa yatırımı yapmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar konuyla ilgili bilgisi olan birisi varsa yardımcı olabilir mi? Kasa yatırımı yapmayı düşünüyorum ancak seçenekler arasında boğulmuş vaziyetteyim Kroma Anka Öncü Sizce en mantıklı olan hangisi. 1 yıl da beklerim yeterki profit düzgün olsun. Ancak mesela şöyle bir durum var Öncü kasası 2 ayda 0.20 den 0.70 e fırlamış bu tarz bir olay yaşanır mı önümüzdeki zamanda yine. Ankanın dropu durmuş durumda ancak stok çok fazla. Aklımda deli sorular :) Cevaplarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dmxemoo -- 10 Ocak 2016; 17:03:39 >

• Anka al yakında almak için zaman geç olabilir.bu saatten sonra öncü alınmaz.Ben yaza kadar bekletmej için anka öncü kroma aldım 1500 tane.Yan hesapta duruyor yarısı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Castieello kullanıcısına yanıt
    Cevabın için teşekkürler. Ben de Anka ve Kroma kasalarına yatırım yapmayı düşünüyorum ancak forumlardaki yapılan yorumlardan anladığım kadarıyla Öncünün fiyatı artmaya devam edecekmiş. Ayrıca steamanalyst de UPTREND gösteriyor hem uzun hem kısa vadede. Acaba halen alınabilir mi gerçekten karışık bir durum.(http://csgo.steamanalyst.com/id/41771801)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dmxemoo

Cevabın için teşekkürler. Ben de Anka ve Kroma kasalarına yatırım yapmayı düşünüyorum ancak forumlardaki yapılan yorumlardan anladığım kadarıyla Öncünün fiyatı artmaya devam edecekmiş. Ayrıca steamanalyst de UPTREND gösteriyor hem uzun hem kısa vadede. Acaba halen alınabilir mi gerçekten karışık bir durum.(http://csgo.steamanalyst.com/id/41771801)

Alınır elbet artar da mesela 0.6 liradan alıp 2tl den satsan 3 katı paran olur.Fakat anka 15 kuruşa alıp 50 kuruşa satsan yine 3 katı olur.yani kaç katı kar getirir ona bakıyorum ben.o yüzden öncü alma demiştim ama belkide öncü daha çok artacak bunu bilemem. bilmediğim için ankanın içinden çıkanlar iyi olunca onu açan çok olur diye anka aldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Castieello kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. İşin bir de hız boyutu var tabi Anka kasası için artış yakın zamanda olmayacak gibi. Malum stok durumu. Ancak ben de yatırımı yapıcağım ankaya ama öncü de olacak. Peki hocam operasyon zamanı öncünün fiyatları düşecek mi acaba bu konuda bir bilgin var mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.