Şimdi Ara

Kargo takibi Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) (254. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.145
Cevap
103
Favori
631.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sarica120

AliExpress ten aldığın için fatura yerine kredi kartı ekstresinde harcamayı gösterebilirsin.sana tebligat gönderirler.daha ayrıntılı
    Cevap için teşekkürler. Bugün İstanbul Ukim e girdi. Adresim Ankara. Fiyat bilgisini İstanbul Ukim e mi istiyorlar? Ankara ya gönderip öyle mi istiyorlar? Bir de kesin vergi ödüyormuyum?Ürün sim kartsız akıllı saat. Çok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eduham

Cevap için teşekkürler. Bugün İstanbul Ukim e girdi. Adresim Ankara. Fiyat bilgisini İstanbul Ukim e mi istiyorlar? Ankara ya gönderip öyle mi istiyorlar? Bir de kesin vergi ödüyormuyum?Ürün sim kartsız akıllı saat. Çok teşekkürler

Alıntıları Göster
    İstanbul'a istiyorlar diye biliyorum kardesim.faksla istiyorlar. 22 euro üzeri ise alırlar.bende akıllı saat aldım.son durumu zimmete alındı yazıyor.5.1 TL de gümrük sunum ücreti yazmışlar yanılmıyorsam 1 kaç gün içinde elimde olur.

• Benim kargo takibinde de bunlar yazıyor. Hiç bir şey anlamadım. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
     Kargo takibi Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)
  • sarica120 S kullanıcısına yanıt
    ben de akıllı saat aldım ama 2 tane aldım her birinin ücreti 20 dolar toplamda 40 dolar ediyor bana da gümrük çıkar değil mi o zaman ?
  • Arkadaşlar benim kargom istanbuldan çıkıp düzceye geldi oradan boluya gelmesi lazımdı ama geriye istanbul pime gitmiş.sebebi nedir sizce

• Sim kartsız akıllı saat yasaklı ürüne giriyor mu arkadaşlar?

• Kargom İstanbul Ukim de zimete alındı görünüyor. Bu ne demek arkadaşlar bilen var mı?

• Benim saat geldi.memur sadece kargo poşetini açmış kutuyu açmaya gerek dahi duymamış.

• Benim saat sırasıyla Pim-Ukim-Kim (bütün posta kargo gümrük servislerini gezdi) dolaştı bakalım ne zaman gelecek.

•  Kargo takibi Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)
    İstanbul gümrükten sonra ilde neden tekrar gümrüğe sevk ediliyor bilgisi olan var mı acaba? Gün boyu pttnin tüm işletmelerini aradım ama sağlıklı bir açıklama yapan olmadı
  • AVPİM DE ki ürün ne zaman bir sürede gelir?

• quote:

Orijinalden alıntı: nhtgrck

Bu mesaj silindi.
    hayir ithali yasak deniyor sonra pime geri donuyor pim torbayi acti diyor.. kaldi oylece yaw zaten bakmisin yasakli urun demisin iade demisin ne diye bekletiyorsun 2 aydir...
  • Evime fiyat bilgisi istenen kağıt geldi bende belirtildigi gibi mail gonderdim. Simdi balikesirde oturmama ragmen bursa pim e gitmis. Nedenini bilen var mi ? Maile cevap olarak eger evraklarınız kabul edilmezse size en yakin gumruk servisine gonderilir yaziyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalrn

Evime fiyat bilgisi istenen kağıt geldi bende belirtildigi gibi mail gonderdim. Simdi balikesirde oturmama ragmen bursa pim e gitmis. Nedenini bilen var mi ? Maile cevap olarak eger evraklarınız kabul edilmezse size en yakin gumruk servisine gonderilir yaziyordu.

Ne yaptınız hocam?

• ofofyarim O kullanıcısına yanıt
    Bugun kargo gelmesi gerekiyor. Suan bulundugum ilçede görünüyor. Ama asıl sorun 84 tl ye aldığım ürüne 30 tl gümrük vergisi ve 5 tl de gümrüğe sunma ücreti eklenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalrn -- 4 Ocak 2019; 8:1:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepAnkara

takip kodunu verin bakayım zimmet alındı oluyorsa gümrükten geçmiştir de yine de bakayım
    Merhabalar rahatsız ettim.

Benim yurtdışından gelen paket gümrüğe takıldı PTT ukim e ulaştım benden ödeme yaptığım Kredi kartı extiresi istediler mail attım ama kargom başakşehir PTT den Arnavutköy PTT ye gitmiş bu gün benim adresim Kocaeli.

Acaba kargo iademi ediliyor.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Takip no. RY399497215CN

• sahin5534 kullanıcısına yanıt
    arnavutköye gittiyse size gelir
  • Evet buraya yazdıktan 2 saat sonra Kocaelin’de gördüm 🤩😎

• quote:

Orijinalden alıntı: tarikahmet

nedir son durum? geldi mi?
    42 TL vergi kitlediler

• Bu PTT nin işlerin sır erdirmek imkansız. Istanbulda boğaz turuna bile çıktı ayakkabım hala Antalya ya gelemiyor. Bilen varsa bi yardım etsin önce her zaman ki gibi yurt dışından geken kargo PİM e girdi. PİM den UKİM e gitti ve orda 4 gün bekledikten sonra 5.2 tl gibi bir ücret göründü ve ordan da KİM e gönderildi. Kardeşim varsa bir problemin gönder ilimdeki gümrüğe vergisini ödeyim alayım onu da yapmıyor. Sırada bakalım nereleri gezecek.

İnternette araştırdıgım kadarıyla bilgi kirliliği çok fazla, eğer ki gün gelirde kargom bana ulaşırsa adım adım neler olduğunu ve takip ekranında hangi ifadelerin belirdiğini yazıcam buraya ki benim gibi arayıp durmasın millet.

• 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.