Şimdi Ara

kas istiyorum ma arnold gibi olmak istemiyorum ne yapmlıym??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm hocalrm.bn slona bşladım ama arnld gibi kocamn olmak istemiyorum..bna baran kalaycı vüçudu yeter.ne yapmalıyım???bnm arkadaş bnden önce başladı protein tosu da almış arnold gbi oldu bi anda,şmdi eski hline dnmek icn iki hftadır hicbi sey yemior ksları erisn die

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E184FE49 -- 19 Mayıs 2018; 0:54:52 >

• Baran kalaycı kolay 3 hafta falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Do Squats

Baran kalaycı kolay 3 hafta falan
    oncelkle cvabınz icn tsekkrler hcam..agırsglam frkan vcudu icn kaç ay ymek yememem grekir???
  • Dostum bak bizim bir arkadas 63kg idi kollar 25 cm neyse bu spora basladi 1 ay boyunca 2 gunde 1 idman atti ama bol bol makarna tavuk yedi ve 28 gun sonra angelov vucuduna kavustu kollar 45 yagsiz sonrasinda ise o lanet maddeden aldi : BCAA... Basladikdan 28 gun sonra 2 olcek bcaa aldi ve 30. gun oyle bir buyudu ki kaslari, derisi daha fazla dayanamadi ve antreman sirasinda patlayarak cevreye sacilan bobrek dalak parcalariyla can verdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yağları kasa çevirmek diye google da aratabilirsin.
    İlk çıkan linkte converter ayarları var,
    oradan 320kpbs'den 128kbps'ye çekersen baran kalaycı oluyor, 256'da sanırım angelov vardı.

Ama input verisi senin gibi 8 bit olunca nasıl olur bilmiyorum. Sanırım senden sadece polifonik çıkar.
  • çalışırken fazla zorlama çok şişersin. 5 tekrar kuvvet, 10 tekrar hipertrofi kazandırır. 7.5 ideal
  • quote:

Orijinalden alıntı: bidüsün

çalışırken fazla zorlama çok şişersin. 5 tekrar kuvvet, 10 tekrar hipertrofi kazandırır. 7.5 ideal
    hcam bceps crul hreketni ters yapıyorm kolum kuculuor

• Krdsm smdi spr sln gdysn bir kc foto cklcksn wp ftonu proteyin tzu ypsn brn klyci olrsn. Ama skn dmbllara dknma arnld olrsn

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.