Şimdi Ara

KARNE YAKLAŞIYOR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

quote:

Orijinalden alıntı: İplenmeyen Adam

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CAES1UM

World ile uraşmak uzun iş Tarayıcı Daha Mantıklı Değil mi ?

Tarayıcı kullandığın zaman net çıkmaz bastığın zaman karnenin renginde bir problem olduğunu anlarsın dene istersen.

artık sistem gelişti tarayıcılar resmi orjinalinden daha canlı bile gösterebiliyo

Valla bilmiyorum pek bilgim yok bendeki 4 senelik makine hp photosmart serisinden

ben geçen bizim eski fotoğrafları kopyalıyodumda ordan biliyom fotoğraflar eskimiş zaten ama pc de 1200 dpi yi seçtim 10 dakkada tarıyo ama bu nasıl bi çözünürlüktür nasıl netlidir anlatamam yani

• Askerden sonra üni çok iyi geldi.
     KARNE YAKLAŞIYOR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genz0

quote:

Orijinalden alıntı: BerkcanÇalışkan

8 zayıfla buradayım

Nick-Mesaj uyumsuzluğu

Ne yapalım tembeliz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Lise yıllarımda çakma karne yapıp millete satardım bunu yapmak için kullandığım yol world programında karneyi orjinaline göre aynı şekilde tasarlayıp doldurmak olurdu. Daha sonra photoshop ortamında mühür hazırlardım karnenin en üst bölümüne oturturdum. Takdir, Teşekkür ve Onur Belgesini photoshop ortamında tasarlardım çok uzun sürerdi bu. 3 Sene boyunca yaptım bunu sağlam para kaldırdım Benim derslerimde bir sıkıntı olmadığı için kendime yapmazdım

• Evet Arkadaşlar İstediğim muhabbet bu
    Parası önemli değil Baskı Mekanları işte yok reklamcılardır Prof makine ile ben %100 görüntü alıp güzel bi sekilde oynasam Cıkarttıgımda Sıkıntı Olurmu ???
  • quote:

Lise yıllarımda çakma karne yapıp millete satardım bunu yapmak için kullandığım yol world programında karneyi orjinaline göre aynı şekilde tasarlayıp doldurmak olurdu. Daha sonra photoshop ortamında mühür hazırlardım karnenin en üst bölümüne oturturdum. Takdir, Teşekkür ve Onur Belgesini photoshop ortamında tasarlardım çok uzun sürerdi bu. 3 Sene boyunca yaptım bunu sağlam para kaldırdım Benim derslerimde bir sıkıntı olmadığı için kendime yapmazdım

Senden ummazdım hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler benim de bir sorum var karne ortalamamı hesapladım ve büyük ihtimalle 3,97 gelicek bunun 4'e yuvarlanma ihtimali var mı NOT:Lise 2 ye gidiyorum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.