Şimdi Ara

KASA İÇİ RGB LED TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

RGB LEDLER KAFAMI KARIŞTIRDI 1000 ÇEŞİT VAR KASA İÇİ İÇİN EN UYGUN OLAN VARSA LİNK ATIP YARDIMCI OLURMUSUNUZ...

TEŞEKKÜRLER

• anakartınız rgb kontrol destekliyor mu ? desteklemiyorsa herhangi kumandalı bir rgb alıp kasanıza döşeyebilirsiniz parlak isterseniz 3 çipli normal aydınlatma için tek çipliler var ama anakarttan kontrol edecekseniz anakarta göre rgb pinleri değişiyor sanırım bazıları 5v bazıları 12v led çalıştırıyor
  • burakoz211 B kullanıcısına yanıt
    Öncelikle yorumun için Teşekkür ederim fazla anlamam bu konulardan

Anakart: ASUS B450M Dragon 4400MHz(OC) AM4 MATX

Yani bu anakart destekliyormu destekliyor ise kaç wat bana daha açiklayici yazarsaniz hatta direk link atarsaniz sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eren_tn kullanıcısına yanıt
    internetten baktığıma göre rgb girişi yok anakart üzerinde eğer kutusunun üzerinde asus aura sync yazıyorsa vardır ama sanırım yok genelde matx lere koymuyorlar veya giriş seviyelerine. kontrol desteği isterseniz rgb led kontrolcü alıp kasanıza takarak kumanda ile kullanabilirsiniz ben tek renk alarak molex 12v ile bağladım kasayı çalıştırınca yanıyor kapatınca sönüyor.

b450 serisi sadece bu anakartlarda varmış
    KASA İÇİ RGB LED TAVSİYESİ

gittgidiyordan falan baktım da fiyatlar çok artmış kumandalı istediğiniz uzunlukta rgb led alırsanız kontrolcüyü psu nun molex kablosuna bağlayarak kullanabilirsiniz tek veya 3 çipli seçeneği vardır 3 çipli daha fazla aydınlatır seçim size kalmış ben 5 metresini 24 tl ye almıştım eskiden şimdi baya artmış fiyatlar

Anladım direk usb bağlantili alayim o zaman daha rahat ve kullanisli olmazmi?

• eren_tn kullanıcısına yanıt
    usb li olanı ilk defa duyuyorum linki var mı ? yani eğer kontrolcüsü yoksa renklerini ayarlayamazsınız ama kontrolcülü ve usb den güç alıyorsa bir problem olmaz sanırım
    Eskiden monitör arkasi için ararken usbli bulmuştum
    Yorumlariniz icin teşekkur ederim satin alırken çok isime yariyacak değerlendirecegim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.