Şimdi Ara

Kargo takibi Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.145
Cevap
103
Favori
631.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2016-08-27 08:42 İSTANBUL(AVR), İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM, BAŞAKŞEHİR, PTT İşyerine Girdi, Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı
    2016-08-27 08:42 Turkey, Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen), Send item to customs (Inb)
    2016-08-27 05:42 Turkey, Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi, Receive item at office of exchange (Inb)
    2016-08-26 14:30 Netherlands (the) (Yurt Disi), Gonderi yurtdisina sevk edildi, Send item abroad (EDI-received)
    2016-08-25 11:47 Netherlands (the) (Yurt Disi), Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden), The item was forwarded to the destination country (Otb)

2 gündür hiçbir hareketlilik yok arkadaşlar. sebebi nedir bunun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boomcukonur

2016-08-27 08:42 İSTANBUL(AVR), İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM, BAŞAKŞEHİR, PTT İşyerine Girdi, Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı
    2016-08-27 08:42 Turkey, Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen), Send item to customs (Inb)
    2016-08-27 05:42 Turkey, Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi, Receive item at office of exchange (Inb)
    2016-08-26 14:30 Netherlands (the) (Yurt Disi), Gonderi yurtdisina sevk edildi, Send item abroad (EDI-received)
    2016-08-25 11:47 Netherlands (the) (Yurt Disi), Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden), The item was forwarded to the destination country (Otb)

2 gündür hiçbir hareketlilik yok arkadaşlar. sebebi nedir bunun.

sebebi yok,yurtdışından gelen her paket bu şekilde ilerler.sabretmek lazım.
  •  Kargo takibi Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)
     Kargo takibi Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)

şuna bir yorum yapabilecek varmı arkadaşlar

• wehby W kullanıcısına yanıt
    İçerik telefon ise takılmış alamazsın. Ama yasaklı ürün değil ise kontrol den sonra sana gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wehby W kullanıcısına yanıt
    ürün takılmış ukime gidiyor. çünkü adres bilgileri görünmüş

• içinde telefon vardı ya.. aliexpress ana dan k3 note almıştım...aksesauları gelmişti.. bu kargoda da telefon vardı....ne yapabilirim şu an?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wehby -- 30 Ağustos 2016; 15:02:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wehby

içinde telefon vardı ya.. aliexpress ana dan k3 note almıştım...aksesauları gelmişti.. bu kargoda da telefon vardı....ne yapabilirim şu an?

ne yapacaksın kutuyu geri gönderip aliexpress de anlaşmazlık açacaksın,kargo parası,satıcının kargo parası v.s. masraf senden çıkar.
  • merhaba, bu kargo kesin gümrüğe takıldı mı yoksa gelme ihtimali var mı ?

• user_sevvv kullanıcısına yanıt
    Yasaklı ürünse evet, geçmiş olsun hocam takılmış gümrüğe. Değilse kontrol edilip size gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanil -- 31 Ağustos 2016; 16:54:50 >
  • bir sorun varmı ? ne anlama geliyor takip kodunu girdiğimde, yurt dışı takip sitesinde ve ptt site de böyle belirtilmiş.

resim yükleme servisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 1 Eylül 2016; 19:11:23 >

• Benim cihazın bugün gümrüğe takıldığı kesinleşti. Hemen resmi yazıyı postacı getirdi. Bu ne hız bilemedim

• Gümrük bu sene hiç gevşetmedi işi telefon yakalamaya ant içmişler..nefret ettim ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    aliexpress geçen daha fazla gibi ne hikmetse

• Arkadaşlar bu ara nereden alırsanız alın ne şekilde gönderse de artık telefon geçirmek imkansız, tecrübe ile sabit

• termomen kullanıcısına yanıt
    adamlar ordan da gelen iki parçaya ayrılmış telefonu bile yakalıyo pek hikmeti kalmamış bu işin

• righteous@ kullanıcısına yanıt
    prim alıyorlar kesin

• Benim cihaz 2 parça halinde aynı anda gönderildi ve aynı zamanda türkiye ye girdi. telefon kutusu, şarj ve data kablosu olan paket geldi. telefon paketi gümrüğe takıldı. Buna nedersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: user_sevvv

Benim cihaz 2 parça halinde aynı anda gönderildi ve aynı zamanda türkiye ye girdi. telefon kutusu, şarj ve data kablosu olan paket geldi. telefon paketi gümrüğe takıldı. Buna nedersiniz ?

gümrükçüler işi iyi kapmış deriz ne diyek

lakin bunlar gayet normal.. youtube girdiğinizde her boku en ince ayrıntısına kadar videoyla anlatan ergen sürüsü oldukça..

daha çok yakalar bu gümrük...

• quote:

Orijinalden alıntı: user_sevvv

Benim cihazın bugün gümrüğe takıldığı kesinleşti. Hemen resmi yazıyı postacı getirdi. Bu ne hız bilemedim

kara haber tez yayılır hocam...
  •  Kargo takibi Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)

arkadaşlar o kadar bakıyorum foruma bir benimkimi bu kadar yavaş ilerliyor,

bide ptt işyerine teslim edildi zimmet edildi diyor sonrası yok, az önce bida baktım gelişme yok, herkesin gün içinde bir sürü işlem oluyor?

acaba takılacakmı, umutsuzluğa kapılıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.