Şimdi Ara

karı kız muhabbetinden bıkkınlık geldi ya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yeter ya.. yok kız şöyle dedi yok kız böyle dedi.. aşın artık ya.. tamam herkes sever ayrılık yaşanır, eğlenilir falan filanda dandik şeyler içinde başlık açılmazki..

burası gereksizler herkes başlık açmakta özgürdür muhabbeti yapcak arkadaşlar çıkacak.. yapmasın bizde biliyoruz zaten yasak olsa yasak deriz.. uzun lafın kısakı ULK değil boş konuşmayın..

ohhh beee

• hakkaten katılıyom
  • bence aşk acısı çekenler blu ya pm atsın, sonra blu ali ayşeyi seviyo topiğinde bu konuyu ali ve ayşe olarak işlesin.
  • Merak etmeyin, tecrübelerimi içeren bir konu açacağım, üst konu yapılacak, tüm forum okuyup feyzalacak.
    Çoook yakında.
  • quote:

Orjinalden alıntı: B.S.S.

bence aşk acısı çekenler blu ya pm atsın, sonra blu ali ayşeyi seviyo topiğinde bu konuyu ali ve ayşe olarak işlesin.

valla bence "top"tan halletmek

yani

gençlere futbol izletin küfür etsinler rahatlasınlar yeni nesil çok karı kız peşinde yauv

• quote:

Orjinalden alıntı: Pileyboy

La şu var artık konudışındaki kız meseleleri direk burya taşınıyor ondan burası böyle oldu..
    Bide sen açmıyormuydun yahu..

haklısın konu dışından geliyor zaten.. bide sen varsın

ben açmıyorum ya.. ben hatırlamıyorum şu kızla napayım, yok şu kıza şöyle dedim gibisinden başlık.. aşka dair yazıyorum ama o tür başlık açmam..

• quote:

bence aşk acısı çekenler blu ya pm atsın, sonra blu ali ayşeyi seviyo topiğinde bu konuyu ali ve ayşe olarak işlesin.

sana atsınlar benim tecrübem yok öle şeylerde.. kaldıki hiç kız arkadaşım bile olmadı şimdiye kadar..

aliler erkekleri temsil ediyor ali murat salih kadir isim fark yapmaz dediğin doru işlenebilir teraziyede tıklarlar.. +rep

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: blue night

quote:

La şu var artık konudışındaki kız meseleleri direk burya taşınıyor ondan burası böyle oldu..
    Bide sen açmıyormuydun yahu..

haklısın konu dışından geliyor zaten.. bide sen varsın

ben açmıyorum ya.. ben hatırlamıyorum şu kızla napayım, yok şu kıza şöyle dedim gibisinden başlık.. aşka dair yazıyorum ama o tür başlık açmam..

Ben açmıyorum yaş 29 hiçte olmadı zaten ne sefası ne cefası hesapsız çarpıklıklar görüyorum onları konu ederim biraz size yol göstermeye çalışırım..

ne güzel.. duruma farklı açılardan bakıyorsunuz zaten.. yöneticiler duysa sesimiside bi üst konu yapsa senin açacağın bi başlığı..

başka başlık açılması yasaklansa emo başlıkları gibi

• quote:

quote:

sana atsınlar benim tecrübem yok öle şeylerde.. kaldıki hiç kız arkadaşım bile olmadı şimdiye kadar..

aliler erkekleri temsil ediyor ali murat salih kadir isim fark yapmaz dediğin doru işlenebilir teraziyede tıklarlar.. +rep

tecrübe ile alakası yok, edebiyatın iyiyse yaz geç

hem maksat senin topiğin hit yapsın. Hem senin topiğinin katılım rekoru topiğinden bi eksiği mi var

• quote:

quote:

quote:

tecrübe ile alakası yok, edebiyatın iyiyse yaz geç

hem maksat senin topiğin hit yapsın. Hem senin topiğinin katılım rekoru topiğinden bi eksiği mi var

ben o topice özenmedim hiç.. kendi başıma 100 sayfa yapabilirmiyim sen onu söyle..

adam meşhur oldu ya.. ilk o başlığı gördüğümde aklımdan bişey geçirmiştim.. msnde söylerim

• quote:

ben o topice özenmedim hiç.. kendi başıma 100 sayfa yapabilirmiyim sen onu söyle..

adam meşhur oldu ya.. ilk o başlığı gördüğümde aklımdan bişey geçirmiştim.. msnde söylerim

kendi başına zor, aşk acısı çeken arkadaşlardan yardım alman lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.