Şimdi Ara

KARUS KATLİAMI VOL.1YER:BERAMUS 1 ABYYS DUNGEON SS'Lİ.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: kivancoxxx

ewt ,şimdi ,ama kozumu kullanıorum lwl 69 bir adam kuruyor partyi dalıyor bize ,şimdi ben ona daldım, öldürdüm suç mu ,sora gittim ,onun partydekileri öldürdüm suç mu ,sora gittim arklarını öldürdüm suç mu, söleyin arklarım anlayın artık abyys de insanların birbiriyle kapışabileceği bir yerdir size düzgün bir şekilde söylüyorum

Ben sana zaten hiç kimseye dalma deniyorum..

Sana dalmayana dalma diyorum tutupda clan party yapıp butun karusları kes demiyorum..

Anlama sorunun warsa onu bilemem..

quote:

koxpla kasılmış charları aslında imzaya yazmasak ne kadar güzel olur

quote:

ewet ezikler kendini bellei etmeye başladı

birine hakaret ettiginde arkasında dur kime itham ediyorsun.!!!

• yuh arkadaşım o konulara girme sakın yopic kapatılmasın
  • bu topic zaten çok durmaz ayrıca o konulara girme diyosun ama zaten yazdığın şey "o konuların" aynısı
  • Yazdığın kelime ile sana cevap vermek isterdim ama bildiğim kadarıyla yasak.

Ama sen o kişilere "eziq" yakıştırması yapıyorsan bil ki sende aynı sınıftasın. 1000 HP var 1500 buff 300 ( yada 200 herneyse ) ve wolf ile spike atıp üzerinde Full Plate adamlara 1000 vurmayı marifet sayıyorsan seni ve yanındaki aynı sınıftan olan kişileri CZ de 15 Troll partilerini basmaya daver ediyorum.

O halde bile 2 skill lik işin var. Gülüyorum aslında çünkü "eziq" diye nitelendirdiğin sınıftan bu kafa ile hiç kurtulamazsın. Allah bilir yarın öbürgün ks ile bir +60 adam kessen K2 da büyük olay oldu diye yeni bir konu açarsın.

Zaman zaman eğlence olsun diye bende giderim katı basarım. Ama yatırırlar ama katta ne kadar adam varsa yatırrım. Eğlenirim çeker giderim.

Bu arada bazen ya sabır diyorum adam 50 50 30 30 vuruyor hala ya sabır diyorum ezik diyor :) R vuruyorum ölüyor bide niye vurdun diyen tipler de var :)))

• orda kolay tabi
    kimsede buf yok ac yok kesip ben kestim diye övünmek
    1vs1 teklifi yapıyorum hadi
    özelden yer belirle cz de kapışalım ben lvl 61 asas nick hurcoo
    kapışcaz foto çekip buraya koyucaz oke??
    ordakiler en fazla 50 lvl bu teklifi geri çevirirsende övünme bi daha ben güçlüyüm diye
    ragno hocama katılıyorum
    cvp ver sakın cvpsız bırakma
  • 300ac 1500buff la buff sız adamları kesmek marifet mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: RaGno_Freedeick^^

quote:

Orjinalden alıntı: kivancoxxx

ewt ,şimdi ,ama kozumu kullanıorum lwl 69 bir adam kuruyor partyi dalıyor bize ,şimdi ben ona daldım, öldürdüm suç mu ,sora gittim ,onun partydekileri öldürdüm suç mu ,sora gittim arklarını öldürdüm suç mu, söleyin arklarım anlayın artık abyys de insanların birbiriyle kapışabileceği bir yerdir size düzgün bir şekilde söylüyorum

Ben sana zaten hiç kimseye dalma deniyorum..

Sana dalmayana dalma diyorum tutupda clan party yapıp butun karusları kes demiyorum..

Anlama sorunun warsa onu bilemem..

quote:

koxpla kasılmış charları aslında imzaya yazmasak ne kadar güzel olur

quote:

ewet ezikler kendini bellei etmeye başladı

birine hakaret ettiginde arkasında dur kime itham ediyorsun.!!!

tamamen haklısın ragno

• quote:

Orjinalden alıntı: RaGno_Freedeick^^

Sence orası karusları oldurme (karşı ırk için humanları oldurme) Yerimi?

Oraya millet bir amaç ugruna gidiyor cok egonuzu tatmin etmek istiyorsan arenaya git...

Cz'de yapamadıklarızı gelipte birkaç oyun tabiri ile eziq arkadaşıza yapmayın...

NOT: BU sozum tum beramus human halkına degildir.

+9
  • Eger kendini tatmin etmek istiyorsan, abyss dungon değil Arenayı kullan.
  • KARDEŞ BİDE BENLE KAPIŞ AMA ARENADA BEN ABYSDE BANA DALANI KESERİM YİYOSA BUFF ALMA
  • ordaki düşük levellileri kesince SOĞUMA olayı gerçekleşti mi??
  • Madem bu kadar güçlüsünüz gidin cz do orc town basın (yiyosa) he ?
  • yalan atma yarım saaat once abyste bı kac human awladım senın gıbı satasanları
  • iyi fotolar güzel çekmişsin ama orası bir kıyas yeri değil ki kimnin buff ı yok kiminin sw si ama cz de acımazlar....
  • sıkıysa cz de yap bakiim ne oluo kendini town da bulursun
  • yani şimdi bişey diycem ayıp olcak kocum abyss'de sen hiç 8 tane lwl62 üstü ve gürüba daldınmı kocum yoo diye bi ses geliyo ama neyse wide olarını izlemedim izlemeyede gerek yok insanlar 1-2 yaptıklarıyla hatırlanmazlar sonsuza kadar suren lerle hatırlanırlar oke n eole karus katliama felan sen hayatında katliam görmemissin sen human elmorat castle hiç bizim party 8 kişi katliam yaparken wideo cekip veriyozmu azcık buyuyun oke nick:piglet
  • abi pardon yawss ben wideoo sanmıstım bunar ne yawss yanı sen ezik katliamı yapıyosun abi ayıp yaww bide bunları yayınlıyosun ovunuyosun susu kes yawwwstobe tobe sinirim bozuldu yawww
  • @ GeeK

Haklısın arkadaşım..

--------------------------------------------------------

@ cidik

Bencede Cevapsız bırakmaması lazım çünkü Benim imzamdada char bilgilerim yazıyor..

Ve benim koxp kastıgımı kanıtlarsa charımı bile weririm....

Ole atıp tutmak kolay..

---------------------------------------------------------

@ Xarinth

Teşekkür ederim

-----------------------------------------------------------

@ Wolqancy

Katılırıyorum

-----------------------------------------------------------
    @ ZOLZA_2TEAM

Sakin ol arkadaşım...

--------------------------------------------------------

@ Kivancoxxx

Cevap vermeyi düşünüyormusun?...

• Abys De 1500 Buf/300 Ac yle Baya Bi ADam Almışsın Tebrik Ederim Aynı Şeyleri Abys Yerine CZ de yapta Öle Topic Aç En AZından Eşit Şartlarda Olrsunuz ..

• quote:

Orjinalden alıntı: Efsane34

Abys De 1500 Buf/300 Ac yle Baya Bi ADam Almışsın Tebrik Ederim Aynı Şeyleri Abys Yerine CZ de yapta Öle Topic Aç En AZından Eşit Şartlarda Olrsunuz ..

DOĞRU
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.