Şimdi Ara

Karşınızda Xiaomi Mi 8 basın görselleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
6.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yine çok satan bir model olacağını düşünüyorum ve umarım kaliteli hissiyatını kullanıcılara yansıtabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mi mix çıkarmış adamlar ne hale geldi

• Mi6 tanıtıldıktan ne kadar zaman sonra hepsiburada ve migrosa gelmişti arkadaşlar ? Temmuz gibi gelirmi acaba buraya ?
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Mi6 16 Nisan'da tanıtıldı, Hepsiburada üzerinden Temmuz sonu gibi satışı yapıldı. Migroslara da Eylül'ün ortalarında geldi.

Benim düşüncem bu sefer daha erken gelecektir. Malum ülkemizde Xiaomi'ye talep çok arttı.

Gearbest'in erkenden getireceğini düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • terliktengiiriyorum T kullanıcısına yanıt
    Yani tahmini temmuz-ağustos gibi alabileceğiz. İyi oldu eşimin cihazı pert olmak üzere ona mi note 3 ü verip ben mi8 e geçerim 3 sene kullanırız bu cihazları. Tanıtım şu an yapılıyor bakalım dh de ne zaman haber olacak.
  • SE modeli bu güzel tasarım ve özellikle yeni Snapdragon 710 ile bence en alınası model olacak. Fiyat 2000 bandında olursa yeni Xiaomi akımı 8'den ziyade Türkiye'de bu olur.

• Alt çentigi çok büyük olmuş şuan canlı da izliyorum. Üzüldüm şahsen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım mi 2s deki gibi 128 GB tutupta 6 GB ram 256 GB 8 GB ram gibi saçmalık yapmazlar.
    64 GB 6 GB ram
    128 GB 8 GB ram
    256 GB 8 GB ram
    şeklinde olur.

Ayrıca Gearbest satışa öncelikli koyar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 31 Mayıs 2018; 10:27:49 >
  • çentikli telefonu ilk defa iphone yapmadı diyim de
    kaynak isteyen buyursunhttp://www.webtekno.com/dunyanin-ilk-centik-ekranli-telefonunu-ureten-essential-yeni-telefonunda-centik-kullanmayacak-h42264.html
    İphone a özel bişey değil hem modernliğe ayak uyduracaksa sorun göremedim fakat biraz daha farklı geliştirme olsaydı daha güzel olurdu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.