Şimdi Ara

Karşı evde wifi kullanmıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar öncelikle arkadaşlar . Ailemin karşı evine taşındım arada 6 metre kadar mesafe var wifi sinyali tek diş çekiyor ve çok yavaş. Modem pencerenin neredeyse yanında,kuvvetli bir sinyal almak için ne yapabilirim arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum. Aradaki mesafeyi görmeniz için sokağın görselini atıyorum. Beyaz ev ailemin karşısına ben taşındım
    Karşı evde wifi kullanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba

Hocam müstakil ev nasıl olsa karışan eden olmaz, çatıda baca vardır. Bacanın üstünden gerekirse kısa bir direkle karşıya ethernet kablosu geçir en temizi. 6 metre karşı taraf diyorsun hadi çatıdan çatıya taş çatlasın 20 25 metre ethernet kablosu yeter. Kendi evine de bir dağıtıcı alırsın access point mesela. Toplam 100 liraya kendi internetin gibi sorunsuz kullanırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modemin kablosuz ayarları içerisinde kanal ayarı var. Kanali değiştirerek denemeni tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyas talaz -- 10 Eylül 2020; 2:12:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok pahalı çözümü de ben söyleyeyim.
    Açık alan sinyal ileticiler var. Karşılıklı çatıya kur. Su geçirmez zaten bunlar. Ama geçen yıl bizim arkadaş araştırıyprdu 700 e falan denk geliyordu. Şimdi uçmuştur belki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.