Şimdi Ara

deleted

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.135
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi publicengineer -- 15 Kasım 2021; 1:5:43 >

• Kargoyu kapıda ödemek isteyemenler için Kargo ücretsiz seçeneği ekleniyor ayrıca aldığın ürünü iade ettiğinde kargo bedelide iade almış oluyorsun yoksa 15 liralık ürünün 5 lirasını kargoya verip iade ederken 15 lira iade alacaksın fakat bedava kargolu 20 liraya alırsan iade ederken 20 lirayı geri almış oluyorsun

Ha dediğin gibi birden fazla çoklu ürünlerde dediğin gibi ücretli kargo almak mantıklı
  • Birden fazla urunde zarar ediliyor. Kargo harıc ilan da açmaları gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen dediğin gibi hocam. Aliexpress vs gibi sitelerde de bunu yapan tek tük satıcılar var.

Geçenlerde n11 den DERMOTEK'ten Prozinc şampuan aldım. 3 lü kampanyalı kutu. Puanım vardı yanına 1 kutu signal white diş macunu+fırça ekledim. Prozinc ücretsiz kargoydu signal ücretliydi. Signali prozincin kutusunun içerisine iliştirip ücretli kargoyla yollamışlar. 6 lira kargo parası ödedim. 6 lira bişey değil fakat yapılan haysiyetsizce birşey.
  • Aklima geldi de geçen yil İnventus'tan alışveriş yapmiştim. Siparişten 15 dakika sonra bir urun daha almam gerekti ve iki kargo ücreti aldılar. Daha sonra urun geldiginde gordum ki ikinci urunun kargo ucretini bir zarfa koyup not ile birlikte göndermişler. Bazi firmalarda ahlak var, bazilarinda malesef ki yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.