Şimdi Ara

Kasa önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar selam, 1 ay kadar once toplama bir bilgisayar aldım, bir fırsattan yararlandım ve baya ucuza denk geldi, oyle olunca da alırken ana parcalara dikkat ettim, kasaya dikkat etmedim, işlemci sogutucusu da yoktu. Boyle bir kasa var gercekten cok uyduruk

https://www.incehesap.com/frisby-fc-9330g-600w-atx-mid-tower-gaming-kasa-fiyati-48323

Kasa önerisi

Sistemimde asus rog strix b550-f anakart ve asus rtx 3070 ekran kartı var, büyükce bir kart ve ciddi yer kaplıyor kasada.

Dün Cooler Master ML240 sıvı sogutma aldım kasanın ustundeki fanları söküp oraya monte etmeye calıstım ama sıvı sogutmanın fan ve radyator kısmı baya kalın oldugundan ve anakartın da işaretledigim kısmının cıkıntılı olmasından dolayı, bir türlü oturmadı, arka tarafa takayım desem bu sefer de ekran kartından dolayı imkansız, bana bir öneri soyleyin bir şekilde bu kasaya bu sıvı sogutma takılır mı? Zaten yenilemeyi dusunuyordum da bu kadar cabuk degildi.

Eğer olmaz derseniz, gercekten aldıgımda işimi görecek, bahsettigim tüm parcaların tam oturacağı, sogutması fena olmayan, 2 3 bin bandında bir kasa önerir misiniz size zahmet?

• Phanteks P500A bakın derdim de stok yok. H7 Flow'a bakabilirsiniz mesela.

Phanteks de Nisan ilk haftası stoklar gelecek.

H7 Flow

Kasa önerisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 3 Mart 2023; 13:3:29 >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim, gayet güzel bir kasaya benziyor, tek korkum anakartın o işaretlediğim bölümü sorun yaratır mı üste sıvı sogutmanın fanlarını takarken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Randale -- 3 Mart 2023; 14:34:22 >
  • Randale R kullanıcısına yanıt

Sıkıntı olacağını sanmıyorum

Fotoda'da görülmekte zaten

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.