Şimdi Ara

KARŞILIKLI GOL BULMA SİSTEMİ (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
28
Favori
38.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba Arkadaşlar. Bir çok excel denedik ve son noktaya geldik. Bu exceli paylaşmaktan ziyade maç paylaşımı yapacağım. Dün oynanan banvit maçının analizini göstereceğim sizlere.

KARŞILIKLI GOL BULMA SİSTEMİ

Yeşil kısımda yer alan handikaplar iddaanın verdiği handikaplar. kırmızı olanlar ise maçta beklenen handikaplar. Bu maç için beklenen sayı 152 sayı fakat iddaa çok iyi çalışmış ve 153,5 barem açmış. yani toplam baremden uzak durulması gerekiyor. ev sahibinin ilk yarıyı 2 sayı önde bitirmesi gerekiyor analize göre fakat iddaa yine yakın bir handikap açmış ve ilk yarı için -3,5 açmış. burda iddayı yakaladığımız bölüm maç sonucu kısımı,maçın dengede biteceğini söyleyen analize inat iddaa deplasman takımına 6,5 handikap açmış . kesinlikle kaçmaz. Ms 2, ki öylede oldu. Maç paylaşımlarını eksik etmeyeceğim mümkün olduğunca arkadaşlar. Bu sayfayı kapatıp yeni bir sayfa açabilirim.

• Savas33 S kullanıcısına yanıt
    Ayrıca en üst kısımda bulunan kazanma yüzdesi handikapsız kazanma yüzdeleri. alt kısımdaki kazanma yüzdeleri ise handikaplı kazanmak yüzdeleri. baremlerle birlikte tahmin yaparken bu yüzdelerde bize yardımcı oluyor. görüyorsunuz ki handikapsız olarak ev sahibinin kazanma yüzdesi %55 handikaplı olarak da deplasman takımının %55 olduğunu görüyoruz bu denge anlamına geliyor. bu tür dengelerde handikap verilen takıma yakın oynamak her zaman avantajlıdır. gün içinde maç paylaşımı yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Savas33

Ayrıca en üst kısımda bulunan kazanma yüzdesi handikapsız kazanma yüzdeleri. alt kısımdaki kazanma yüzdeleri ise handikaplı kazanmak yüzdeleri. baremlerle birlikte tahmin yaparken bu yüzdelerde bize yardımcı oluyor. görüyorsunuz ki handikapsız olarak ev sahibinin kazanma yüzdesi %55 handikaplı olarak da deplasman takımının %55 olduğunu görüyoruz bu denge anlamına geliyor. bu tür dengelerde handikap verilen takıma yakın oynamak her zaman avantajlıdır. gün içinde maç paylaşımı yapacağım.

Takipteyiz hocam bekliyoruz.
  • 761---Khimky - Lietkabelis

Toplam bareme dikkat çekiyorum arkadaşlar. Tam sınırda handikap açılmış. ilk yarı handikapında 5,5 sayılık bir fark gözüküyor. maç sonucunda ise 8,5 sayılık fark bulunuyor. handikapsız kazanma yüzdesi ev sahibi diyor handikaplı ise %56 lık bir dilimle deplasmanı işaret ediyor. Veriler ve handikaplar bunlar arkadaşlar karar size kalmış.

766---Lietuvos - Hapoel Bank

Bu maçta açılan handikaplar birbirene çok yakın. Toplam baremde 5,5 sayılık bir fark bulunuyor. Toplam barem değerlendirebilir.

Kendi analiz ve kuponlarım. İçlerinden istediğinizi alabilirsiniz. bol şanslar...
  • Polonya Ligi

Szczecin - Zielona Gora
    164,5 Alt

Yunanistan Ligi

Kolossos Rhodes - Olympiakos
    157,5 Alt

Fransa Ligi

Chalons-Reims - Paris-Levallois
    145,5 Üst

İtalya Ligi

Pistoia - Caserta
    164,5 Alt
    Yeni kupon varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu gün analizleri yapıp buradan vereceğim maçları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savas33 -- 14 Şubat 2017; 12:53:52 >
  • Canlıdan oynayan arkadaşlar için

Güney Kore KBL
    Anyang - Dongbu Promy

167,5 Alt
  • Çek Cumhuriyeti NBL
    Decin - Nymburk

143,5 ÜST

Almanya
    Bremerhaven - Ulm

176,5 Alt
    Bu verdiğin çek liginde iddia kodu yok onu nasıl yapicaz

Ve Fransa kupasına ne dusunuyosun çeyrek finallere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Lewandowski RL9 -- 14 Şubat 2017; 14:19:34 >
  • iddaa nın verdiği maçları değilde bulabildiğim tüm dünya basketbol ligini analiz ediyorum. kupa maçlarını hiç denemedim bir deneme yaparım
  • iddaa şirketi baremleri tam sınırda açıyor o yüzden çok riskli oluyor. erken açtığı handikapları yakalayabiliyorum. bu tür maçlar yakalarsam koduyla beraber ayrıca yayınlarım arkadaşlar.
  • İlk kez kupa maçı denedim bakalım nasıl bir sonuç çıkacak.

Fransa Kupası

Antibes - Monaco
    157,5 Alt
  • tahmin ettiğim gibi kupa maçlarında takılıyoruz en iyisi kupa maçlarından uzak durmak :) yarın ki maçları analiz eder buradan çıkartabildiğim maçları yayınlarım arkadaşlar
  • Yunanistan Ligi

Olympiakos - Aris
    155,5 Alt

Belçika Scooore Lig

Brussels - Spirou Charleroi
    169,5 Alt

Liege - Limburg
    152,5 Üst

Spotter Leuven - Oostende
    164,5 Alt

Willebroek - Okapi Aalstar
    173,5 Alt

Letonya LBL

Jurmala - Barons Kvartals
    160,5 Alt

Latvijas Universitate - BK Ogre/Kumho Sonora
    143,5 Üst
    Tahminin varmı yine

• bir süredir yazmıyorum arkardaşlar. yeni bir çalışma üzerinde yoğunlaştım. canlıdan oynamak için bir basketbol exceli yapıyorum. bu sistemin yüksek başarı ile çalışması için canlıdan oynanması gerekiyor. maç başlamadanda oynayabilirsiniz ama riskli bir tercih olur.

şu anda ilk yarısı biten hırvatistan ligi maçının analizini görüyoruz. doğru analiz için ilk yarının bitmesini bekliyoruz. ilk yarı toplam 74 sayı çıktı. düz bir mantıkla ortalama 148 sayı çıkmasını bekliyoruz. bizim excelimizde ise %50 kısmında yer alan 163 ortalama bekliyoruz.bu 163 sayı maç başlamadan önce beklediğimiz sayıydı. ilk yarının bize verdiği 148 ortalama gösteriyor ki bu maçta normalin altında bir ortalama çıkacak. bu yüzden sol kısımdaki alt yüzdelerini değerlendireceğiz. risk sevenler daha yüksek yüzdelere oynayabilir. yüzde çoğaldıkça şansınız artacaktır. canlıdaki oranlara göre dileğinizi seçin. ben şahsen %60-%75 arasındaki kısımları değerlendiriyorum. bu maç için de %60 lık alt kısımdaki 171,5 alt kısmını alıyorum. eğer oynadığınız sitede yoksa olan yüzdeyi oynamak gerekli. eğer ilk yarı bitiminde maç için beklenen değerimiz excelin beklediği 163 sayı ortalamasını aşsaydı o zaman üst kısımdaki yüzdeleri değerlendirecektik. bakalım nasıl sonuçlar alacağız. bu arada bu gün bu sistemle denediğim 6 maçın tamamını yakaladım. bu maç 7. maçım olacak. herkese bol şanslar hep birlikte takip edelim.

Cibona maçını yakaladık. biraz daha risk alabilirdik belki ama amacımız riski olabildiğince azaltmak. şimdi şu an ilk yarısı biten romanya ligi maçına bir bakalım neler görecez.

Bu maçta sistem bize 157 sayı çıkacağını gösteriyor. maçın ilk yarısında ise 79 sayı çıktı. öngördüğümüz toplam sayı ilk yarıyı baz aldığımızda 158. yani beklediğimiz ortalamının üzerinde olduğu için üst barem yüzdelerine bakacağız. benim tercihim %65 lik üst bloğunda bulunan 146 seçeği. yani benim tercihim 145,5 Üst seçeneği. daha fazla risk almak isteyen arkadaşlar %60 ya da %55 lik kısımdaki üst toplamlarını seçebilir. bakalım neler görecez. bol şanslar...

•  KARŞILIKLI GOL BULMA SİSTEMİ

bu maç için tercihim 149,5 Alt seçeneği
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.